1 vakanties in Oradour-sur-vayres. Zoek bij 185 aanbieders tegelijk!

PenkeHallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 1 vakanties in Oradour-sur-vayres, Frankrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 185 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2026/2027.
Vanaf€1.925

Oradour-Sur-Vayres, Frankrijk

"Love love love this beautiful house, its exquisite interiors and wild back garden, pool and fields beyond in a hamlet, deep in unspoilt countryside"Sawdays Inspector 2025Opened in 2025, La Maison Nid is beautifully designed throughout, blending vintage French charm with modern touches. With two stylish bedrooms and an inspiring, calm interior. Outside a sun terrace and pretty integrated pool overlook half an acre of wild natural garden. Relax in the hammock, enjoy a picnic in the meadow or simply unwind.The spaceOutdoor Living & PoolEnjoy complete tranquility around the 4m x 4m saltwater pool, equipped with a pool alarm for added peace of mind. The pool is literally two steps up from a 70m² terrace, furnished with a large dining table and chairs, a parasol for shade and four comfortable sun loungers with side tables. Pool towels are provided for your convenience.Beyond the terrace and pool, half an acre of wild natural garden, featuring a hammock and a picnic table. Perfect for long lazy days. At the front of the house, a bistro table and chairs, an alternative spot for morning coffee.Kitchen (34m²)The kitchen retains the authentic character of a traditional French farmhouse, complete with an original bread oven, a large farmhouse table with its original wooden bench and chairs. Fully equipped for modern living, it includes a hob, oven, fridge, fridge freezer, dishwasher, and washing machine. French doors open directly onto the terrace and pool area, creating a seamless indoor outdoor connection.Living Room (35m²)This cozy yet elegant living space features a Godin log burner, with logs provided for cooler autumn evenings. Relax on the two-seater leather sofa or the classic French salon chair. A dedicated workspace with free fibre internet is available for work or study. A glazed door opens directly onto the terrace and pool.Principal Bedroom (29m²)A spacious and luxurious retreat, the principal bedroom features a king-size bed dressed in crisp white cotton linens. A freestanding bath adds a touch of indulgence, with soft white bath towels provided.Second Bedroom (27m²)Equally spacious, the second bedroom offers two single beds with white cotton linens. The beds can be pushed together if preferred.BathroomThe modern bathroom includes an Italian-style shower and basin, with fresh white bath towels supplied. A separate toilet adds extra convenience.Guest accessThe entire house, the land and the pool are for the exclusive use of the guests.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€700

+8.6km La Chapelle-Montbrandeix, Frankrijk

Welkom bij Nonnas B&B, een gezellig en gepersonaliseerd vakantiehuis in het hart van La Chapelle-Montbrandeix, Frankrijk. De prijzen zijn gebaseerd op 2 personen, en optioneel tegen meerprijs (65 euro per nacht) 2 kinderen max. Wij zijn Anita en Harry, onze B&B biedt een rustige ontsnapping aan de drukte van het dagelijks leven, waar u tegen betaling kunt genieten van zelfgemaakte maaltijden, goede wijn en heerlijke gesprekken in een serene en pittoreske omgeving. Wij streven ernaar om uw verblijf onvergetelijk te maken door een volledig ingerichte gîte, moderne voorzieningen en een verfrissend zwembad te bieden. Bij Nonnas B&B nodigen we gasten uit die op zoek zijn naar een rustig uitje of op zoek zijn naar een vredig toevluchtsoord om de warmte van onze gastvrijheid te ervaren

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€4.800

+8.8km La Chapelle-Montbrandeix, Frankrijk

Beoordeling
10.0 / 10

Vakantiehuis Doumailhac is een uitzonderlijk mooi historisch landhuis op het Franse platteland. Je kunt het huren voor een grote familie of een groep vrienden die samen op vakantie willen. In totaal zijn er negen slaapkamers, vijf badkamers en een badkamer met douche. Een van de slaapkamers heeft twee enkele bedden, vier van de slaapkamers hebben grote tweepersoonsbedden en vier slaapkamers hebben bedden die kunnen worden samengevoegd of uiteengeschoven naar wens. Op de begane grond is een grote moderne keuken met een originele broodoven, geweldig om pizza's te maken! Je vindt er nog de originele tegelvloer en een grote keukentafel met plaats voor 18. De keuken is voorzien van een groot fornuis en twee vaatwassers, maar ook een magnetron enz. Verder is er een grote zitkamer, die comfortabel gemeubileerd is met een grote tv, een speaker dock en een houtkachel. Het vakantiehuis is geschikt voor grote families of groepen die graag samen op vakantie willen maar ook genoeg ruimte om wat privacy te hebben.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€750

