170 vakanties in Lot-et-garonne. Zoek bij 194 aanbieders tegelijk!

PenkeHallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 170 vakanties in Lot-et-garonne, Frankrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 194 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2024/2025.
Vanaf€634

Beauziac, Frankrijk

Verblijven in een aangename accommodatie in Beauziac? Vakantiepark Center Parcs Domaine Les Landes de Gascogne is een luxe 5-sterren vakantiepark, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 116 reizigers beoordelen Vakantiepark Center Parcs Domaine Les Landes de Gascogne gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Vakantiepark Center Parcs Domaine Les Landes de Gascogne, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Frankrijk? Boek jouw vakantie naar Vakantiepark Center Parcs Domaine Les Landes de Gascogne vandaag nog!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€147

Salles, Frankrijk

De staanplaatsen van deze Franse familiecamping liggen op grasvelden tussen de vaste plaatsen en een veld bij het zwembad. De waterspeeltuin is opgezet met grote opblaasbare luchtfiguren, spuittoestellen en stortemmers. Naast een diversiteit aan speeltuinen, biedt de camping animatie en recreatie, zoals kanoën, snooker, tafeltennis, (tafel)voetbal en volleybal. In het restaurant kun je tapas en paella bestellen en genieten van een drankje. Aan de overkant van de weg is een grote supermarkt.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€122

Salles, Frankrijk

Camping Val de l'eyre, Salles (Aquitaine)Camping Val De L'eyre ,8 Route De Minoy33770   SallesFrankrijkCamping Val de l'eyre ligt in Salles en beschikt over 11 accommodaties.Camping Val de l'eyre wordt beoordeeld met een: 0.0en heeft een vanaf prijs van: € 73.60Kenmerken: Landelijk Nabij attractiepark Kindvriendelijk Kinderen Restaurants NatuurgebiedCamping Val de l'eyre beschikt over de volgende faciliteiten: Fitness Wasserette Buitenzwembad Restaurant Kinderboerderij/dierenweide Kinderclub begeleid alleen in de vakanties Kinderspeelhoek (zonder begeleiding) Trampoline/Springkussen Buffetrestaurant Pierenbad GlijbaanCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 16.00 uurCheck-out voor: 09.00 uur

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€53

Prayssas, Frankrijk

Deze rustige camping met charme is gelegen in het bos. Op het terrein ligt een meer van 9 ha. Deze is geschikt om in te vissen. Kano's, kajaks, mountainbikes en waterfietsen zijn te huur. De toeristische staanplaatsen liggen op gras en zijn schaduwrijk. Het buitenzwembad met apart kleurebad zorgen voor de nodige verkoeling. Er zijn enkele speeltoestellen. Vanaf de camping vertrekken wandel- en fietsroutes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€3.500

Saint-Sylvestre-Sur-Lot, Frankrijk

Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail.Op de karaktervolle bovenverdieping treft u ouderwetse dikke balken en eikenhouten raamstoelen, stenen muren en parketvloeren in alle 4 grote slaapkamers. Twee van de slaapkamers hebben een eigen badkamer en de andere twee slaapkamers delen een royale badkamer. Beneden zijn er nog 3 slaapkamers, 2 grote tweepersoonskamers waarvan 1 met een eigen doucheruimte en zitkamer die een bijgebouw vormt en een tussendeur heeft naar de vakantieaccommodatie en 1 grote tweepersoonsslaapkamer. Er is een prachtig ingerichte doucheruimte met toilet en wastafel die de andere 2 slaapkamers bedient. Het meubilair is zorgvuldig gekozen in de oude stijl van het huis, maar er zijn alle moderne faciliteiten om uw vakantie echt ontspannend te maken.Er is een open keuken / eetkamer / woonkamer, een prachtig gerestaureerde woonkamer, een tweede keuken / zithoek en een veranda met uitzicht op de tuin. De openslaande deuren vanuit de woonkamer komen uit in de richting van het zwembad en het land daarachter, dat langzaam afloopt naar de rivier en twee pontons, een is ideaal om te ontspannen en heeft een spectaculair uitzicht richting de basiliek op het heuveldorp Penne d'Agenais en de andere is perfect om te vissen, aangezien de rivier op dit punt meer dan 100 meter breed is. Er is een groot zwembad, eethoek in de buitenlucht en verschillende speelruimtes.Het hele huis is smaakvol gerenoveerd, van chillen met vrienden tot relaxen bij de rivier of plezier maken in het zwembad, wij hebben voor u de ultieme vakantie ervaring gecreëerd.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€750

