2 vakanties in Saint-pardoux-corbier. Zoek bij 184 aanbieders tegelijk!

PenkeHallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 2 vakanties in Saint-pardoux-corbier, Frankrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 184 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2025/2026.
Vanaf€770

Saint-Pardoux-Corbier, Frankrijk

Beoordeling
9.0 / 10

Mille Joies is een verbouwde oude boerderij op ruim 2 ha land. Er zijn 4 geschakelde appartementen. Uw gîte La Tourterelle is ruim, 60m². Voor de deur is een zonnig terras. Vanuit de gîte is er prachtig uitzicht over de landerijen. De zithoek en de eethoek in de grote woonkamer zijn gezellig en comfortabel, er is internet, een tv/dvd speler en een audio set. De keuken van La Tourterelle is optimaal ingericht voor 4 personen.In de badkamer is een wastafel en een douchecabine. De toilet is een aparte ruimte. Er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed, de andere slaapkamers heeft twee éénpersoonsbedden.In alle vertrekken is verwarming.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€800

Saint-Pardoux-Corbier, Frankrijk

Mille Joies is een verbouwde oude boerderij op ruim 2 ha land. Er zijn 4 geschakelde appartementen. Uw gîte La Buse is ruim, 71m². Voor de deur is een zonnig terras en daarnaast, onder het grote afdak, ligt een groot privé terras in de schaduw. Vanuit de gîte is er prachtig uitzicht over de landerijen. De gîte is geschikt voor mindervaliden, de auto kan tot aan het terras gereden worden.De zithoek en de eethoek in de grote woonkamer zijn gezellig en comfortabel, er is internet, een tv/dvd speler en een audio set. Er staan twee 3-zitbanken en er is een slaapbank. De keuken van La Buse is optimaal ingericht voor 6 personen en heeft een grote koelkast met vriesvak. De badkamer is ruim, 7 m², en geschikt voor rolstoelgebruikers. Als aanpassing is er een grote inloopdouche met vaste stoel en steunbeugel, verhoogde toilet met steunbeugel, brede deuren zonderdrempels.Er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed, de andere slaapkamers heeft twee éénpersoonsbedden.In alle vertrekken is verwarming.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€770

+3.7km Lubersac, Frankrijk

Totaal privé, zonder inkijk, totale rust, en aankomst op elke dag van de week mogelijk. Aan het einde van een doodlopende weg, 100 meter van ons eigen husi, omringd door 4 hectare eigen land met daarop noten- en fruitbomen, weides en tuinen ligt dit schattige 6-persoons-vakantiehuis, totaal privé, met zicht op de Franse campagne. Geniet van de ruime tuin en terras. De tuin heeft geen inkijk, en u kunt dus van de zon genieten zoals u dat wilt. De tuin en terras zijn zodanig ingericht dat er de hele dag een plekje in zon of schaduw te vinden is. Uw auto kunt u in de schaduw parkeren, of als u op de motor bent, dan kan deze in de schuur gestald worden. De gîte is van alle moderne gemakken voorzien, maar geeft tegelijk het gevoel van een sfeervolle en lichte cottage. Op de begane grond is de woonkamer met open keuken. De sfeervolle houtkachel zorgt in de koudere maanden voor warmte, daarnaast zijn er elektrische kachels om het behaaglijk te maken. In de keuken vindt u alles wat u nodig heeft voor een vakantie met gemak. Een vaatwasser, waterkoker, koffiezetaparaat, oven en magnetron, ruim servies en bestek. Mocht het weer tegenzitten, en uw boeken uitgelezen, dan kunt u altijd even de tv aanzetten of een spelletje spelen. We bieden Nederlandse, Belgische, Franse, Engelse en Duitse zenders via de satelliet. In en rondom het huisje heeft u de beschikking over hoge snelheid glasvezel internet.Er zijn 3 slaapkamers waarvan 1 ruim-bemeten op de begane grond met een 2-persoons queen-size bed (160*200). De 2 andere slaapkamers zijn op de 1e verdieping, waarvan 1 met 2 enkele bedden, en 1 met een 2-persoonsbed (160*200 die ook als 2 keer 1 persoons kan worden opgemaakt). De matrassen en beddengoed zijn anti-allergisch. Op beide verdiepingen is een badkamer met wc. De badkamer op de begane grond heeft ook een wasmachine. De bedden zijn naar uw wens opgemaakt (enkel dekbed of dubbel) en uiteraard zijn er handdoeken en keukenlinnen aanwezig. De gîte is geschikt voor mensen vanaf ongeveer 8 jaar. Er is een kinderbedje en stoeltje beschikbaar voor de hele kleintjes, maar er zijn geen aanvullende kinder-voorzieningen als traphekjes, speelgoed en dergelijke. Als u alleen met uw partner komt, geniet u van een adult only vakantie, en als u alleen met u eigen bloedjes komt, ook dan heeft u geen drukte van andermans kroost.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€1.185

