4 Last Minutes in Lot-et-garonne, Frankrijk. Zoek bij 192 aanbieders tegelijk!

PenkeHallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 4 last minutes in Lot-et-garonne, Frankrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 192 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2024/2025.
Vanaf€401

Savignac-De-Duras, Frankrijk

Luxe niveau
4 / 5

Dit prachtige huis bevindt zich op een manoir van rond de 22 ha, met landerijen, bos en zelfs een eigen wijngaard! Het huis is hedendaags modern ingericht, met behoud van zijn authenticiteit. U heeft de beschikking over een nieuw zwembad, en de kinderen kunnen zich prima vermaken rond het huis, in de tuin en de velden rondom.Ervaar de stilte en de vergezichten, en neem vooral de tijd om te genieten van al dit moois onder het genot van een mooi glas wijn. Een vakantie om nooit te vergeten!Saint Emilion is op een 1.5 uur rijden en is de wijnhoofstad van Frankrijk. Bezoek het oude centrum met middeleeuwse straatjes, gezellige pleintjes en wijnproeverijen. U kunt daar natuurlijk ook goed wijn kopen!Monsegur, Marmande, Sainte Foy la Grande zijn op 20 min rijden en zeer de moeite waard!Bezoek tevens Bordeaux, op 1.5 uur afstand, zeer de moeite waard om op zondagochtend naar de grote eetmarkt langs het kanaal te gaan. Daarnaast heeft Bordeaux de grootste winkelstraat van Europa!Opmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengenBij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plekDe vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaarDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: (woonkamer(TV(smart TV), open haard, zithoek, bar), open keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie))Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, wc), badkamer(bad met douche, wastafel, wc))terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), parking, parasol, zwembad(privé, wateralarm, 8 x 4 m., diepte: 1.7m, geopend van Mei t/m Sep), kinderbed (excl. beddengoed), kinderstoel

BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Gisteren
Penke

Jouw Persoonlijke Vakantie Zoekservice

Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.

Type hieronder wat je zoekt en maak je zoekopdracht aan:

Vul je e-mailadres in:

We gebruiken je e-mailadres om een account voor je te maken waarin je jouw gepersonaliseerde vakantieopties kunt bekijken. Je ontvangt een mail zodra ik opties gevonden hebben.

Naar filter
4 Vakanties