Saint-Étienne-De-Villeréal, Frankrijk

Na een volledige renovatie in 2023 is onze eerste gîtes vanaf april 2024 beschikbaar voor verhuur! De 100 jaar oude Gîtes Beau Chene hebben we in een rustieke en gezellige sfeer ingericht met hergebruik van authentieke onderdelen en materialen. Gîtes Beau Chene hebben we vernoemd naar de eeuwenoude eik die bij ons op het boerenerf staat en waar je vanuit de gîtes op kijkt, een schitterende blikvanger!Vanaf het terras heb je een geweldig uitzicht over het glooiende landschap met schitterede zonsondergangen. Rondom de gîtes een ruime grasmat en een kersenboomgaard met uitzicht op onze bloemen en moestuin ! Vanuit de gîtes hebben wij een wandelpad gemaakt naar onze overburen (Bassiviere Barn Chic) waar je heerlijk kunt lunchen en dineren in hun mooie restaurant. La Carretal; is een werkend boerenbedrijf, wij zijn bezig in de moestuin ons toekomstige parkje of in de loods. Kom eens bij ons kijken als je een minuutje over hebt, dat vinden wij leuk!De gîtes is een ruime 4-persoons woning met een mooie entree/leeskamer, een grote woonkamer met houtkachel, open keuken, twee slaapkamers met grote 2-persoons goede bedden, badkamer met inloopdouche en toilet en een enorm overdekt terras met bbq, tuinmeubelen, hangmat, buitendouche en buiten wc.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€159

Pujols, Frankrijk

Camping Paradis La Vallée du Lot , Pujols (Aquitaine)Camping Paradis Lot Et Bastides ,allée De Malbentre47300   PujolsFrankrijkCamping Paradis La Vallée du Lot ligt in Pujols en beschikt over 12 accommodaties.Camping Paradis La Vallée du Lot wordt beoordeeld met een: 0.0en heeft een vanaf prijs van: € 129.00Kenmerken: Landelijk Fietsen Wandelen Nabij attractiepark Kindvriendelijk Kinderen NatuurgebiedCamping Paradis La Vallée du Lot beschikt over de volgende faciliteiten: Wasserette Buitenzwembad Whirlpool Kinderclub begeleid alleen in de vakanties Kinderspeelhoek (zonder begeleiding) Snackbar Broodjesservice PierenbadCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 16.00 uurCheck-out voor: 09.00 uur

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.222

Fargues−Sur−Ourbise, Frankrijk

Het prachtig gerenoveerde huis is voorzien van een immense woonkamer met openslaande deuren naar een overdekt terras. In de weelderige tuin bevindt zich een groot privézwembad en het idyllische uitzicht over de velden zorgt ervoor dat je direct tot rust komt. De eigenaar woont met zijn hond op hetzelfde terrein maar is niet vaak aanwezig, en waarborgt uiteraard je privacy. Geniet van een glas wijn en een lokale lekkernij op het terras met barbecue!De manoir is rustig gelegen, tussen de zonnebloemvelden maar toch niet ver van grote steden zoals Bordeaux en Mont de Marsan of Casteljaloux. Je bevindt je hier in de Lot et Garonne, met aan de ene zijde de Atlantische kust en aan de andere zijde de regio's Dordogne en Lot. Het biedt dan ook het beste van 2 werelden. Wandel door duinen en langs de binnenzee van Arcachon, of breng een bezoek aan Bordeaux met haar zondagochtend markt aan de rivier, en de langste winkelstraat ter wereld. De regio herbergt bovendien diverse prachtige fiets- en wandelroutesOpmerkingen:Bij aankomst zijn de bedden opgemaaktHet opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengenI.v.m. rust zijn reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar niet toegestaanDe vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaarDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: (hal, keuken(broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, espresso apparaat, oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Keukenmachine), woon/eetkamer(TV(Nederlandse zender(s), internationale zender(s)), eettafel, open haard, zithoek, DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, bad met douche, douche, wastafel, wc), wasruimte(wasdroger, wasmachine), wc)Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers.king size bed), slaapkamer(2-pers.king size bed), badkamer(douche, wastafel), wc)terras(privé, overdekt), tuin(privé, 7400 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé, wateralarm, roldek, 8 x 4 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m Okt), jeu de boules baan, tafelvoetbal, kinderbed (excl. beddengoed), kinderbed (excl. beddengoed), kinderstoel, kinderstoel, lounge set