+8.9km La Chapelle-Montbrandeix, Frankrijk

Beoordeling
10.0 / 10

Vakantiehuis gite de Manoir is een schitterend gerenoveerde karaktervolle boerenschuur met originele details zoals de eiken balken, en een heerlijk verwarmd zwembad.Er zijn 3 slaapkamers en 1 badkamer met douche en 1 met een ligbad. De open woonruimte is voorzien van 2 grote comfortabele sofa's een open haar voor gezellige winteravonden en een flatscreen-tv en dvd-speler. De tafel heeft plaats voor 6 en in de keuken vindt u een vaatwasser, koelkast, elektrische inductiekookplaat en een elektrische oven, magnetron, waterkoker en broodrooster.Bovenaan de trap staan een bank en een ruimte waar u rustig kan zitten lezen en een kleed waarop spelletjes kunnen worden gedaan.Ook is er een badkamer met wc en bad, evenals een badkamer met douche, en een separaat toilet. Het huis heeft 3 slaapkamers, waarvan een met een groot tweepersoonsbed, een met twee enkele bedden en een met een superkingsize-bed dat eventueel uiteengeschoven kan worden tot twee enkele bedden.Aan de achterkant van de gite is een omheinde tuin, waar meerdere auto's kunnen worden geparkeerd. Het terras aan de voorkant van het huis is perfect geschikt om 's avonds buiten te eten. In de aangelegen schuur is een tafeltennistafel, een badminton en een verzameling fietsen en een barbecue, die u mag gebruiken. Ook is er tuinmeubilair aanwezig, zodat u heerlijk kunt genieten van de rust en de schoonheid van de omgeving, in welk jaargetijde u ook komt.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€600

+9.6km La Chapelle-Montbrandeix, Frankrijk

Beoordeling
9.7 / 10

Na een grondige renovatie beschikt het huis (120m² leefruimte) opnieuw over een grote leefkeuken met alle nodige toestellen zoals keramische kookplaat, vaatwasser, oven/microwave, koelkast met vriesvak, waterkoker, blender, elektrische fruitpers, koffiezetapparaat, allerhande keukengerei en meer als voldoende opslagruimte. Tijdens koelere avonden kan je je hier lekker verwarmen aan de houtkachel. In de leefkeuken werden twee zetels voorzien waar het leuk relaxen is. Of schuif je liever aan op een barkrukje aan het keukenblok? Via de leefkeuken kom je in de Tv-kamer waar het gezellig vertoeven is. In de achterliggende hal vindt u aansluiting naar de wasplaats, twee slaapkamers en badkamer. In deze wasplaats heeft u beschikking over een was- en droogmachine, strijkplank en strijkijzer. De twee slaapkamers die uitkijken op de tuin, bieden elk een tweepersoons boxspring van topkwaliteit met een breedte van 180cm en open kleerkasten voorzien van meer dan voldoende kleerhangers. In de badkamer, ondergebracht in het vroegere kippenhok, treft u een dubbele wastafel. Vanuit het ligbad heeft u zicht over het terras en de achterliggende bossen. U vindt er ook een verfrissende regendouche.Heel het huis is trouwens voorzien van elektrische radiatoren. Alle spullen in het vakantiehuis werden nieuw aangekocht!Maar, u komt toch vooral voor het buitenleven nemen wij aan. Vanop het terras heeft u een prachtig zicht op het onderliggend meertje. Er bevinden zich ligbedden, een terrastafel, stoelen en een bbq. U geniet hier de ganse dag van de zon en loopt zo in de tuin van om en bij de 6500m². Hier treft u het omheinde, verwarmde privé zwembad van 8m x 5m met een diepte van 1.4m. Tijdens de zomerperiode krijgt u de lekkere kersen er gratis bij.In een van de "gites" werd een overdekte speelruimte (voorzien van een dartsspel) gecreëerd mocht het weer een keertje tegenzitten.Aperitieven, barbeque en natuurlijk ook petanque, kubben of tafeltennis kan op verschillende gezellige plaatsen.Ook lekker nietsdoen is toegestaan!