+7.0km Troche, Frankrijk

Beoordeling
9.8 / 10
Luxe niveau
5 / 5

Ancienne Ecole in de Corrèze, vlakbij de Dordogne…Uw vakantievilla was ooit een schooltje met twee klaslokalen. Het bevindt zich op het hoogste punt van het dorpje Troche. Het is gelegen in het heuvelachtige landschap van het departement Corrèze, vlakbij de Dordogne.Grote tuin van 1000m2 met veel privacy.De woning heeft een grote tuin (1000 m2) met mooi uitzicht, vol oude bomen, struiken en buxushagen maar ook een fijn gazon. Het overdekte buitenterras heeft overdag voldoende schaduw en is 's avonds de ideale plek om te genieten van de rust en de stilte. Tuinmeubelen (zit- én lig) zijn aanwezig. Er is een vast, lekker ruim houten zeshoekig zwembad met verwarming. Van alle gemakken voorzienDe leefruimte is 80 m2 en is verdeeld in een zit-, eet- en keukengedeelte. Met hoge plafonds, vloerverwarming, een houtkachel en sfeervolle verlichting. Een HD flatscreen TV met alle NL zenders, audio installatie, Apple TV om uw geluid of films te streamen, Fibre Wifi internet van 300+ Mbps. Een grote houten tafel voor 8 personen. .Luxe EntertainmentruimteDe zolder is omgetoverd tot een 'Living Lounge'. Dé ideale plek om films te kijken, muziek te luisteren of een potje tafeltennis te spelen. Op een groot scherm projecteert een krachtige videoprojector films van de alle bekende apps zoals Netflox, Amazon Prime, NL Zie. Etc etc. Een krachtige surroundsysteem laat je geloven dat je in een heuse bioscoop zit. Twee airco's zorgen ervoor dat de ruimte in een handomdraai te verwarmen dan wel te koelen is. Slapen in de stijl van vroegerDe karakteristieke sfeer van vroeger is op de eerste etage zo veel mogelijk behouden en zelfs geaccentueerd. De vier slaapkamers zijn allemaal voorzien van comfortabele boxsprings met matras en topdekmatras. Bij aankomst zijn de bedden al voor u opgemaakt, zodat u meteen kunt genieten van een zorgeloze vakantie. Er is airconditioning voor koelen in de zomer en verwarmen in de winter. Tijdloos sanitairDe masterbedroom heeft een eigen badkamer en-suite met toilet, wastafel en een groot ligbad. Verder hebben twee slaapkamers een wastafel en heeft iedere slaapkamer een ruime commode- of hangkast voor kleding. Daarnaast een algemene badkamer op de gang met dubbele douche, toilet en wastafel.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€540

+11.1km Orgnac-Sur-Vézère, Frankrijk

Beoordeling
9.0 / 10

Landelijke gîte voor uw vakantie in Corrèze, in de Vézère!Mooi, onafhankelijk, typisch 18e eeuws huis uit de Corrèze, gemaakt van lokale steen en leisteen.Het hele huis ligt op de begane grond en op hetzelfde niveau als een uitgestrekte tuin.Uitzonderlijke omgeving van weiden en bossen met eiken en kastanjebomen.Gelegen in een doodlopende straat. Absoluut rustig en niet over het hoofd gezien.Grote traditionele Limousin "Cantou" open haard. Wifi via glasvezel.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren

+12.6km Lamongerie, Frankrijk

Gelegen in een bosrijke omgeving biedt Camping Montard directe toegang tot een zwemmeer met zandstrand, waar je volop kunt genieten van zon en water tijdens de mooie dagen.Actieve vakantiegangers kunnen direct vanaf de camping wandelen, fietsen of een tochtje met de waterfiets maken. Kinderen vermaken zich urenlang op het strand van het meer in een veilige en speelse omgeving.In het hoogseizoen kun je op het terras terecht voor friet en snacks, en elke ochtend is er vers brood verkrijgbaar. De regio barst van de schilderachtige dorpjes en bezienswaardigheden zoals het kasteel van Pompadour, ideaal voor culturele of sportieve uitstapjes in de Corrèze.

BEKIJKEN
BungalowSpecials.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€1.695