 Vr
26 apr
Za
27 apr
Zo
28 apr
Ma
29 apr
Di
30 apr
Wo
01 mei
Zo
05 mei
Zo
12 mei
Ma
13 mei
Di
14 mei
Wo
15 mei
Za
18 mei
Zo
19 mei
Ma
20 mei
Di
21 mei
Wo
22 mei
Do
23 mei
Vr
24 mei
Ma
27 mei
Di
28 mei
Wo
29 mei
Do
30 mei
Vr
31 mei
Za
01 jun
Zo
02 jun
Ma
03 jun
Di
04 jun
Wo
05 jun
Do
06 jun
Vr
07 jun
Za
08 jun
Zo
09 jun
Ma
10 jun
Di
11 jun
Wo
12 jun
Do
13 jun
Vr
14 jun
Za
15 jun
Zo
16 jun
Ma
17 jun
Di
18 jun
Wo
19 jun
Do
20 jun
Vr
21 jun
Za
22 jun
Zo
23 jun
Ma
24 jun
Di
25 jun
Wo
26 jun
Do
27 jun
Vr
28 jun
Za
29 jun
Za
24 aug
Za
31 aug
Zo
01 sep
Ma
02 sep
Di
03 sep
Wo
04 sep
Do
05 sep
Vr
06 sep
Za
07 sep
Zo
08 sep
Ma
09 sep
Di
10 sep
Wo
11 sep
Do
12 sep
Vr
13 sep
Za
14 sep
Zo
15 sep
Ma
16 sep
Di
17 sep
Wo
18 sep
Do
19 sep
Vr
20 sep
Za
21 sep
Zo
22 sep
Ma
23 sep
Di
24 sep
Zo
29 sep
Ma
30 sep
Di
01 okt
Wo
02 okt
Do
03 okt
Vr
04 okt
Za
05 okt
Zo
06 okt
Ma
07 okt
Di
08 okt
Ma
07 apr
Di
08 apr
Wo
09 apr
Do
10 apr
Vr
11 apr
Za
12 apr
Zo
13 apr
Ma
14 apr
Di
15 apr
Wo
16 apr
Do
17 apr
Vr
18 apr
Za
19 apr
Zo
20 apr
Ma
21 apr
Di
22 apr
Wo
23 apr
Do
24 apr
Vr
25 apr
Za
26 apr
Zo
27 apr
Ma
28 apr
Di
29 apr
Wo
30 apr
Do
01 mei
Vr
02 mei
Za
03 mei
Zo
04 mei
Ma
05 mei
Di
06 mei
Wo
07 mei
Do
08 mei
Vr
09 mei
Za
10 mei
Zo
11 mei
Ma
12 mei
Di
13 mei
Wo
14 mei
Za
17 mei
Zo
18 mei
Ma
19 mei
Di
20 mei
Wo
21 mei
Do
22 mei
Vr
23 mei
Ma
26 mei
Di
27 mei
Wo
28 mei
Do
29 mei
Vr
30 mei
Za
31 mei
Zo
01 jun
Ma
02 jun
Di
03 jun
Wo
04 jun
Do
05 jun
Vr
06 jun
Za
07 jun
Zo
08 jun
Ma
09 jun
Di
10 jun
Wo
11 jun
Do
12 jun
Vr
13 jun
Za
14 jun
Zo
15 jun
Ma
16 jun
Di
17 jun
Wo
18 jun
Do
19 jun
Vr
20 jun
Za
21 jun
Zo
22 jun
Ma
23 jun
Di
24 jun
Wo
25 jun
Do
26 jun
Vr
27 jun
Za
28 jun
Za
05 jul
Za
12 jul
Za
19 jul
Za
26 jul
Za
02 aug
Za
09 aug
Za
16 aug
Za
23 aug
Za
30 aug
Zo
31 aug
Ma
01 sep
Di
02 sep
Wo
03 sep
Do
04 sep
Vr
05 sep
Za
06 sep
Zo
07 sep
Ma
08 sep
Di
09 sep
Wo
10 sep
Do
11 sep
Vr
12 sep
Za
13 sep
Zo
14 sep
Ma
15 sep
Di
16 sep
Wo
17 sep
Do
18 sep
Vr
19 sep
Za
20 sep
Zo
21 sep
Ma
22 sep
Di
23 sep
Zo
28 sep
Ma
29 sep
Di
30 sep
Wo
01 okt
Do
02 okt
Vr
03 okt
Za
04 okt
Zo
05 okt
Ma
06 okt
Di
07 okt
4 dagen€1221€1221€1221€1221€1221€1221€1221€1354--€1724€1354€1354€1354€1354--€1724€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354----€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1769€1769€1769€1769€1769€1769€1769€1769€1769€1769€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354--€1724€1354€1354€1354€1354--€1724€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354-----------€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1354€1769€1769€1769€1769€1769€1769€1769€1769€1769€1769
5 dagen---------€1860------€1860-----------------------------------------------------------------------------------------------------------€1860------€1860------------------------------------------------------------------------------
6 dagen--------€2239------€2239-----------------------------------------------------------------------------------------------------------€2239------€2239-------------------------------------------------------------------------------
8 dagen---------------------------------------------------€3106€3106-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------€3106€3106€3106€3106€3106€3106€3106€3106€3106-----------------------------------
9 dagen--------------------------------------------------€3485------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€3485--------------------------------------------
10 dagen-------------------------------------------------€3863------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€3863---------------------------------------------
BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.061

