1 Zonvakanties Castellina In Chianti, Italië – Penke zocht ze voor jou uit

PenkeMoe van het zoeken? Ik ben Penke en vond 1 zonvakanties in Castellina In Chianti, Italië die bij jou passen. Boek vertrouwd en bespaar tijd & keuzestress.
Vanaf€376

+2.6km Castellina, Italië

Beoordeling
9.3 / 10
Luxe niveau
3 / 5

LiggingDit hotel ligt op ongeveer 4 km van het centrum van Castellina in Chianti.HotelfaciliteitenHet hotel beschikt over 23 kamers. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Een bagagedepot en een kluis behoren tot de faciliteiten van het verblijf. In het hotel is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Op het terrein van het hotel bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoren een tv-ruimte en een bibliotheek. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage (kosteloos) of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een oppasservice, een kinderopvang en een autoverhuur. De omgeving kan door de aanwezigheid van de fietsverhuur ook op de fiets worden verkend. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.KamersIn de kamers bevinden zich een woonkamer, een keuken en een badkamer, voor een aangenaam luchtklimaat zorgt een verwarming. Extra comfort is in de meeste kamers voorhanden in de vorm van een terras dat tot aangenaam verpozen uitnodigt. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed en een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers aanwezig. Voor de jongste gasten staan kinderbedjes klaar. De kitchenette is goed uitgerust voor gasten die graag zelf hun eten bereiden met een koelkast, een magnetron, een thee-/koffiezetapparaat en een afwasmachine. Een wasmachine is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon, satelliettelevisie en Wi-Fi beschikbaar. Tot het service-aanbod behoort ook de eindschoonmaak. In de badkamer, van een douche en een bad voorzien, vinden de gasten een föhn en een telefoon. Het hotel beschikt over gezinskamers en niet-rokerskamers.Sport/entertainmentHet zwemcomplex is ideaal voor actieve ontspanning of aquarobics training. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Wie lekker wil bewegen, kan van fietsen/mountainbiken, golfen en paardrijden genieten. Een fitnessstudio en tafeltennis maken deel uit van het sport- en recreatieaanbod van het hotel. In het wellnessgedeelte staan spa, massagebehandelingen en een zonnebank ter beschikking. Het animatieteam van het verblijf organiseert entertainmentprogramma's voor kinderen en volwassenen. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404Eten en drinkenEr is een bar voorhanden. Dagelijks wordt een voedzaam ontbijt geserveerd. Op speciaal verzoek biedt het hotel dieetgerechten aan. Daarnaast stelt het hotel speciale menu's beschikbaar.

BEKIJKEN
Reisknaller.nl
Gevonden: 2 dagen geleden
Vanaf€334

+8.0km Radda In Chianti, Italië

Beoordeling
4.0 / 6

Voor de afwisseling eens niet een rustiek Chianti-hotel? San Niccolò is een klein, mooi historisch stadspaleis dat de Chianti-bezoeker welkom heet die niet alleen wil genieten van het wereldberoemde wijngaardlandschap, maar ook van zijn unieke historische verblijf. Midden in het centrum van Radda, met een typisch Italiaans plein ervoor, ligt het Palazzo met maar 18 kamers en stijlvolle gemeenschappelijke ruimtes die een beetje retro combineren met een vleugje rustiek met de meest moderne gemakken. Een hoogtepunt is hier zeker de gastronomie: met je eigen bar met terras op het plein kun je genieten van de smakelijke wijnen uit de omgeving terwijl je nonchalant geniet van het reilen en zeilen in het dorp. Het verfijnde restaurant Girarrosto op een paar meter van het hotel met typisch Toscaanse landelijke gerechten en het restaurant Perla del Palazzo in het zusterhotel Palazzo Leopoldo bieden gastronomisch dinerplezier. Wie de Chianti-wijnen beter wil leren kennen, kan terecht in de

BEKIJKEN
&Olives.nl
Gevonden: 2 dagen geleden
Vanaf€530

+10.4km Poggibonsi, Italië

Beoordeling
9.1 / 10
Luxe niveau
4 / 5

Verblijven in een aangename accommodatie in Poggibonsi? Hotel Villa San Lucchese is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2700 reizigers beoordelen Hotel Villa San Lucchese gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Villa San Lucchese, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Villa San Lucchese vandaag nog!

