Tournon-Sur-Rhône, Frankrijk
| Beoordeling | 9.0 / 10 |
Camping in Tournon-sur-Rhône, Rhône-Alpes in Frankrijk.
Al een account? Inloggen
Nog geen account? Aanmelden
Hallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 2 vakanties in Tournon-sur-rhône, Frankrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 184 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2025/2026.
| Beoordeling | 9.0 / 10 |
Camping in Tournon-sur-Rhône, Rhône-Alpes in Frankrijk.
| Beoordeling | 9.4 / 10 | |
| Luxe niveau | 4 / 5 |
Camping in Plats, Rhône-Alpes in Frankrijk.
Ook Ideaal vakantiehuis voor 2 stellen: . op de begane grond : tuin, leefruimte met keuken, zithoek met comfortabele banken en tv., kamer mer een bed van 1.60×2.00m, badkamer met toiletop de eerste verdieping : hal, een kamer met een bed van 1.60×2.00m, een kamer met drie bedden van 0.90×1.90m, badkamer met Italiaanse douche, wastafel en toilet,De keuken is uitgerust met : een combi oven/magnetron, koelkast met diepvriesvak, afwasmachine, nespresso en filter koffiezet apparaat.Bedlinnen, handdoeken en de eind schoonmaak zijn bij de prijs inbegrepen.Niet inbegrepen : Toeristenbelasting 0.90€ per nacht per volwassen persoon.
| Beoordeling | 5.5 / 10 |
Sinds 2022 verhuren we deze gîte. Op de begane grond tuin, leefruimte met luxe keuken, confortabele zitbank t.v. en toilet. Op de eerste verdieping halletje, een kamer met een twee persoonsbed en een slaapkamer met twee eenpersoons bedden. Badkamer met italiaanse douche en toilet.
komfort en gezelligheid in oude gerestaureerde boerderij "Ferme Robin" verwarmd zwembad door zonnepanelenIn de heuvels van de Drôme, zeer rustig gelegen, in glooiend landschap met schitterende uitzichten op de Vercors en de bergketen van de Ardèche. Door zijn landelijke ligging, en toch maar 5km. naar het dichtst bijzijnde stadje St. Donat heeft Ferme Robin voor iedereen veel te bieden. Een ideale plaats om uit te rusten en van de natuur te genieten, en door zijn centrale ligging op ontdekking van een prachtig stuk frankrijk te gaan.Eldorado voor wandelaars en fietsersZwemmen en vissen kunt u in een van de vele riviertjes of in een vlakbij gelegen meer. Verder kunt u hier in de omgeving golfen, musea, grotten, middeleeuwse dorpjes en wijnkelders bezoeken, markten afslenteren of gewoon lekker luieren in de grote tuin.Zin om een stad te bezichtigen? Hier bent u in het middelpunt van een aantal steden. Het dichtsbijzijnde stadje is St. Donat: 10 min, Tournon of Romans: 15 min, Valence: 30 min. Grotere steden als Lyon met zijn prachtige binnenstad of Grenoble: 1 uur.Er zijn teveel mogelijke uitstapjes te maken om ze hier allemaal te beschrijven, maar ter plaatse adviseren wij u met plezier bij het maken van uw vakantie programma. Wandel-, fietskaarten, motortochten en GPS autopuzzeltochten zijn aanwezig.U kunt hier te gast zijn in een van de twee nieuwe gîtes of in een van de twee gastenkamersGîte Isha:Indelin Op de eerste verdieping, leefruimte met keuken en zithoek, 1 slaapkamer met bed 1.60x2.00m, een slappkamer met 3 bedden 0.9°x2.00m, badkamer met italiaanse douche, apart toilet en een heel mooi groot terras met prachtig uitzicht.
| Beoordeling | 9.3 / 10 | |
| Luxe niveau | 3 / 5 |
Camping in Colombier-le-Vieux, Rhône-Alpes in Frankrijk.
| Beoordeling | 8.8 / 10 |
Kleine, nette en familiale camping met zwembad, aan de rivier de Doux, in natuurgebied met veel wandel- en fietsroutes in het hart van de groene Ardèche.
| Beoordeling | 8.4 / 10 | |
| Luxe niveau | 4 / 5 |
Camping in Boucieu-le-Roi, Rhône-Alpes in Frankrijk.