Sauveterre-La-Lémance, Frankrijk

Geniet van een topvakantie vanuit dit landhuis met weids uitzicht, typerend voor de Bouriane-streek. Het huis ademt een landelijke sfeer en is voorzien van 2 charmante terrassen en een privézwembad. In de goed uitgeruste keuken bereid je zelf de lekkerste maaltijden en in de ruime woon-/eetkamer kom je gezellig samen met familie of vrienden. De tweede verdieping is enkel beschikbaar als je de gehele accommodatie boekt. Kom gauw binnen!Welkom in de schitterende Bouriane-streek, waar de charme van de Dordogne nog te aanschouwen is zonder toeristische drukte. Het huis ligt op de grens van Lot, Lot et Garonne en Dordogne. Verdwaal in de bosrijke omgeving met weides, en trek richting Cahors om te genieten van wijngaarden en zonnebloemvelden. Ontdek Puy L'Eveque en de biologische markt van Prayssac, beide langs de rivier de Lot. Tijdens zomeravonden komen de dorpen tot leven met sfeervolle eetmarkten en een onmiskenbare ambianceOpmerkingen:Bij aankomst zijn de bedden opgemaaktI.v.m. rust zijn reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar niet toegestaanDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(geen Nederlandse zender(s)), eettafel, zithoek))Tussenetage: (zitkamer(zithoek))Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, wc), badkamer(bad met douche, wastafel, wc))wasruimte(douche, wastafel, wasmachine), terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), parking, parasol, zwembad(privé, wateralarm, 11 x 5 m., diepte: 1.8m, geopend van half Mei t/m Sep), kinderbed (excl. beddengoed), kinderstoel

 Za
01 jun
Za
08 jun
Za
31 aug
Za
07 sep
Za
31 mei
Za
07 jun
Za
23 aug
Za
30 aug
Za
06 sep
8 dagen€1060€1060€1060€1060€1060€1060€1060€1060€1060
BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€498

Salles, Frankrijk

FranceComfort - Résidence Château de Salles, Salles (Aquitaine)25 Route du Beguey33770   SallesFrankrijkFranceComfort - Résidence Château de Salles ligt in Salles en beschikt over 100 accommodaties.FranceComfort - Résidence Château de Salles wordt beoordeeld met een: 5.9en heeft een vanaf prijs van: € 252.47Kenmerken: Rust en ruimte Landelijk Heuvels / bergen Kust Kindvriendelijk Luxe Beschikt over goede faciliteiten Kinderen Restaurants Cultuur NatuurgebiedFranceComfort - Résidence Château de Salles beschikt over de volgende faciliteiten: Pinautomaat Fitness Buitenzwembad Restaurant Receptie Wifi Fietsverhuur Tennisbaan buiten Entertainment voor kinderen Amusementshal/speelautomaten Kinderclub begeleid alleen in de vakanties Nederlands Engels Duits FransCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 16.00 uurCheck-out voor: 10.00 uur

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€2.920

Soumensac, Frankrijk

Welkom in onze ruime en luxe woning! Het verwarmde zwembad van 5 x 10 meter is de perfecte plek om te genieten met je grote familie of vriendengroep. Met vijf slaapkamers, en nog eens twee slaapkamers in een aparte cottage, is er genoeg ruimte voor iedereen om te ontspannen en tot rust te komen.Het hoofdhuis heeft twee zitkamers en twee keukens, waardoor het ideaal is voor grotere groepen die samen tijd willen doorbrengen en toch hun eigen ruimte willen hebben. Als je je competitief voelt, kun je je vrienden uitdagen voor een spelletje snooker in onze speelkamer.Naast het hoofdhuis bieden we ook een gezellige cottage die alleen beschikbaar is bij de huur van het huis, als er meer dan 10 gasten zijn. De cottage heeft twee slaapkamers, een keuken en een zithoek, waardoor het perfect is voor wie wat extra privacy wil.Onze eettafel en barbecue buiten zijn perfect voor al fresco maaltijden, of een ontspannen drankje, en je zult genieten van het vredige uitzicht over het omliggende platteland. Bovendien liggen we op een steenworp afstand van het prachtige meer van l'Escourou. De charmante stadjes Eymet en Duras en andere bastidestadjes liggen ook vlakbij.Of je nu op zoek bent naar een ontspannen gezinsvakantie of een gezellig uitje met vrienden, onze accommodatie heeft alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijk verblijf.Boek nu en begin met het plannen van je droomvakantie!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€197