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.237

+9.9km Marval, Frankrijk

Beoordeling
10.0 / 10

***SPECIALE AANBIEDING***Op zoek naar uw droomhuis in Frankrijk?Maak je reis nog aangenamer met een comfortabel verblijf in onze prachtig gerestaureerde schuur, genesteld tussen de regio's Haute Vienne, Dordogne en Charente, een ideale uitvalsbasis om de omgeving te verkennen en je toekomstige huis te ontdekken.Of je nu alleen reist of met z'n tweeën, profiteer van 25% korting op de vermelde prijzen voor een verblijf met beperkte bezetting (1-2 personen) tussen 11 oktober 2025 en 27 maart 2026.La Grange du Saule is een luxe self-catering vakantiehuis verdeeld over twee verdiepingen, zorgvuldig gerenoveerd tot een hoge standaard en biedt vier ruime slaapkamers, geschikt voor maximaal acht gasten plus 2 baby's in kinderbedjes.Het zwembad (seizoensgebonden), het terras en de tuin zijn exclusief voor gasten en bieden een prachtig uitzicht op de omliggende bossen en golvende landbouwgrond daarachter.De Gîte heeft twee kingsize kamers met luxe en-suite douche, een extra kingsize kamer en een kamer met twee aparte bedden.Er zijn twee kinderbedjes beschikbaar voor kinderen jonger dan twee jaar. De grote familiebadkamer heeft een bad op pootjes en een moderne douche. Een kingsize slaapkamer op de begane grond heeft openslaande deuren naar de patio aan de achterkant.Handdoeken en beddengoed van hoge kwaliteit zijn aanwezig en de bedden zijn opgemaakt voor je aankomst.Op de begane grond is een comfortabele lounge met een houtkachel, ideaal voor de koelere maanden, een smart tv met meertalige kanalen en supersnelle glasvezel-WiFi in het hele huis.De keuken is volledig uitgerust met de nodige apparatuur voor een comfortabel verblijf, waaronder een elektrische oven en kookplaat, vaatwasser, wasmachine, losse koelkast/vriezer, waterkoker, koffiezetapparaat en magnetron. Essentiële items zoals servies, bestek, glaswerk, pannen en ovengerei zijn aanwezig, samen met plastic buitenservies en glazen voor gebruik bij het zwembad of voor jongere gasten.De eetkamer heeft een grote tafel en openslaande deuren die leiden naar zit-, eet- en barbecueplaatsen aan de achterkant van het huis. Kussens, een tafelkleed en placemats zijn aanwezig.Een selectie boeken, spelletjes en kinderspeelgoed staat tot je beschikking, en een babypakket is voorzien voor gasten met baby's jonger dan twee jaar en bestaat uit een babybedje met matras en lakens, babyvideomonitor, kinderstoel of stoelverhoger, siliconen slabbetjes, traphekjes (boven & onder), aankleedkussen, luieremmer, potje, plastic keukengerei, flessensterilisator/warmer en speelgoed.Roken of vaping is niet toegestaan in de woning.Huisdieren zijn helaas niet toegestaan.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€405

+10.1km Saint-Laurent-Sur-Gorre, Frankrijk

Beoordeling
9.8 / 10

Les 3 Oliviers heeft in 2019 haar deuren geopend om u van harte welkom te heten in onze accommodaties 'Picholine' en 'Lucques'. De beide appartementen bevinden zich op de eerste verdieping van ons sfeervolle, geheel gerenoveerde woonhuis dat dateert uit 1876 en in een ver verleden een postagentschap was, nog uit de tijd van paard en wagen. De 2 appartementen hebben een gedeelde eigen ingang en worden verhuurd als chambre d'hôte (incl ontbijt) of als gîte(zonder ontbijt). Appartement 'Picholine' biedt met 1 grote slaapkamer, een badkamer en keuken plaats aan 1-3 personen.In de gezellige, lichte leefruimte vindt u een zithoek met TV, een eethoek en keuken.In de grote slaapkamer staat een comfortabel 2-persoons bed opgemaakt voor u klaar en is er voldoende ruimte voor het bijplaatsen van een 1-persoons bed en/of een kinderbedje. De keuken is goed uitgerust en beschikt o.a. over een 2-pits inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast met vriesvak, magnetron, Senseo koffieapparaat en waterkoker.De badkamer beschikt over een douchecabine, wastafel, toilet, föhn en een elektrische handdoekradiator.Voor de hoge nood vindt u een extra toilet in de gemeenschappelijke gang.In de winter wordt uw accommodatie verwarmd middels een centrale verwarming.In de gemeenschappelijke tuin (1000m2) is het goed toeven rondom de 3 prachtige olijfbomen. De zomerkeuken met terras biedt u de mogelijkheid om lekker buiten te kokkerellen en te eten. Verder staan er ligbedden voor u klaar om heerlijk op weg te dromen onder de kersenbomen.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€460