+14.9km Coussac-Bonneval, Frankrijk

Gîte Uni-Vert “samen in het groen” voor 9 personen en 2 baby'sVerblijf in onze prachtig gerenoveerde schuur met balken in het zicht en mooie oude details, al het houtwerk is zelf vervaardigd uit bomen van ons eigen bos. We hebben gekozen voor een landelijke industriële inrichting met brocante accessoires die we met veel plezier bij elkaar gezocht hebben. Wees welkom in de comfortabele leefruimte met stoere houtkachel. Een gezellige zithoek met smart tv, een lange tafel waar heerlijk gegeten kan worden en een open keuken met alle moderne apparatuur achter een bar van authentieke groene tegels. Een pooltafel uit een Frans café, dartbord en kinderhoek met speelgoed. In totaal zijn er 4 ruime slaapkamers met 4 bedden van 1.60 x 2m (ze kunnen uit elkaar) en 1 bed van 0.80 x 2m. Een riante en-suite badkamer met losstaand bad, cabine met massagedouche, wastafel en toilet. Een tweede badkamer, met grote inloop douche, wastafel en een apart toilet bevinden zich achter de keuken. Door de openslaande deuren komen jullie op het terras met schitterend uitzicht aan de achterzijde en het privé zwembad met loungehoek en ligbedden. Aan de voorzijde van de gîte staat een grote tuintafel, bbq en kunnen de kinderen heerlijk in de speeltuin spelen.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€800

+15.5km Coussac-Bonneval, Frankrijk

Beoordeling
9.5 / 10
Luxe niveau
5 / 5

Kom helemaal tot rust in onze compleet gerenoveerde, authentieke woning midden in de natuur. De woning ligt aan een doodlopend weggetje, heeft een ruime tuin, een privé zwembad en een sfeervolle ruime veranda. Gelegen op zo'n 3 km van het dorp Coussac Bonneval met een imposant kasteel en basisvoorzieningen, zoals een kleine supermarkt, cafe, bakker, apotheek en naar verluid de beste slager uit de omgeving. De woning is compleet ingericht met oog voor detail. De veranda beschikt over een ruime eettafel, gezellige sfeerverlichting en een barbecue. Zowel overdag als 's avonds kan er worden genoten van het buiten zijn. Het lieflijke landschap, de stralende zomerdagen en schitterende sterrenhemels staan garant voor een ontspannen verblijf in Le Chatain! We hopen u snel te zien!Wilt u graag uw huisdier meenemen, neem dan eerst even contact met ons op.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€799

+17.7km Saint-Solve, Frankrijk

Maision La Chappele Bellevue is een plek waar je gezellig kunt samen zijn met ze tweeën, het gezin, familie en vrienden en kunt genieten van het mooie uitzicht vanaf het terras. Op het terras kun je genieten van de zon, een goed glas wijn, een goede maaltijd en 's nachts van een sterrenhemel. Het mooie huis is volledig gerenoveerd, ruim en comfortabel. Gelegen in het zuid-westen van Frankrijk. De gîte ligt aan de rand van een klein bourg dorpje La Chapelle Salamard aan de noordkant van de populaire Vallée de la Vézère en nabij de Dordogne. Het ligt op 5 minuten van de regionale dorp Objat met het hele jaar door een zondagsmarkt, drie supermarkten, medische zorg, winkels, een zwemparadijs, bars en restaurants. Er zijn vele mooie dorpen te bezichtigen met restaurents en plekken waar je in de rivier kunt zwemmen.Het huis is halfvrijstaand, met een eigen aansluitend begouw aan de achterkant van het huis op een stuk eigengrond van 3ha, Het bestaat uit:Begane grondWoonkamer - entree huis 4*6meter woonkamer met houtkachel en TV zit hoek2 dubbelzitsbankens4 fauteuils met voeten bankjesTV & glasvezel & Blueray speler & mini muziektorenGlasvezel internet met gratis WifiSlaapkamer 1 - MasterDubbel matras 2*80*200cm bedGrote klerenkastKofferbank2 stoelen & Klerenhaken en standaardEen uitklapbaar droogrek voor binnen en buitenAirconditioningEetkeuken30m² ruime eetkeuken met dual airconditioningGrote eettafel 90*250cm & 8 stoelenGlazenkast met een uitgebreide collectie & spelletjesKeukendeel - 6 meter wijd 4m aanrecht4 pits gasfornuisWasbak kleine zijbak en afdruip-plateau Bosh inbouw oven en vaatwazerWarm water close-in boiler 15LVrijstaande koel-vrieskast met 3 vriesladenKeuken apperatuur; Microwave, filter koffiezet apparaat met timer, waterkoker, blender, broodrooster, hand mixer, elektrische citruspers12 persoons bestek & 10 persoons ontbijt, groot en diepe borden, 10+bbq borden & en een brede collectie aan kookgerei en pannenBadkamer90*180cm inloop douche met Grohe regendouche setDouche krukBadkamermeubel 80cm met 2 grote ladenHanddoekenrek verwarmingFöhnPrullenbakWasmandWCRuime toilet met wasbak + kastje en spiegelPrullenbak1e verdiepingOverloop 2 wasbakken met spiegels en verlichting2 dressing spiegelsWC met hangtoiletInbouwkast als opbergruimte en stofzuigerHanddoeken rek en ophanghakenStoelSlaapkamer 22 bedden van 90*200cmAirconditioningAntieke houten kast2 kofferbanken met kleding rail en hakenSlaapkamer 3 - met dakterrasStappelbed met ladder; onder bed 140*200cm en boven bed 90*200cmAirconditioning85*190cm opbergkast met haken en klerenhangers aan de zijkantenBehekt dakterras 10m² - gebouwd binnen de 36m² dak oppervlakte zodat niemand naar beneden kan vallen. BuitenshuisTerras 40m² terras aan de voorkant van de eetkeukenGrote teakentafel & 2 grote parasols 8 stoelen & 2 hardhouten ligstoelenGrote 3-pits BBQ met deksel5 terras lichtpuntenGarageOnder de eetkeuken uitbouwGroepenkast voor het huisWasmachine Opslag voor stoelen en kussensEen paar spelletjesVoor opslag, fietsen, enzovoortVuurplaats & schaduwEr is een open vuurplaats in een half oud olievat, ook voor een barbecueEr staat een grote boom die op een warme dag een fijne plek is om onder een boek te lezen of te luieren.DroogmolenBeneden terreinOngeveer 35 meter heuvelafwaarts is er een privéweg van 150 meter en een veld van ongeveer 20 meter breed. Veld met voldoende ruimte voor een paar tentenVolledig privé gelegen zwembad 460 * 122 cm, 16 kubieke meter met ladder en zwem-/zonnebanden en bijzettafel op volledige hoogte(In de zomer, half juni tot half september)Picknickbank en parasol