Saint Maurin, Frankrijk

Rustig gelegen in het schilderachtige Zuidwesten van Frankrijk, omringd door glooiende weilanden en weelderige bossen ligt deze luxe gite waarin moderne verfijning en authentieke rustieke charme samenkomen. De Nederlandse eigenaren zijn valkenier die samen met hun twee honden, kat en majestueuze roofvogels altijd klaar staan om vragen te beantwoorden.Geniet van de zon vanaf de rand van het privézwembad of leun achterover met een goed boek op een van de twee terrassen. Geniet!Saint Maurin ligt vrijwel op de kruising van de regio's Lot et Garonne, Tarn et Garonne en de Gers, de nabije omgeving biedt tal van activiteiten, zodat u volop kunt genieten van de rijke cultuur, de uitstekende keuken en de ongeëvenaarde schoonheid van de regio.Geschikt voor twee volwassenen, biedt deze luxe gîte een exclusief toevluchtsoord op een privédomein van 15 hectareOpmerkingen:Bij aankomst zijn de bedden opgemaaktDe woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschrevenHet opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengenDeze woning is niet geschikt voor gezinnen met kinderen jonger dan 12 jaar. De verhuurder accepteert om die reden geen boekingen van gezinnen met jonge kinderenDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: (keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, gas), koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(eettafel(2 personen), kachel, zithoek), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(200 x 200 cm), zithoek, ligbad, douche(inloopdouche), wastafel, wc, ventilator), tuindeuren, 2x terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé, 8 x 4 m., diepte: 1.4m, geopend van half Mei t/m Okt))parasol