| Beoordeling | 8.6 / 10 |
Rustige, sfeervolle terrassencamping aan leuk speelriviertje. Aards paradijs met zorg voor natuur. Moderne keuken met dagmenu's en huisbereide pizza's. Wandel- en fietskaarten beschikbaar. Indien gewenst wordt caravan voor u op de plaats gezet en weer boven gebracht.
| Beoordeling | 8.6 / 10 |
Rustige, sfeervolle terrassencamping aan leuk speelriviertje. Aards paradijs met zorg voor natuur. Moderne keuken met dagmenu's en huisbereide pizza's. Wandel- en fietskaarten beschikbaar. Indien gewenst wordt caravan voor u op de plaats gezet en weer boven gebracht.
| Beoordeling | 8.2 / 10 | |
| Luxe niveau | 2 / 5 |
Camping in Eclassan, Rhône-Alpes in Frankrijk.
| Beoordeling | 8.8 / 10 |
Camping, aan een riviertje gelegen. Leuke sprookjesachtige verhuuraccommodaties. Rust, ruimte en een klein, goed restaurant (gehele seizoen geopend) van ontbijt tot diner. Ideaal voor natuurliefhebbers. Vlak bij pittoreske dorpjes met wandelmogelijkheden. Goede voorzieningen. Eigenaars spreken veel talen. Fitnessparcours.
| Beoordeling | 8.7 / 10 |
Vriendelijke camping gelegen aan een meer, als onderdeel van een "base de loisirs". Mogelijkheden om te surfen en vissen. In het meer is het heerlijk om te zwemmen en er is een waterglijbaan. De omgeving leent zich om te fietsen en paardrijden.
Keukenhoek uitgerust met een kleine koelkast, keramische kookplaat, afzuigkap, magnetron, filterkoffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster. Studio voor 2 personen, 25 m², met Velux-ramen, voorzien van 2 eenpersoonsbedden, een eethoek en een tv. Badkamer met bad of douche en geïntegreerd toilet.Houd er rekening mee dat de foto's en de beschrijving van het interieur van de accommodatie alleen ter informatie dienen.
Deze halfvrijstaande chalet (naast Chalet de Sophie met eigen ingang) ligt vlakbij de pistes van Preyerand, dichtbij de Tortollet skilift en is geschikt voor maximaal 10 personen met ruime en comfortabele ruimtes. Er zijn 5 slaapkamers, elk met eigen douche, een volledig uitgeruste keuken (oven, magnetron, afwasmachine enz.), een woon/eetkamer met houtkachel en tv.Ter beschikkin privé parkeerplaats (2 plaatsen), Ski lockers, WifiChalet voor 10 personen (ca. 130m²)Woon-/eetkamer met houtkachel en TVOpen keuken (oven, magnetron, koffiezetapparaat, gourmetstel, afwasmachine, keramische kookplaat, koelkast, vriezer, broodrooster enz.)5 slaapkamers met eigen douche3 slaapkamers met een tweepersoonsbed2 slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden2 aparte toilettenBalkon
Appartement met 1 slaapkamer voor 7 personen - 52 m²Keukenhoek met kleine koelkast, keramische kookplaat, afzuigkap, magnetron, filterkoffiezetapparaat, waterkoker en broodroosterWoonkamer met slaapbank (2 slaapplaatsen) + tv + 1 eenpersoonsbed1 slaapkamer met deelbaar tweepersoonsbed1 bergnishoek met een stapelbedBadkamer met bad of douche en apart toiletTerrasLet op: de foto's en de beschrijving van het interieur van de accommodatie zijn uitsluitend ter informatie.
1-kamerappartement voor 5 personen - 40 m²Keukenhoek met kleine koelkast, keramische kookplaat, afzuigkap, magnetron, filterkoffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster Woonkamer met slaapbank (2 slaapplaatsen) + tv 1 slaapkamer met deelbaar tweepersoonsbed 1 bergnishoek met 1 eenpersoonsbedBadkamer met bad of douche en apart toiletLet op: de foto's en de beschrijving van het interieur van de accommodatie zijn uitsluitend ter informatie.
1-slaapkamer appartement voor 6 personen - 40 m²Keukenhoek met kleine koelkast, keramische kookplaat, afzuigkap, magnetron, filterkoffiezetapparaat, waterkoker en broodroosterWoonkamer met slaapbank (2 slaapplaatsen) + tv1 slaapkamer met deelbaar tweepersoonsbed1 bergnishoek met een stapelbedBadkamer met bad of douche en apart toiletTerras of balkonLet op: de foto's en de beschrijving van het interieur van de accommodatie zijn uitsluitend ter informatie.
Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.