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€300

+17.9km Saint-Germain-Les-Belles, Frankrijk

Rudi en Ria verwelkomen jou het jaar door in Villa-Les-Belles. Op het gelijkvloers bevinden zich naast het apart toilet, berging met wasmachine, badkamer met ligbad en douche de 3 slaapkamers die met openslaande deuren toegang geven naar het terra op het gelijkvloers, vandaar kan je zo het zwembad in!. Er is een benedentrap die naar de kelderruimte leidt.De andere trap brengt je naar de woonruimte met volledig ingerichte keuken, eetplaats en salon. Hier ook openslaande deuren naar het boventerras waar een trap vertrekt naar het beneden terras. In de living is er ook een "slaapsofa" voor de ventuele 7de en 8ste persoon.Er is ook nog een derde "schaduwterras". Vanuit de slaapkamers, woonruimte, terrassen heb je een zicht op de prachtige omgeving.T.V. Vlaanderen aanwezig, een uitgebreid bibliotheekje en info over de wijde omgeving.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€261

+18.4km Saint-Germain-Les-Belles, Frankrijk

Luxe niveau
4 / 5

Aan het einde van een doodlopend straatje, en aan de rand van het historische stadje Saint Germain Les Belles, ligt dit fraaie vakantiehuis met uitzicht over de landerijen en een groot meer om te zwemmen en te vissen en dat allemaal op loopafstand!Het dorpje zelf heeft alle practische voorzieningen : een bakker, kleine kruidenier, slager, dokter, apotheek, diverse terrasjes en restaurants.Hiet treft U nog het echte Frankrijk aan, met kleine pittoreske dorpjes en vriendelijke bewoners!De streek biedt alles wat een vakantiehart begeert. Er is volop ruimte, rust, komplete stilte, schone lucht, 's nachts echte duisternis of schitterende sterrenhemels. Oude karresporen om te wandelen, bochtige weggetjes om te fietsen.Veel meren en beken om te vissen, kanoën of te zwemmen en overal glooiende groene weilanden waar de beroemde rood-bruine Limousin-koeien grazenOpmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: hal, slaapkamer met 2-pers. bed(140 x 190 cm) , slaapkamer met 2-pers. bed(140 x 190 cm) , slaapkamer met 1-pers. bed(90 x 190 cm), 1-pers. bed(90 x 190 cm) , badkamer met ligbad, douche, wastafel , berging met wasmachine , wc Op de 1e etage: eetkamer met eettafel , open keuken met fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie woonkamer met TV(Nederlandse zender(s)), kachel(hout), zithoek, DVD-speler, CD-speler , tuindeuren, balkon of terras, tuin(omheind), tuinmeubilair, ligbedden, 1x parking, zwembad(privé, 6 x 4 m., diepte: 1.2m, geopend van Jun t/m Sep)

BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Gisteren
Vanaf€1.042

+18.5km Saint-Germain-Les-Belles, Frankrijk

Dit vrijstaande vakantiehuis LOTT - Saint Germain les Belles, gelegen aan het gelijknamige dorp is van alle gemakken voorzien. Een favoriet onder de boekers!Bij binnenkomst kom je in de sfeervolle woonkamer met openkeuken. De keuken is voorzien van luze apparatuur als een 5 pits gasfornuis met oven van SMEG, vaatwasmachine en ruime koelkast. Bij de open keuken is een eettafel met stoelen en licht door de ruime raampartij. Via de keuken loop je zo door de schuifdeur naar de overdekte veranda 20 m2 en de zeer ruime tuin van 500 m2 met opbouw zwembad. Aan de overkant van de keuken is de gezellige woonkamer met een heerlijke zit bestaande uit een ruime leren bankstel met poef waar je gemakkelijk een loungebank van kunt maken. Via de trap in de woonkamer ga je naar de eerste verdieping met daar gelegen de 1e extra slaapkamer met 2 losse boxspringbedden en de badkamer met ruime inloopdouche en dubbele wastafel en apart toilet. Via de trap op de eerste etage kom je op de zolder met nog een zeer ruime slaapkamer. Dit zou zo maar de hoofd slaapkamer kunnen zijn. Het heeft ook twee heerlijke boxspringbedden (1 bed, maar kunnen uit elkaar). Dit is alleen nog maar binnen. Buiten heb je een heerlijke tuin met zowel zon als schaduw mogelijkheid (600m2) met voor de deur een veranda 20m met tuinmeubilair en daarnaast een houten terras met ligbedden en verderop in de tuin nog een sfeervol terras met eettafel en stoelen en hoger gelegen het prive opbouw zwembad van 4,5 meter rond. Live like a local op de rand van de Haute-Vienne, Dordogne en Correze geniet van het huis als uitvalsbasis om de schitterende omgeving te ontdekken. Of perfect als tussenstop richting spanje of portugal.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€1.055

+21.2km Savignac-Lédrier, Frankrijk

Beoordeling
9.7 / 10

Verscholen tussen het groen kunt U genieten van onze hottub met zitje en barretje, relaxen in zon en schaduw op de diverse terrassen, verkoeling zoeken in het zwembad en genieten van al het moois dat ons huis en de omgeving te bieden hebben.Mooi vrijstaand vakantiehuis, genaamd la Maison du Pont (het huis bij de brug), gelegen in een rustige natuurlijke omgeving bij het plaatsje Savignac Ledrier op 919 km afstand van Utrecht. De grote tuin is volledig omheind. Gratis Wifi. Honden zijn van harte welkom. Open haard. Airco in het hele huis. Veel gratis extra's, zie bij opmerkingen/extra.Het vakantiehuis is geschikt voor 5 volwassenen en een baby/peuter en ligt op 3000 m2 eigen grond en behoorde vroeger tot het verderop gelegen kasteel. De tuin is voorzien van een wellnessplek met een hottub met bubbels, zitje en barretje, een tuinhuis met overkapping, zitje en met chillplek binnen met een zitje, TV/DVD speler, electrische sfeerhaard, de terrasjes op verschillende plekken, een zwembad (366 doorsnee) met ligstoelen, een kinderbadje, speeltuintje, zand- en watertafel, vuurkorf en BBQ.De ruime tuin is geheel omheind en aan de voorkant voorzien van een poort met hekwerk en looppoortje en is rondom beschut door bomen, struiken en bos. Vanuit de tuin wandelt u zo het bos in en maakt u een rondje langs de rivier (prima visplek), het kasteel en de oude ijzergieterij en naar Savignac Ledrier zelf voor een drankje of ijsje op het terras of een heerlijke lunch of diner.De bedden zijn al opgemaakt bij aankomst. Ook keuken- en badlinnen is aanwezig. Evenals extra beddegoed/dekbedden. Er bevinden zich verschillende toeristische attracties (subtropisch zwemparadijs (binnen- en buitenbad), pretparken, kastelen, grotten, kanovaren, paardrijden), pittoreske dorpen en stadjes (zoals o.a. Sarlat en Montignac) in de omgeving. Een meer met zandstrand en sportieve activiteiten is te vinden op 10 km vanaf het huis. Golf les Essendieras op 17 km. Elke stad of dorp heeft een wekelijkse markt en is altijd wel ergens een brocante- of rommelmarkt. Kortom, genoeg te beleven, maar ook is er voldoende rust te vinden voor diegenen die hieraan de voorkeur geven.Bij boeking ontvangt u info, openingstijden en adressen van toeristische attracties, supermarkten, Restaurants enz. Alle info ligt ook in het huis.WOONKAMERDe gezellige woonkamer van 40 m2 heeft een zithoek met sfeerhaard, satelliet TV, een grote eethoek, kinderhoekje met speelgoed en een zitje bij de open haard. Tevens is er airco in het hele huis (warme en koude lucht). Voor extra plezier is het volgende aanweziNetflix, DVD-speler, platenspeler met singletjes en LP's, draagbare Radio-CD-speler, sjoelbak. Boeken, spelletjes, DVD's en CD's voor alle leeftijden. Rieten kist met binnen- en buitenspeelgoed zoals tennisrackets, jeu-de-boules enz. In de rode ton zit speelgoed voor de allerkleinsten.De keuken is 18 m2 met een ronde eethoek, grote koelkast, aparte vrieskast met 4 lades, vaatwasser, inductie kookplaat, combi-oven/magnetron, extra magnetron, koffiezetapparaat, Senseo, waterkoker, broodrooster, keukenweegschaal, mixer, bakspullen, gourmetstel, grote bakplaat, wasmachine/droger, strijkplank, strijkijzer, stofzuiger, droogrek, servies, bestek, glazen, enzSANITAIRDe badkamer is uitgerust met een douchecabine, badmeubel, badlinnen, föhn, kachel. Er is een apart toilet.SLAAPKAMERS1 slaapkamer met 2-persoonsbed van 160x200 (1 matras) met linnenkast, kaptafel.1 slaapkamer met 2 1-persoonsbedden van 90x200 met linnenkast, Kinderledikantje, 2 kinderstoelen, box.Er zijn extra kussens en 1 persoons- en 2 persoonsdekbedden en er is voldoende bed-, bad- en keukenlinnen.TUIN EN TERRASRondom het huis is een royale tuin met, grenzend aan de keuken, een terras met tuinstel, electrisch zonnescherm, grote parasol en een stenen BBQ.Daarnaast is er nog een 2e terras met 2 partytenten waaronder een tuinstel, zwembad, doorsnee 366 cm, kinderbadje en zandbak. Naast dit terras staat een schommelbank met daarnaast een klein speeltuintje met 2 schommels, een glijbaan en wipkip. Voor de allerkleinsten is er een kleine schommel en glijbaan.In een hoekje van de tuin is een 3e terrasje met zitje zodat u altijd zon- of schaduwplekken hebt.Aan de achterkant van het huis staat een vuurkorf met boomstamzitje. Tevens is daar het houthok.Een extra tuinstel, parasol, zwembadbenodigdheden, zand- en watertafel, voetbal en keukenvoorraad bevinden zich in de kelder.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€3.125

