Asten, Nederland
Best Western Hotel Nobis Asten | 3-Daags verblijf in een landelijk 4-sterrenhotel met Brabantse gastvrijheid
Al een account? Inloggen
Nog geen account? Aanmelden
Hallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 1 wandelvakanties in Asten, Nederland gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 196 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2024/2025.
Luxe niveau | 1 / 5 |
HUP | Verblijf 3 dagen in het sportiefste 4*-hotel van Nederland
Golden Tulip West-Ende | Verblijf in een prachtig 19e-eeuws gebouw in hartje Helmond
Hotel Asteria | Verken de mooiste fiets & wandelroutes van Noord Limburg | incl. diner
Hotel 46 | Verken en beleef de veelzijdige omgeving van Eindhoven
Landgoed Hotel de Ruwenberg | 3 dagen op een schitterend landgoed nabij Den Bosch | Incl. Diner
Landgoed Huize Bergen | 3 Dagen genieten in de bosrijke omgeving van Vught | incl. 4-gangendiner
Puzzelen met de GPS en de binnenstad van Nijmegen verkennen Zin in een uitdagend spel en wil je meer van de Nijmeegse stad zien? In dit uitje los je puzzels op en volg je met een GPS een speciale wandelroute door de stad. Zo maak je op een originele manier kennis met de binnenstad en de prachtige parken. Voor kinderen en volwassenen een leuke uitdaging! Wie verras jij met dit leuke uitje?Wandelen door de grootste stad aan de Waal. Je wandelt een leuke puzzeltocht door het prachtige historische stadscentrum van Nijmegen. Tijdens de tocht krijg je allerlei vragen die je alleen ter plaatse kunt oplossen. Deze vragen bepalen de route van de GPS Puzzeltocht. Je wandelt over de beroemde Waalbrug en langs de stadsparken Kronenburgpark, Valkhofpark of het Hunnerpark. De prachtige routes kun je op elk gewenst moment inkorten. Jullie tocht begint bij Café de Zon op het moderne stadseiland. Vanuit daar kun je de instructie van het GPS rustig bestuderen op het terras. Naast de GPS instructie krijg je ook een handleiding mee. Voor zowel kinderen als volwassenen een leuke uitdaging. Iedereen van klein tot groot die een beetje uit de voeten kan mag meewandelen! Wij adviseren maximaal 5 personen per GPS, zodat iedereen de kans heeft om met de GPS te navigeren. Na reservering ontvang je de contactgegevens per mail en kun je met de organisator een datum af spreken.
Luxe niveau | 1 / 5 |
Hotel Moeke Mooren |3-daags verblijf in een 4* hotel aan de Maas | incl diner
Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.