BEKIJKEN
D-reizen.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€796

+10.4km Poggibonsi, Italië

Luxe niveau
4 / 5

Bij het denken aan een romantische vakantie met je partner, denk je aan deze villa. Gelegen tussen de groene heuvels en wijngaarden ontvlucht je hier even het dagelijkse leven. Na uitgerust wakker te zijn geworden in een luxe kamer, schuif je aan bij het ontbijt. Met een goede bodem kun je de omgeving in trekken. Pak de auto of wandel door de natuur. Maar als je liever wil relaxen leg je je handdoek neer bij het zwembad. Laat die zonnestralen maar komen. Tussendoor kun je natuurlijk lekker een verfrissende duik nemen. 's Avonds kun je in het restaurant aanschuiven voor een heerlijke lokale maaltijd. Met natuurlijk een bijpassende wijn.

BEKIJKEN
TUI.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€554

+12.9km Gaiole In Chianti, Italië

Beoordeling
8.3 / 10
Luxe niveau
4 / 5

Verblijven in een aangename accommodatie in Gaiole In Chianti? Hotel L Ultimo Mulino is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 931 reizigers beoordelen Hotel L Ultimo Mulino gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel L Ultimo Mulino, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel L Ultimo Mulino vandaag nog!

BEKIJKEN
D-reizen.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€365

+12.9km Gaiole In Chianti, Italië

Luxe niveau
4 / 5

Ultimo Mulino Country Hotel is een charmant en kleinschalig 4-sterrenhotel in de beroemde Chiantistreek in Toscane. De ligging nabij het schilderachtige plaatsje Gaiole in Chianti is perfect voor rustzoekers, die willen genieten van de mooie Toscaanse natuur en sfeervolle dorpjes. Het hotel is gevestigd in een voormalige watermolen en ademt historie en authenticiteit uit. Met natuurstenen muren, houten balkenplafonds en een warme inrichting heeft dit hotel alles in huis voor een heerlijk verblijf. De verzorgde tuin met heerlijk zwembad en zonneterras, de heerlijke Italiaanse keuken in het restaurant en de kleinschalige opzet zorgen voor een ontspannen vakantiegevoel. Je kunt kiezen voor een verblijf in het Ultimo Mulino Country Hotel of in Borgo Le Noci op ca. 800 m van de receptie. Borgo Le Noci heeft een eigen ontbijtruimte en eigen zwembad. Ultimo Mulino Country Hotel ligt op een rustige locatie midden in de natuur, omringd door glooiende heuvels, olijfbomen en wijngaarden. Het pittoreske centrum van Gaiole in Chianti ligt op ongeveer 5 minuten rijden, waar je sfeervolle restaurants, winkels en wijnhuizen vindt. Heb je zin om de mooie omgeving te ontdekken? Steden als Siena en Florence zijn goed bereikbaar, maar ook de middeleeuwse stadjes zoals Radda en Castellina zijn zeer de moeite waard. - Centrum Gaiole in Chianti: ca. 7 km- Siena: ca. 40 km- Florence: ca. 60 kmMet de auto:- Gratis parkeerplaatsMet het vliegtui- Luchthaven Pisa: ca. 113 km- Luchthaven Florence: ca. 63 kmBij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar de accommodatie v.v. niet inbegrepen. Wij raden aan een huurauto bij te boeken. Dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van de boeking. - Inclusief ontbijtbuffet- Geen lift (max. 3 etages)- Huisdieren niet toegestaan De kamers van Ultimo Mulino Country Hotel zijn verschillend van inrichting. De kamers bevinden zich in het hoofdgebouw of in Borgo Le Noci op ca. 800 m van de receptie. Alle kamers zijn voorzien van:- Telefoon- Tv- Kluisje- Minibar- Airconditioning- Badkamer met douche, toilet en föhn