+22.6km Vicq-Sur-Breuilh, Frankrijk

Chateaulette is een charmant, kleinschalig kasteeltje van maar liefst 370 m², geschikt voor maximaal 15 personen. Gelegen in een uitzonderlijk groene en rustige omgeving, biedt het een panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van de Limousin. De familie die hier is opgegroeid heeft het kasteel gevuld met karakter en kunst: dankzij hun vader, een gepassioneerd kunstliefhebber, hangen er door het hele huis prachtige schilderijen. Een bijzonder pluspunt: u wandelt zó naar een gezellig restaurant in het dorp. Vergeet ook zeker niet het sfeervolle museum in het dorp te bezoeken, een culturele parel op loopafstand.BinnenHet interieur ademt geschiedenis en comfort. Op de begane grond vindt u een royale hal, een sfeervolle keuken met open haard, een elegante eetkamer, een ruime salon, een knusse zitkamer met haard, een slaapkamer met tweepersoonsbed (160 cm) en een apart toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich zes slaapkamers, waarvan vier met eigen badkamer. De bedden zijn verdeeld over: twee tweepersoonsbedden (160 cm), één tweepersoonsbed (180 cm), twee aparte bedden (180 cm) en vijf eenpersoonsbedden. Daarnaast is er een grote gedeelde badkamer met toilet. Het kasteel is voorzien van centrale verwarming en biedt extra ontspanning met een piano, een bibliotheek vol boeken, bordspellen en een tafeltennistafel.BuitenRondom het kasteel ligt een prachtig aangelegd park met een majestueuze fontein en een jeu-de-boulesbaan. In de grote tuin bevindt zich het volledig nieuwe, verwarmde zwembad (4 x 11 m), omringd door een royaal terras en een stijlvol poolhouse, ideaal voor een gezamenlijke lunch of een aperitief in de zon. De sfeer is sereen en landelijk, maar u bent nooit ver van het levendige dorpsleven.Praktisch• Oplaadpunt voor elektrische auto's aanwezig (afrekening ter plaatse op basis van verbruik).• Verwarming van het zwembad is enkel beschikbaar van 1 mei t/m 30 september.• In het laagseizoen geldt een toeslag voor verwarming (indien nodig) van €150, ter plaatse te voldoen.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€425