 Vr
26 apr
Za
27 apr
Zo
28 apr
Ma
29 apr
Di
30 apr
Wo
01 mei
Do
02 mei
Za
18 mei
Zo
19 mei
Ma
20 mei
Di
21 mei
Wo
22 mei
Do
23 mei
Vr
24 mei
Za
25 mei
Zo
26 mei
Ma
27 mei
Za
29 jun
Za
20 jul
Za
27 jul
Za
24 aug
Do
05 sep
Vr
06 sep
Vr
13 sep
Za
14 sep
Zo
15 sep
Ma
16 sep
Di
17 sep
Wo
18 sep
Do
19 sep
Vr
20 sep
Za
21 sep
Zo
22 sep
Ma
23 sep
Di
24 sep
Wo
25 sep
Do
26 sep
Vr
27 sep
Za
28 sep
Zo
29 sep
Ma
30 sep
Di
01 okt
Wo
02 okt
Do
03 okt
Vr
04 okt
Za
05 okt
Zo
06 okt
Ma
07 okt
Di
08 okt
Wo
09 okt
Do
10 okt
Vr
11 okt
Za
12 okt
Zo
13 okt
Ma
14 okt
Di
15 okt
Wo
16 okt
Do
17 okt
Vr
18 okt
Za
19 okt
Zo
20 okt
Ma
21 okt
Di
22 okt
Wo
23 okt
Do
24 okt
Vr
25 okt
Za
26 okt
Zo
27 okt
Ma
28 okt
Di
29 okt
Wo
30 okt
Do
31 okt
Vr
01 nov
Za
02 nov
Zo
03 nov
Ma
04 nov
Di
05 nov
Wo
06 nov
Do
07 nov
Vr
08 nov
Za
09 nov
Zo
10 nov
Ma
11 nov
Di
12 nov
Wo
13 nov
Do
14 nov
Vr
15 nov
Za
16 nov
Zo
17 nov
Ma
18 nov
Di
19 nov
Wo
20 nov
Do
21 nov
Vr
22 nov
Za
23 nov
Zo
24 nov
Ma
25 nov
Di
26 nov
Wo
27 nov
Do
28 nov
Vr
29 nov
Za
30 nov
Zo
01 dec
Ma
02 dec
Di
03 dec
Wo
04 dec
Do
05 dec
Vr
06 dec
Za
07 dec
Zo
08 dec
Ma
09 dec
Di
10 dec
Wo
11 dec
Do
12 dec
Vr
13 dec
Za
14 dec
Zo
15 dec
Ma
16 dec
Di
17 dec
Wo
18 dec
Do
19 dec
Vr
20 dec
Za
21 dec
Za
04 jan
Zo
05 jan
Ma
06 jan
Di
07 jan
Wo
08 jan
Do
09 jan
Vr
10 jan
Za
11 jan
Zo
12 jan
Ma
13 jan
Di
14 jan
Wo
15 jan
Do
16 jan
Vr
17 jan
Za
18 jan
Zo
19 jan
Ma
20 jan
Di
21 jan
Wo
22 jan
Do
23 jan
Vr
24 jan
Za
25 jan
Zo
26 jan
Ma
27 jan
Di
28 jan
Wo
29 jan
Do
30 jan
Vr
31 jan
Za
01 feb
Zo
02 feb
Ma
03 feb
Di
04 feb
Wo
05 feb
Do
06 feb
Vr
07 feb
Za
08 feb
Zo
09 feb
Ma
10 feb
Di
11 feb
Wo
12 feb
Do
13 feb
Vr
14 feb
Za
15 feb
Zo
16 feb
Ma
17 feb
Di
18 feb
Wo
19 feb
Do
20 feb
Vr
21 feb
Za
22 feb
Zo
23 feb
Ma
24 feb
Di
25 feb
Wo
26 feb
Do
27 feb
Vr
28 feb
Za
01 mrt
Zo
02 mrt
Ma
03 mrt
Di
04 mrt
Wo
05 mrt
Do
06 mrt
Vr
07 mrt
Za
08 mrt
Zo
09 mrt
Ma
10 mrt
Di
11 mrt
Wo
12 mrt
Do
13 mrt
Vr
14 mrt
Za
15 mrt
Zo
16 mrt
Ma
17 mrt
Di
18 mrt
Wo
19 mrt
Do
20 mrt
Vr
21 mrt
Za
22 mrt
Zo
23 mrt
Ma
24 mrt
Di
25 mrt
Wo
26 mrt
Do
27 mrt
Vr
28 mrt
Za
29 mrt
Zo
30 mrt
Ma
31 mrt
Di
01 apr
Wo
02 apr
Do
03 apr
Vr
04 apr
Za
05 apr
Zo
06 apr
Ma
07 apr
Di
08 apr
Wo
09 apr
Do
10 apr
Vr
11 apr
Za
12 apr
Zo
13 apr
Ma
14 apr
Di
15 apr
Wo
16 apr
Do
17 apr
Vr
18 apr
Za
19 apr
Zo
20 apr
Ma
21 apr
Di
22 apr
Wo
23 apr
Do
24 apr
Vr
25 apr
Za
26 apr
Zo
27 apr
Ma
28 apr
Di
29 apr
Wo
30 apr
Do
01 mei
Vr
02 mei
Za
03 mei
Zo
04 mei
Ma
05 mei
Di
06 mei
Wo
07 mei
Do
08 mei
Vr
09 mei
Za
10 mei
Zo
11 mei
Ma
12 mei
Di
13 mei
Wo
14 mei
Do
15 mei
Vr
16 mei
Za
17 mei
Zo
18 mei
Ma
19 mei
Di
20 mei
Wo
21 mei
Do
22 mei
Vr
23 mei
Za
24 mei
Zo
25 mei
Ma
26 mei
Di
27 mei
Wo
28 mei
Do
29 mei
Vr
30 mei
Za
31 mei
Zo
01 jun
Ma
02 jun
Di
03 jun
Wo
04 jun
Do
05 jun
Vr
06 jun
Za
07 jun
Zo
08 jun
Ma
09 jun
Di
10 jun
Wo
11 jun
Do
12 jun
Vr
13 jun
Za
14 jun
Zo
15 jun
Ma
16 jun
Di
17 jun
Wo
18 jun
Do
19 jun
Vr
20 jun
Za
21 jun
Zo
22 jun
Ma
23 jun
Di
24 jun
Wo
25 jun
Do
26 jun
Vr
27 jun
Za
28 jun
Za
05 jul
Za
12 jul
Za
19 jul
Za
26 jul
Za
02 aug
Za
09 aug
Za
16 aug
Za
23 aug
Za
30 aug
Zo
31 aug
Ma
01 sep
Di
02 sep
Wo
03 sep
Do
04 sep
Vr
05 sep
Za
06 sep
Zo
07 sep
Ma
08 sep
Di
09 sep
Wo
10 sep
Do
11 sep
Vr
12 sep
Za
13 sep
Zo
14 sep
Ma
15 sep
Di
16 sep
Wo
17 sep
Do
18 sep
Vr
19 sep
Za
20 sep
Zo
21 sep
Ma
22 sep
Di
23 sep
Wo
24 sep
Do
25 sep
Vr
26 sep
Za
27 sep
Zo
28 sep
Ma
29 sep
Di
30 sep
Wo
01 okt
Do
02 okt
Vr
03 okt
Za
04 okt
Zo
05 okt
Ma
06 okt
Di
07 okt
Wo
08 okt
Do
09 okt
Vr
10 okt
Za
11 okt
Zo
12 okt
Ma
13 okt
Di
14 okt
Wo
15 okt
Do
16 okt
Vr
17 okt
Za
18 okt
Zo
19 okt
Ma
20 okt
Di
21 okt
Wo
22 okt
Do
23 okt
Vr
24 okt
Za
25 okt
Zo
26 okt
Ma
27 okt
Di
28 okt
4 dagen€232€249€249€249€249€249€263€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304----€386€386€386€386€386€386€386€386€347€307€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€264€259€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€236€216€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197€197---€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€239€261€282€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€304€321€337€353€353€353€353€353€353€353€353€353€353€353€353€364€375€386€386€386€386€386-----------€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€386€347€307€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€268€264€259€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255€255
8 dagen-----------------€1167€1167€1167€1167-----------------------------------------------------------------------------------------------------€825-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€1167€1167€1167€1167€1167€1167€1167€1167€1167------------------------------------------------------------
9 dagen-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€880-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€1286---------------------------------------------------------------------
10 dagen------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€936-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€1405----------------------------------------------------------------------
BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€339