+10.1km Saint-Laurent-Sur-Gorre, Frankrijk

Beoordeling
9.9 / 10

Les 3 Oliviers heeft in 2019 haar deuren geopend om u van harte welkom te heten in onze accommodaties 'Picholine' en 'Lucques'. De beide appartementen bevinden zich op de eerste verdieping van ons sfeervolle, geheel gerenoveerde woonhuis dat dateert uit 1876 en in een ver verleden een postagentschap was, nog uit de tijd van paard en wagen. De 2 appartementen hebben een gedeelde eigen ingang en worden verhuurd per nacht (chambre d'hôte) of per week (gîte). Appartement 'Lucques' biedt met 2 slaapkamers, een badkamer en keuken plaats aan 1-4 personen.In de sfeervolle en lichte leefruimte vindt u een zithoek met TV, een eethoek en keuken.In de 2 slaapkamers staan respectievelijk één comfortabel 2-persoons bed en twee comfortabele 1-persoons bedden opgemaakt voor u klaar. De keuken is goed uitgerust en beschikt o.a. over een 2-pits inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast met vriesvak, magnetron, Senseo koffieapparaat en waterkoker.De badkamer beschikt over een douchecabine, wastafel, toilet, föhn en een elektrische handdoekradiator.Voor de hoge nood vindt u een extra toilet in de gemeenschappelijke gang.In de winter wordt uw accommodatie verwarmd middels een centrale verwarming.In de gemeenschappelijke tuin (1000m2) is het goed toeven rondom de 3 prachtige olijfbomen. De zomerkeuken met terras biedt u de mogelijkheid om lekker buiten te kokkerellen en te eten. Verder staan er ligbedden voor u klaar om heerlijk op weg te dromen onder de kersenbomen.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€630

+10.2km Châlus, Frankrijk

Dit ruime en lichte appartement ligt op onze boerderij in het hart van het Regionale Natuurpark Périgord-Limousin en is volledig gerenoveerd in 2024. Het biedt 50m2 leefruimte en is omgeven door velden en bossen, die een prachtig open uitzicht bieden.De volledig uitgeruste keuken van 38m2 heeft een centraal eiland van 3m lang, perfect om maaltijden te bereiden of te genieten van een apero. Er staat een grote 6-persoons eettafel. De keuken heeft directe toegang tot de binnenplaats.Een ruime aparte slaapkamer met tweepersoonsbed leidt naar de woonkamer.Er is ook een eigen doucheruimte, toilet en wastafel.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.220

+10.4km Châlus, Frankrijk

Beoordeling
9.7 / 10

Dit vakantiehuis is gelegen in een rustige landelijke omgeving, maar toch dichtbij het dorpje met meerdere bakkers (boulangeries) en grote supermarkt.Sfeervolle, ruime (95 m2) comfortabele gite, voorzien van alle moderne gemakken geheel voor u !!Op dit moment is " Barres Rouges" totaal gerenoveerd. Het resultaat mag er zijn. Zo zijn we de komende jaren weer voorzien van een mooi Frans huis, werkelijk van alle gemakken voorzien. De badkamer en keuken zijn vernieuwd. De slaapkamers zijn voorzien van nieuwe bedden. De master-bedroom een 2 persoons boxspring 180 x 210 cm. De andere slaapkamer 2 aparte boxsprings 90 x 200 cm Het is een rook- en huisdier vrij huis en voorzien van airco en een luchtventilatiesysteem.De vakantiewoning blijft mooi met de prachtige authentieke balken en een grote houtkachel. Tuin: totaal 2000 m2 (volledig omheind) met schitterend uitzicht over wijde omgeving en kindvriendelijk. Rondom het huis beschikt u overeen ruime zonnige tuin. Beide gedeelten zijn apart van elkaar omheind. Rondom het huis beschikt u over een ruime zonnige tuin met zandbak, waterbadje, glijbaantje (kleine kinderen kunnen hier heerlijk spelen) en het grote schaduw terras met barbecue. Daarnaast beschikt u over een groot speelveld met een eventueel verwarmd zwembad (8x4 meter) en zonneterras. (helemaal alleen voor u). Vanwege veiligheid voorzien van alarm en afdekzeil. Het speelveld is een heerlijke plek voor kleine en grotere kinderen om te rennen , te voetballen etc.. Vakantiehuis beneden: Gezellige huiskamer met grote houtkachel en houtvoorraad tijdens koude weken, Airconditioning, Wi-Fi, satelliet tv,(o.a. Nederlandse, Duitse, Engelse en Franse tv en radio) open verbinding met comfortabele compleet uitgeruste eetkeuken. Badkamer: toilet met vrijstaand bad, aparte douche, wastafel. Buitenbordes aan huiskamer waar u 's morgens en natuurlijk ook de gehele dag heerlijk kan genieten van een prachtig uitzicht. ('s avonds lekker genieten van de rust en slapende kinderen op hoorafstand). Verdiepin sfeervolle ruime master bedroom met tweepersoonsbed (180x210) met wastafel en airconditioning op de kamer Tweede slaapkamer 2 losse boxsprings eenpersoonsbedden (90x200) ook met airconditioning.Wasmachine, fietsenstalling en eventuele houtvoorraad voor de kachel vindt u in de naast het huis gelegen ruimte.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.445