+23.9km La Croisille-Sur-Briance, Frankrijk

Beoordeling
9.3 / 10

Midden in het glooiende Limousin landschap ligt deze sfeervolle 4-persoonsgite. Tussen de glooiende groene heuvels met haar bekende roodbruine koeien vinden jullie hier volop ruimte, rust en zelfs complete stilte. 's Nachts beleef je diepe duisternis of schitterende sterrenhemels. Direct vanuit de gîte zijn wandelingen te maken over oude karrenspoorpaden en fietstochten over bochtige landweggetjes. In 2010 is de voormalige stal getransformeerd tot gîte. De karakteristieke gevels zijn gecombineerd met modern comfort. De gîte beschikt over een sfeervolle woonkamer van circa 40 m2 met open keuken, eettafel en zitgedeelte met een comfortabele slaapbank. Er is een houtkachel voor de koudere periode van het jaar. Vanuit dit woongedeelte is er direct toegang tot het eigen terras met uitzicht op de omliggende weilanden. De grote slaapkamer beschikt over een tweepersoonsbed, maar is groot genoeg om er ook nog een kinderbedje bij te zetten. In de tweede slaapkamer staat een stapelbed voor de oudere kinderen. De moderne badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet. Op het terrein is een zwemmeertje met een zandstrandje. Hier kunnen jullie heerlijk zwemmen in het koele bronwater. Dit is een gegraven meertje dat we elk jaar leeg laten lopen en schoonmaken, waardoor er geen vissen in zwemmen. Kinderen kunnen naar hartenlust spelen op het omsloten terrein aan het einde van het doodlopende landweggetje. Er is een schommel, glijbaan, voetbalgoal, (badminton)veldje, zandstrandje, trampoline en voldoende terrein om vrij rond te rennen of te spelen. Daarnaast is er divers speelgoed beschikbaar. In de gîte is een map met diverse wandel- en fietsroutes en informatie over toeristische uitstapjes in de omgeving. En anders kunnen wij jullie vast nog nog leuke tips geven !Huisdieren zijn niet welkom in de gite. Ook is het niet toegestaan binnen te roken.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€1.050

+24.5km Segonzac, Frankrijk

Beoordeling
10.0 / 10

Genesteld op het rustige en vredige platteland van de Correze, vlakbij de grens met de Dordogne, ligt deze charmante gite met vier slaapkamers op een zonnige locatie tussen de dorpen Segonzac en St Robert.Deze mooie verbouwde schuur ligt aan een met bomen omzoomde oprijlaan omringd door velden en bossen en geniet van een prachtig uitzicht, zonder voorbijgaand verkeer.Op de begane grond is er een grote keuken/eetkamer met een gezellige houtkachel voor gebruik in de winter, inclusief: een grote eiken eettafel voor 8 personen, plus een kinderstoel, een eiken dressoir, een fornuis, oven, magnetron, koelkast met vriesvak, vaatwasser, wasmachine, koffiezetapparaat, broodrooster, airfryer, waterkoker, plus alle benodigde keukengerei en een picknickmand voor de lokale avondvoedselmarkten (een must voor alle zomergasten!).Bij aankomst krijgen onze gasten een welkomstpakket met essentiële dingen.De grote split-level woonkamer heeft voldoende zitplaatsen met een hoekbank, een tv, dvd/cd-speler, een bureau, plus extra zitplaatsen met spelletjes en boeken voor rustige momenten.Er is een apart toilet beneden en een open trap naar de eerste verdieping.Bovenaan de trap vind je een grote overloop/zithoek, perfect om lekker te zitten met een boek.Er zijn 2 tweepersoonsslaapkamers en 2 slaapkamers met twee aparte bedden. Alle slaapkamers hebben een kledingkast, 2 nachtkastjes, een ladekast en een ventilator. Er zijn kinderbedjes beschikbaar op aanvraag.De 2 doucheruimtes hebben een toilet en wastafel. Er is ook een babybadje beschikbaar.Een buitenbalkon en trap zijn bereikbaar vanuit elk van de 2 tweepersoonsslaapkamers en bieden een extra plek om 's ochtends van je koffie en croissant te genieten.Al het beddengoed, handdoeken en badlakens voor bij het zwembad zijn voorzien voor je verblijf.Buiten vind je een grote parkeerplaats.Er is een mooie overdekte eethoek met BBQ en een patio aan de achterkant van de gite.Het prachtige privé zwembad is 12×5 meter en is omgeven door heggen en houten vlonders met ligbedden, parasols en zitjes, allemaal met een prachtig uitzicht. Het zwembad is nu verwarmd met zonne-energie, maar dit is afhankelijk van het weer en wordt daarom tijdens de wintermaanden afgedekt en weer geopend zodra het weer het toelaat.Buiten is er een wasdroger en er zijn genoeg grasvelden waar kinderen kunnen spelen.Voor warme dagen bieden de goed onderhouden bomen rondom het huis welkome schaduw.De jeu de boulesbaan en de schommelbaan zijn populair onder onze gasten.We hebben nu een zwembadkeuken en speelkamer geïnstalleerd waar jij en je kinderen kunnen genieten van koude drankjes, een selectie van buitenspeelgoed en activiteiten en een spelletje tafeltennis.Wifi is beschikbaar in het hele pand.Hoewel de gite volledige privacy biedt, wonen de eigenaren op het terrein, in een apart gebouw, en zijn ze beschikbaar als je hulp of assistentie nodig hebt.Sorry, geen huisdieren.Roken is niet toegestaan in de gebouwen van Le Coudert.Er is overdekte parkeergelegenheid voor maximaal twee auto's en het opladen van elektrische auto's is mogelijk en wordt dagelijks in rekening gebracht.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€1.070