Beauziac, Frankrijk

Center Parcs Les Landes de Gascogne, Beauziac (Aquitaine)Rte de Saint-Michel de Castelnau47700   BeauziacFrankrijkCenter Parcs Les Landes de Gascogne ligt in Beauziac en beschikt over 400 accommodaties.Center Parcs Les Landes de Gascogne wordt beoordeeld met een: 0.0en heeft een vanaf prijs van: € 339.00Kenmerken: Rust en ruimte Landelijk Nabij manege Bosrijke omgeving Fietsen Wandelen Nabij golfbaan Kindvriendelijk Luxe Beauty/Wellness Beschikt over goede faciliteiten Kinderen Restaurants Cultuur NatuurgebiedCenter Parcs Les Landes de Gascogne beschikt over de volgende faciliteiten: Binnenzwembad Buitenzwembad Restaurant Sauna Turks stoombad Bowling Rolstoelvriendelijk Whirlpool Beautysalon Receptie Wifi Speeltuin Tennisbaan buiten Terras Entertainment voor kinderen Stoombad Amusementshal/speelautomaten Kinderboerderij/dierenweide Kinderclub begeleid het hele jaar door Kinderspeelhoek (zonder begeleiding) Recreatieprogramma (gehele jaar) Speelparadijs binnen Subtropisch zwemparadijs Supermarkt Zwembad voor kinderen Kinder disco Bubbelbad À la carte restaurant Rustruimte Pierenbad Glijbaan Speelbos Engels FransCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 16.00 uurCheck-out voor: 10.00 uur

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€524

Moncrabeau, Frankrijk

Gemoedelijke, eenvoudige camping met zwembad en ruime plaatsen. Nieuwe eigenaars zijn erg vriendelijk en hebben de camping een volledige make-over gegeven. Het restaurant wordt beheerd door de eigenares, kleine menukaart en ook culinaire themavonden. Naast de camping loopt het riviertje de Baïse waarin gevist kan worden met een vergunning of waar men kan varen met gehuurde kajaks.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€784

Blanquefort Sur Briolance, Frankrijk

Geniet van eenvoud en comfort in dit vakantiehuis met privézwembad, weidse tuin en adembenemend uitzicht. Ideaal voor natuurliefhebbers en rustzoekers, maar toch dichtbij toeristische trekpleisters. Met een ruime woonkamer, 3 slaapkamers, 2 badkamers en een goed uitgeruste keuken biedt het huis alle ingrediënten voor een zorgeloze tijd. Het achterterras en het ruime opbouwzwembad met zicht op de vallei vormen de kers op de taart!Het huis heeft een prachtige ligging, op het snijpunt van de Dordogne, Lot en Lot et Garonne. Ontdek de veelzijdigheid terwijl je peddelt over de Dordogne, picknickt bij La Rocque Gageac en laat je betoveren door kastelen langs de rivier. Verken de wijnhuizen van Cahors, dwaal door de kastelen van Biron en Bonaguil, of struin over pittoreske marktjes. De bekende markten van Monpazier, Libos en Cahors wachten op je!Opmerkingen:Bij aankomst zijn de bedden opgemaaktHet opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengenDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: (hal(wc), open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Staafmixer, Keukenmachine), woon/eetkamer(geen Nederlandse zender(s))(TV(geen Nederlandse zender(s)), eettafel, kachel, zithoek, DVD-speler), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. hoogslaper), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), badkamer(douche, wastafel), veranda(ligstoelen, parasol), terras(overdekt), tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 4 x 4 m., diepte: 1.4m, geopend van Jun t/m Sep), plancha grill)Tussenetage: (slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), badkamer(douche, wastafel, wc))wasmachine

 Za
01 jun
Za
08 jun
Za
15 jun
Za
22 jun
Za
29 jun
Za
06 jul
Za
13 jul
Za
07 sep
Za
14 sep
Za
21 sep
Za
31 mei
Za
07 jun
Za
14 jun
Za
21 jun
Za
28 jun
Za
05 jul
Za
12 jul
Za
19 jul
Za
26 jul
Za
02 aug
Za
09 aug
Za
16 aug
Za
23 aug
Za
30 aug
Za
06 sep
Za
13 sep
Za
20 sep
8 dagen€952€952€952€1090€1197€1320€1320€922€784€784€952€952€952€1090€1197€1320€1320€1320€1320€1320€1320€1151€1014€922€922€784€784
BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.125