BEKIJKEN
De Jong Intra Vakanties
Gevonden: 2 dagen geleden
Vanaf€868

+13.2km Colle Di Val Delsa, Italië

Beoordeling
4.0 / 6

Dit prachtige voormalige benedictijnenklooster uit 1100 werd aan het begin van de Renaissance in de 15e eeuw herbouwd tot de residentie van kardinaal Giuliano della Rovere. Deze zelfde kardinaal werd in 1503 tot paus Julius gekozen. De trotse en glorieuze geschiedenis van deze periode is voelbaar in het hotel, in de dertig ruime kamers, de gewelven en grote zalen met de kardinale en pauselijke wapenschilden. Het hotel is zorgvuldig gerenoveerd in 2021 en is nu een vakantieverblijf voor gasten die een comfortabel verblijf waarderen met moderne voorzieningen binnen muren met een rijke geschiedenis. Gelegen aan de rand van Colle Val d'Elsa, is het het ideale startpunt voor bezoeken aan de Toscaanse kunststeden en het Chiantigebied maar ook voor natuurliefhebbers die de Montagnola Senese, de pelgrimsroute Via Francigena en de kleine dorpjes van de Toscaanse heuvels in alle rust willen ontdekken. Een zeer goed restaurant garandeert 's avonds de beste Toscaanse keuken en het zwembad in de

BEKIJKEN
&Olives.nl
Gevonden: 2 dagen geleden
Vanaf€886

+13.7km Monteriggioni, Italië

Beoordeling
9.0 / 10
Luxe niveau
4 / 5

Ik was onderweg van San Gimignano naar Siena en het begon alweer te schemeren. Na een dag vol indrukwekkende gebouwen en prachtige uitzichten, was ik eigenlijk wel een beetje moe. Ik had niet zo'n zin om in de stad te overnachten. Dus was ik opzoek naar bordjes en kleine zijstraatjes. Net voor het dorpje Monteriggioni zag ik een bordje 'Borgo San Luigi” staan. Het was een rustige en onverharde weg. Dit kon wel eens leiden naar een plekje waar ik nu zo naar verlang. Lekker rustig en comfortabel. Ik reed verder onder de cipressen door, toen ik links de entree zag. Precies wat ik zocht. Voor me lag een 17e eeuws palazzo omringd door een schitterend, Toscaans parklandschap. Ik verblijf vaak op kleinschaligere logeeradresjes, maar ondanks dat Borgo San Luigi iets groter aandoet, straalt hij toch ook veel warmte en gezelligheid uit. Naast een ruime, authentieke kamer met een adembenemend uitzicht op de wijngaarden en heuvellandschappen, is er ook een uitstekend restaurant en een groot zwembad. Je kunt hier zoveel doen en beleven. Morgen wil ik Toscane gaan verkennen. Maar hoe? Zal ik per fiets of te voet er op uittrekken? Of toch per paard? Het kan namelijk allemaal. Ik beslis morgen wel. Nu eerst even genieten van een heerlijke, Toscaanse maaltijd in het restaurant.

BEKIJKEN
Eliza Was Here
Gevonden: 2 dagen geleden
Penke

Jouw Persoonlijke Vakantie Zoekservice

Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.

Type hieronder wat je zoekt en maak je zoekopdracht aan:

Vul je e-mailadres in:

We gebruiken je e-mailadres om een account voor je te maken waarin je jouw gepersonaliseerde vakantieopties kunt bekijken. Je ontvangt een mail zodra ik opties gevonden hebben.

Naar filter
1 Vakanties