+11.1km Saint-Laurent-Sur-Gorre, Frankrijk

Rustig verblijf in de natuur in de groene zone van Parc Naturel Perigord.Maison Le Bos de Rabaud is een gezellig familievakantiehuis met verwarmd zwembad. Het geheel ligt in een uitgestrekte bosachtige tuin met adembenemend uitzicht over de vallei. Een heerlijke plek om te relaxen en in de tuin te spelen. Wandelen of fietsen op de Santiago de Compostella naast het huis en de limousin koeien begroeten in de landelijke omgeving. Vogels spotten van de vroege ochtend tot de late avond.Vakantiehuis Le Bos de Rabaud beschikt over een grote salon, annex eetkamer met mooie Franse schouw met houtkachel, er is snelle WIFI, internet TV, Canal Digitaal met alle Nederlandse zenders.Volledig ingerichte keuken met Nespresso apparaat, inductiekookplaat, oven, magnetron, koelkast, diepvries, vaatwasser, (wasmachine en droger vindt u in de kelder).Moderne badkamer met ruime Italiaanse inloopdouche met regendouche en commode. Apart toilet. Twee ruime slaapkamers met in beide kamers een twee persoonsbed, waar plaats genoeg is voor een extra bed. In de salon staat een twee-persoonsslaapbank. Kinderbedden,kinderbadjes en kinderstoelen aanwezig en zonder extra kosten beschikbaar voor gebruik.Het ruime terras is ingericht om buiten te tafelen en te genieten van een heerlijk glas wijn. Hier staat de buiten- BBQ. Er staan bankjes om te genieten van het uitzicht over de vallei van La Ribiere.Het heerlijke huis en de ruime tuin zijn zeer geschikt voor rustzoekers en natuurliefhebbers, voor koppels om uit te rusten ofvoor gezinnen met jonge kinderen. Schommel en trampoline staan in de tuin.Ps: een oplaadpunt voor electrische auto is gratis en ligt op 2 km vanaf ons vakantiehuis in het dorp.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.110

+11.6km Saint-Barthélemy-De-Bussière, Frankrijk

Vakantiehuis L'Arbre Magnolia is gemeubileerd in een relaxte stijl, met een moderne uitstraling. Het heeft 2 verdiepingen. De begane grond is voorzien van een goeduitgeruste keuken, met ingebouwde kastjes, granieten werkbladen, een ingebouwde koelkast, een oven, kooktoestel, afzuigkap, vaatwasser en broodrooster. De eethoek heeft een aantrekkelijke massiefhouten tafel met acht stoelen. Vanaf de gang is er een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden, met ingebouwde kastruimte en uitzicht over de tuin. Tegenover deze kamer is een badkamer met wc, wastafel en douche. Een houten wenteltrap leidt naar boven, naar een comfortabel gemeubileerde woonkamer, met een houtkachel en traditionele eiken balken. Er is satelliettv met Engelse zenders en een DVD-speler. Een van de banken kan worden uitgeklapt tot een tweepersoonsbed. Op deze verdieping zijn nog twee grote slaapkamers. Een daarvan heeft twee enkele bedden en de andere is een ruime ouderslaapkamer met een grote eigen badkamer. Vanaf de ouderslaapkamer hebt u openslaande deuren naar een balkon om buiten te eten, met tafel en stoelen en uitzicht op het landschap.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€600

+11.7km Rochechouart, Frankrijk

Numéro 66 is genesteld in het hart van Rochechouart. Het is een heerlijk appartement met een fantastisch uitzicht over de aangrenzende vallei. Het appartement biedt accommodatie van hoge kwaliteit en zodra u aankomt zult u worden getroffen door de aandacht voor detail die uw gastheer en gastvrouw Karen en Peter hebben geboden. De comfortabele tweepersoonsslaapkamer is licht en luchtig. Mooie stenen treden leiden naar een volledig uitgeruste woonkamer en een ruime doucheruimte. Er is een eigen terras met tafel en stoelen - ideaal om 's avonds te genieten van een zonsondergang. Er is een beveiligde parkeerplaats op het terrein voor één auto en u kunt ook overdag gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad. Dit is ons familiehuis en het zwembad bevindt zich in onze tuin, maar u bent van harte welkom om er gebruik van te maken. Het zwembad is alleen voor gebruik door u als gasten en door onszelf. Het is beschikbaar voor gebruik tussen 09.00 uur en 17.00 uur, maar in overleg ook buiten deze uren.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€910