Paulhiac, Frankrijk

Geheel vrijstaand natuurstenen vakantiehuis met privé zwembad, gelegen op een groot terrein bij Paulhiac, in de driehoek Monflanquin, Villeréal en Monpazier in het departement Lot-et-Garonne, grenzend aan de Dordogne. Paulhiac is een gehuchtje 8 km ten noorden van Monflanquin, een karakteristiek vestingplaatsje waar u alle voorzieningen vindt. De ligging is heerlijk rustig te midden van een heuvelachtig landschap met boomgaarden, akkers en velden met zonnebloemen, zo kenmerkend voor deze streek. Rondom het huis is veel ruimte en overal heeft u een prachtig uitzicht op de omgeving. Vooral onder het mooie overdekte terras met de plancha is het goed toeven. Dit comfortabele vakantiehuis is een gerestaureerde, voormalige boerderij, met een smaakvolle en originele inrichting waarin stenen muren worden afgewisseld zijn met houten wanden. Het huis is aangepast aan minder validen, in de woonkamer is een opgang voor een rolstoel naar de aangepaste badkamer, een toilet en een slaapkamer. De directe omgeving nodigt uit tot het maken van lange wandelingen en fietstochten en op 23 km is er bij Castelnaud een 18-holes golfbaan. Behalve vanwege de zonnebloemen is het gebied bekend door de talrijke oude vestingplaatsjes (bastides), zoals Monflanquin, Monpazier en Villeréal. Ook kunt u een bezoek brengen aan het indrukwekkende kasteel van Bonaguil of aan Monbazillac, waar u tevens heerlijke wiite wijnen kunt proeven. Het gezellig stadje Villeneuve met schilderachtige huizen langs de rivier de Lot en een uit de 13de-eeuw stammende brug over de rivier is niet ver en zeker een bezoek waard. Iets verder weg maar gemakkelijk te bereiken is Bergerac, idyllisch gelegen aan de rivier de Dordogne. U kunt er het standbeeld van Cyrano bewonderen of een bezoek brengen aan het tabaksmuseum.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.328

Verblijf in deze landelijke accommodatie die is gezegend met een weids uitzicht en een eigen zwembad. Je bereid de meest smakelijke maaltijden in de goed uitgeruste keuken alvorens je gezellig samenkomt in de sfeervolle woon-/eetkamer. De ligging van het huis is rustig en de grote privétuin herbergt comfortabele ligstoelen om optimaal te kunnen genieten van het zonnetje. Laat de vakantie maar beginnen!Welkom in de schitterende Bouriane-streek, waar de charme van de Dordogne nog te aanschouwen is zonder toeristische drukte. Het huis ligt op de grens van Lot, Lot et Garonne en Dordogne. Verdwaal in de bosrijke omgeving met weides, en trek richting Cahors om te genieten van wijngaarden en zonnebloemvelden. Ontdek Puy L'Eveque en de biologische markt van Prayssac, beide langs de rivier de Lot. Tijdens zomeravonden komen de dorpen tot leven met sfeervolle eetmarkten en een onmiskenbare ambianceOpmerkingen:Bij aankomst zijn de bedden opgemaaktHet opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengenI.v.m. rust zijn reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar niet toegestaanDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: (open keuken(broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(geen Nederlandse zender(s)), eettafel, zithoek))Tussenetage: (zitkamer(zithoek))Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, wc), badkamer(bad met douche, wastafel, wc))Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed, douche, wastafel, wc))wasruimte(douche, wastafel, wasmachine), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, ligstoelen, parasol, zwembad(privé, wateralarm, 11 x 5 m., diepte: 1.8m, geopend van half Mei t/m Sep), kinderbed (excl. beddengoed), kinderstoel

 Za
01 jun
Za
08 jun
Za
15 jun
Za
22 jun
Za
29 jun
Za
06 jul
Za
13 jul
Za
20 jul
Za
27 jul
Za
10 aug
Za
17 aug
Za
31 aug
Za
07 sep
Za
31 mei
Za
07 jun
Za
14 jun
Za
21 jun
Za
28 jun
Za
05 jul
Za
12 jul
Za
19 jul
Za
26 jul
Za
02 aug
Za
09 aug
Za
16 aug
Za
23 aug
Za
30 aug
Za
06 sep
8 dagen€1487€1487€1487€2114€2114€2381€2381€2381€2381€2381€2114€1328€1328€1487€1487€1487€2114€2114€2381€2381€2381€2381€2381€2381€2114€1328€1328€1328
BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Naar filter
170 Vakanties