+24.5km Glanges, Frankrijk

De LOFT is een unieke ruimte in een voormalige schuur. De LOFT betreed je via een trap met 8 tredes. De LOFT is in 2022 en 2023 volledig gerenoveerd. Het is modern, zeer ruim, en veel licht er is gewerkt met lichte kleuren en het is ingericht met moderne en brocante meubels en dat maakt deze ruimte als een warm bad. De houten balken, de beton gestucte badkamer in het midden van de ruimte, de robuuste muren en als kers op de taart de twee kassen die dienen als slaapkamer gescheiden met een linnen gordijn maken de LOFT one of a kind. De LOFT is maar liefst 8 meter hoog, 100 m2 groot en er staan 2 frames van kassen die dienen als slaapkamer. De LOFT heeft een vrij uitzicht, onder andere op het zwembad. Er is een binnen - en buitenterras om heerlijk te genieten van een Frans momentje. Je deelt het verwarmde en omheinde zoutwater zwembad in de grote tuin met de andere huurders. Je viervoeter is welkom en ook aan de kleintje is gedacht met een campingbedje, een kinderstoel en een aankleed kussen. We verhuren deze ruimte ook als B&B in voor- en najaar.In de tuin is een klimrek met schommels, een zandbakje en grote schommels voor de volwassenen onder ons. Ook is er een echte jeu de boules baan aangelegd. Vanuit je huis kan je wandelingen maken.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€1.990

+24.5km Glanges, Frankrijk

Beoordeling
9.0 / 10

Vakantiehuis Maison is een familiehuis en is oorspronkelijk een schuur uit de 17e eeuw. In de grote tuin ligt een verwarmd zwembad, een jeu de boules baan, een klimtoestel en een zandbakje voor de kinderen. Het huis heeft een volledig ingerichte leefkeuken met een houtkachel. Alles is aanwezig voor echte kookliefhebbers waaronder een Falcon Oven. Tafelen kan zowel binnen als op het prive terras onder grote walnotenbomen. Er is een zithoek met een smart TV zodat je Netflix kunt voortzetten. Voor de kleine vakantieganger is er een campingbedje, een kinderstoel en aankleed kussen. In het hele huis is draadloos internet, glasvezel en er is ook een verzameling aan spelletjes en boeken. Via de open trap in de woonkeuken kom je op de 1e etage met twee slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden De tweede slaapkamer heeft een houtkachel en 3 slaapplekken waarvan een boxspring. Vanuit beide slaapkamers kijk je op de typische franse binnenplaats met hoge bomen, de oude schuur en het gezellige Pippi Langkous achtige huis van de overburen. Vanuit de overloop brengt een open trap je naar de bovenste verdieping met nog 1 boxspring voor twee personen en een aangrenzende badkamer met douche en toilet. Er zijn twee douches en twee toiletten in het huis. Lakens en handdoeken, een grote en en twee kleine per week per persoon zijn in de prijs inbegrepen. Je viervoeter is overigens ook welkom en in de ochtend is een wandeling in het achterland een heerlijke start.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Vanaf€1.990

+24.7km Glanges, Frankrijk

Beoordeling
10.0 / 10

Op een heuvel in het plaatsje Glanges ligt ons vakantiedomein op 6 HA met 3 ruime vakantiehuizen, verwarmd zwembad en een jeu de boules baan. In de grote schuur van 500m2 is een ruime gite gebouwd van 140m2 met een vide. Via de voorkant van de BARN kom je in een grote Living met een pellet kachel, Er staat een lange houten tafel en voor de jongste vakantiegangers is er een kinderstoel aanwezig, een babybedje en een commode met aankleed kussen. De open trap met traphekje leidt je naar de vide waar een tweepersoonsbed staat en een eenpersoonsbed. Er is boven een apart toilet aanwezig. Op de begane grond is een afgesloten slaapkamer met een twee persoons bed. Je slaapt onder linnen lakens. Jezelf verwennen door een bad te nemen is mogelijk maar er is ook een douche en nog een toilet aanwezig.. De living en de keuken worden gescheiden door een tuindeur. In de ruime keuken, uitzicht op de tuin, een groot werkblad, een SMEG gasoven en alle kookspullen kan je los. Er is een vaatwasser, een wasmachine en een droger. De nieuwste Nespresso Vertugo koffiemachine en melkopschuimer maken het compleet. De cupjes zijn bij ons verkrijgbaar. Overal in het huis is WIFI. De keuken komt uit op het privé terras met een zeer wijds uitzicht. Het terras ligt in de omheinde tuin met zwembad en BBQ. De huizen zijn apart te huren en ook idee voor een grotere groep tot 16 personen plus baby's.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Gisteren
Penke

Jouw Persoonlijke Vakantie Zoekservice

Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.

Type hieronder wat je zoekt en maak je zoekopdracht aan:

Vul je e-mailadres in:

We gebruiken je e-mailadres om een account voor je te maken waarin je jouw gepersonaliseerde vakantieopties kunt bekijken. Je ontvangt een mail zodra ik opties gevonden hebben.

Naar filter
2 Vakanties