+11.7km Pageas, Frankrijk

Karakteristieke Franse gîte met vrijstaande ligging. Geschikt voor 6 personen. Mooie ligging vlakbij het zwembad en speeltuintje (schommel, trampoline, pingpong tafel) met ruim terras en uitzicht over de tuin en een meertje.Met behoud van zijn karakteristieke uiterlijk is de gîte in 2019 verbouwd. Het interieur is modern en luxe. De gîte heeft 3 ruime slaapkamers, een lichte keuken met eettafel, woonkamer met zitgedeelte en een extra eettafel en 2 badkamers. De woning is voorzien van verwarming en airco en heeft een houtkachel, hierdoor is het een comfortabele plek om het gehele jaar door in elk seizoen te verblijven. De comfortabele bedden zijn opgemaakt bij aankomst zodat u direct van uw vakantie kunt gaan genieten.Op aanvraag kan een babybedje of kinderstoel worden bijgeplaatst.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€800

+11.8km Pageas, Frankrijk

Deze schilderachtige gîte voor 2-4 personen staat op een mooie plek op ons domein met prachtig uitzicht over het terrein en het bos. In de slaapkamer op de 1e verdieping staat een 2- persoonsbed en in de woonkamer op de begane grond staat een slaapbank waarmee twee extra slaapplekken te creëren zijn. De keuken bevindt zich in een lichte serre. Het beschikt over een moderne badkamer met douchecabine. Het terras heeft een zonnige ligging en is voorzien van tuinmeubelen en bbq.Bij aankomst is het bed opgemaakt zodat uw vakantie direct kan beginnen. Door de aanwezigheid van electrische verwarming en houtkachel is de gîte het hele jaar door een heerlijke plek om te vertoeven.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€595

+12.3km Champniers-Et-Reilhac, Frankrijk

Beoordeling
9.0 / 10

Een ontspannend toevluchtsoord op het platteland in het hart van het natuurpark Périgord in de Dordogne, aan een meer en dicht bij gezinsactiviteiten, voorzieningen, toeristische attracties en steden.Ons stenen huis met 3 slaapkamers is gebouwd in de jaren 1800. Met zichtbare eiken balken in de meeste kamers en twee gewelfde plafonds op de bovenverdieping / 'librarette' en in de ouderslaapkamer, biedt het een rustige en kalmerende omgeving met voldoende ruimte voor onze gasten, evenals buitenruimtes om te wandelen en te ontspannen ... en misschien om te vissen of te zwemmen!Om de warme kleuren van de natuurlijke eiken balken te complimenteren, zijn de meeste kamers ingericht in een schone en frisse witte afwerking; de grote volledig uitgeruste keuken / eetkamer heeft een thema van pastelkleuren met subtiele citroen muren en opbergkasten afgewerkt in zacht groen. Het hart van deze kamer wordt gevormd door een grote en prachtige massief iepen eettafel van 2,80 meter, compleet met bijpassende banken. In de keuken hebben gasten gemakkelijk toegang tot een EHBO-kit en een branddeken en brandblusser in geval van nood.Beneden biedt de open woonkamer voldoende ruimte en toch drie verschillende gebieden om te vermaken of te ontspannen: een gezellige tv-hoek met twee 2-zitsbanken, een rustige 'knusse' ruimte met een 2-zitsbank en twee comfortabele kuipstoelen, en een open ruimte voor de grote houtkachel (hier is een rook- en koolmonoxidealarm geïnstalleerd). Gratis Wi-Fi is beschikbaar voor onze gasten en de tv-ruimte is uitgerust met een Blu-Ray / DVD-speler, Freesat box (met toegang tot Britse tv-zenders en Netflix) en een Media hub (met toegang tot Disney Plus). Dit niveau is compleet met een wasruimte / WC beneden, waar ook de wasmachine staat die beschikbaar is voor onze gasten.Boven is het eerste wat gasten zullen zien de 'librarette' op de overloop, compleet met een kleine maar gevarieerde collectie boeken (fictie en non-fictie), lokale gidsen, kaarten en verschillende bordspellen (dvd's en Blu-Ray discs worden beneden bewaard in de tv-ruimte). Kijk omhoog en let op het prachtige gewelfde plafond met zichtbare eiken balken. Gasten vinden hier een tweede EHBO-kit en, net als in de keuken, zowel een branddeken als een brandblusser. De bovenkant van de trap is voorzien van een veiligheidstraphekje en er is een tweede rook- en koolmonoxidealarm op dit niveau.Op de overloop / 'librarette' zijn drie slaapkamers en de hoofdbadkamer. De ouderslaapkamer heeft een prachtig gewelfd plafond met zichtbare eiken balken en bevat een kingsize bed, twee nachtkastjes, een ingebouwde viervoudige kledingkast, draagbare airconditioning en een Juliet balkon met prachtig uitzicht op het meer, het land en de bomen daarachter.De tweede slaapkamer met twee aparte bedden heeft ook zichtbare eiken balken en bevat twee eenpersoonsbedden (elk met een nachtkastje), een eigen badkamer, een grote ingebouwde kledingkast met opbergkast, een eiken kaptafel / krukje, een ladekast en een Velux-raam met afstandsbediening.De derde slaapkamer heeft zichtbare eiken balken en bevat een groot en sterk stapelbed in industriële stijl, ingebouwde kledingkast met twee hangrails, ladekast, klein speel-/werkbureau en een Velux-raam met afstandsbediening.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag

+12.7km Pensol, Frankrijk

Le Petit Prince bevindt zich in de oude schuur van de Franse hoeve die dateert uit het jaar 1752. De naam verwijst naar het bekende boek van Antoine de Saint-Exupéry, maar ook een beetje naar onze zoon Daan. In de gîte is overigens veel “royal blauw” terug te vinden.De gîte beschikt over een privéterras met uitzicht over het glooiende landschap en het meer. Hier kunt u in alle rust genieten van een heerlijk boek en een glas wijn.U komt binnen in een ruime living met eetgedeelte.de living comfortabele zetels televisie radio wifi tijdschriften en boekenhet keukengedeelte gasfornuis met oven koelkast met vriesvak magnetron/microgolf vaatwasserVia een trapje bereikt u de slaapkamer met een tweepersoonsbed en eenbadkamer met: douche lavabo/wasbak toilet haardroger

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€635

+12.8km Saint-Laurent-Sur-Gorre, Frankrijk

Zoek je een mooie plek in de natuur, hou je van stilte en rust? Onze 200 jaar oude fermette is verbouwd tot een authentieke loft voor 4 personen.Wandelen, fietsen in de omgeving is een genot.Of zoek je een plek om te schrijven in alle rust?Kom dan naar onze knusse loft.NB: een oplaadpunt voor de elektrische auto is gratis in het centrum van ons dorp op 2 km afstand van ons vakantiehuis.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.170

+14.4km Maisonnais-Sur-Tardoire, Frankrijk

Beoordeling
9.0 / 10

La Charnière is een prachtig gerestaureerd landhuis met één slaapkamer en biedt een heerlijk rustige vakantieplek voor koppels of alleenstaanden in het hart van de Limousin.Het ligt op een prachtige landelijke locatie, is smaakvol gedecoreerd met mooie meubels, een eigen tuin, een privé-jacuzzi en toegang tot het zwembad. Wat wil je nog meer om helemaal te ontspannen en uit te rusten in een prachtige omgeving?La Charnière is een luxe toevluchtsoord met veel inclusieve extra's om uw verblijf bij aankomst rustgevend en aangenaam te maken.We geven al onze klanten gedetailleerde informatie over wat er te zien en te doen is in de omgeving. Dus of u nu na een korte wandeling in huis met vuur en een goed boek wilt blijven zitten, of een dagtrip wilt maken en wilt ontdekken wat de regio te bieden heeft, u zult iets vinden dat bij u past.De benedenverdieping bevat een comfortabele woonkamer met vloerverwarming en houtkachel, een moderne en goed uitgeruste keuken, een eethoek (die ook kan worden gebruikt als werkruimte) en een badkamer met regendouche.Er is een comfortabel superkingsize bed op een ruime mezzanine met uitzicht op het omliggende platteland. Er is ook een tweede slaapmogelijkheid voor niet-koppels, aangezien de bank in de woonkamer ook kan worden omgevormd tot een comfortabele slaapbank. Het beddengoed bestaat uit een dekbed van ganzendons en een selectie kussens.Verder heb je de beschikking over een HD-tv met Freeview- en Netflix-kanalen, een Roberts DAB Digital / FM-radio en een Bluetooth-luidspreker, USB-oplaadpunten en een Wi-Fi-verbinding. Beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen tijdens uw verblijf. De keuken is goed uitgerust met een grote koel- / vriescombinatie, een gasoven en kookplaten. Alle gebruikelijke keukenapparatuur is inbegrepen, plus een voorraad basisbenodigdheden.Er is een grote beveiligde parkeerplaats en een goed verlichte privé-ingang. La Charnière heeft zijn eigen privé buitenruimtes; een kleine ommuurde binnenplaats aan de voorkant die directe toegang biedt vanuit de keuken - ideaal voor een aperitief in de avond - evenals een grotere omheinde tuin aan de achterkant met een eigen jacuzzi, een terras voor maaltijden en een gazon voor uw exclusief gebruik. Er is ook toegang tot ons verwarmde buitenzwembad (afhankelijk van het seizoen).Buiten het zwembad is de ruimte helemaal tot uw beschikking. Of je nu wilt ontspannen en zonnebaden tijdens de zomermaanden in de tuin, of je onder dekens wilt nestelen bij de knisperende houtkachel in de wintermaanden, La Charnière is een perfecte keuze.Het hele jaar door wacht u een warm welkom, zonder vaste wisseldagen, dus grote flexibiliteit.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag

+15.1km Pensol, Frankrijk

Le Creuset is een gîte voor 6 personen, de naam verwijst naar de alom bekende Franse rood-oranje kookpotten. Deze worden ook in de keuken van kok David gebruikt om u te verrassen met zijn heerlijke creaties.Le Creuset heeft zijn eigen terras aan de zijkant van het huis, dat te bereiken is via de woonkamer. Aan de voorkant hebt u een prachtig en wijds uitzicht over het glooiende landschap en het meer. Aan de achterkant is er zicht op de tuin en het zwembad.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.253

+15.9km Abjat-Sur-Bandiat, Frankrijk

Beoordeling
9.0 / 10

Les Deux Lacs ligt in een klein gehucht van Menesplier, op ongeveer 5 minuten afstand van het dichtstbijzijnde dorp Abjat sur Bandiat.Onze gite is volledig ingericht, met 1 tweepersoonskamer, 1 kamer met twee enkele bedden, badkamer met douche en een open lounge / keuken. Er is een slaapbank die nog eens 2 gasten kan laten slapen indien nodig. Daarnaast bieden wij ook een kinderbed, kinderstoel, kinderbad en aankleed kussen aan. De gite heeft een zonnewering, waardoor er extra schaduw is op het buiten terras, daarnaast staat er ook een parasol op het terras en een parasol op het terras bij het zwembad. Wij hebben een prive zwembad, speeltuin, hindernisbaan, badminton, schommels en een 2,75 hectare meer met karpers om van te genieten. Er is ook een groot terras, met een buiten eettafel en stoelen, dus leun achterover en geniet van die late zomeravonden met uitzicht op het meer.Les Deux Lacs ligt in een driehoek tussen de cultureel belangrijke steden Limoges, Perigueux en Angouleme in het noordoosten van de Dordogne. Les Deux Lacs ligt in het Regionale Natuurpark Périgord-Limousin, dat tot doel heeft het natuurlijke, culturele en architectonische erfgoed van de streek te beschermen en te versterken. De grote diversiteit van de landschappen maakt het een opmerkelijke plaats van rivieren, kalksteen plateaus, bossen, kliffen, Chateau's, natuurlijke meren en vijvers. Er zijn enkele prachtige zwemmeren en sportactiviteiten in de buurt te vinden, het meer van St Saud en St Estephe, om er maar een paar te noemen. Daarnaast zijn er ook vele activiteiten te ondernemen met kinderen, zoals parcouring, pretpark, waterskien, om er maar een paar te noemen. U kunt hier vele uren doorbrengen met zwemmen, wandelen, fietsen en genieten van het prachtige uitzicht over het platteland. Siret: 838 595 928

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€490

+16.2km Cognac-La-Forêt, Frankrijk

Beoordeling
8.8 / 10

Deze camping in het natuurpark Périgord-Limousin, met zeer ruimte plaatsen, is een aangenaam vertrekpunt om Limoges en omstreken te verkennen. De meer nabije omgeving kun je ontdekken via diverse wandel- en fietsroutes en op de camping biedt het verwarmde zwembad de nodige afleiding. 's Avonds kun je genieten van een (afhaal)maaltijd in de snackbar, behalve op zaterdag.

BEKIJKEN
ACSI Eurocampings.nl
Gevonden: Vandaag
Penke

Jouw Persoonlijke Vakantie Zoekservice

Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.

Type hieronder wat je zoekt en maak je zoekopdracht aan:

Vul je e-mailadres in:

We gebruiken je e-mailadres om een account voor je te maken waarin je jouw gepersonaliseerde vakantieopties kunt bekijken. Je ontvangt een mail zodra ik opties gevonden hebben.

Naar filter
1 Vakanties