1 Zonvakanties Montjoie-en-couserans, Frankrijk – Penke zocht ze voor jou uit

PenkeMoe van het zoeken? Ik ben Penke en vond 1 zonvakanties in Montjoie-en-couserans, Frankrijk die bij jou passen. Boek vertrouwd en bespaar tijd & keuzestress.
Vanaf€273

+3.7km Saint Lizier, Frankrijk

Beoordeling
3.0 / 5
Luxe niveau
3 / 5

Domaine du Palais - Terres de France ligt in Saint-Lizier, aan de rand van het natuurreservaat van de Ariège-Pyreneeën, en biedt een vakantie vol avontuur en ontdekkingen in een prachtige omgeving.Sportliefhebbers kunnen hier terecht voor wandel- en mountainbikeroutes, een klimparcours, golf en een manege in de buurt. Vissers vinden op het terrein verschillende geschikte plekken om hun hengel uit te gooien.Voor uw gemak zijn er diverse voorzieningen zoals wifi, een wasserette, strijkijzer en een broodservice. Geniet van de rust en het groene karakter van een authentiek dorp, ideaal om helemaal tot rust te komen.

BEKIJKEN
Campings.com NL
Gevonden: Vandaag
Vanaf€450

+11.7km Engomer, Frankrijk

Beoordeling
9.0 / 10

in het dal van de rivier de Lez , onderdeel van de Bellongue ligt het dorp Engomer . Komend vanuit St Girons ligt deze gite achter het eerste huis van het dorp , 100 meter van de weg , langs het voetpad dat door heel de vallei loopt en lange wandelingen biedt De gite was oorspronkelijk een mobilhome maar is uitgebreid met een vergroting van de woonkamer tot een appartement van 30 m2 dat met zijn grote ramen profiteert van een wijds uitzicht . De terras deuren kunnen volledig in de wand verdwijnen zodat de huiskamer in het terras doorloopt . Houdt rekening met een mobil-home plafondhoogte in keuken en badkamer van 1.95 m . De woonkamer heeft normale hoogte De route departemental loopt door Engomer vandaar dat er het één en ander te doen is : een café/restaurant , een kruidenier , een kaasboer , een bierbrouwer en een postkantoor , zondags markt bedstee 1.80x2.00 m , bedbank 1.40x2.00 m , wifi , tv , cd speler met usb ingang en bluetoothverwarming hout of electrisch , hout gratisbeddegoed aanwezighanddoek aanwezigfietsen gratis te gebruiken

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€890

+12.3km Soueix-Rogalle, Frankrijk

Beoordeling
9.0 / 10

Le Bourdassou is een plek om volledig tot rust te komen en in stilte te genieten van een adembenemend 180 graden wijds uitzicht over de Pyreneeën. Een walhalla voor natuurliefhebbers en rustzoekers. Het appartement bevindt zich op onze bovenverdieping. Er zijn twee slaapkamers, een keuken/woonkamer, een eetkamer, een wc en een badkamer. Vanuit het zwembad heeft u eveneens een spectaculair uitzicht.Ons huis ligt op 750 meter hoogte in het 'Parc naturel régional des Pyrénées ariegéoises'. Het is goed bereikbaar, slechts 3,5 km stijgen vanuit het dal en ligt aan een zeer rustig weggetje. Het huis ligt aan een GRP wandelroute en er zijn eindeloos veel andere wandelpaden langs prachtige plekjes met de mooiste uitzichten.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag

+14.8km Toulouse, Frankrijk

Ruim 3-Kamerappartement voor 6 Personen (50 m²)Dit appartement biedt een comfortabel en goed uitgerust verblijf voor maximaal 6 personen.Het beschikt over een woonkamer met een uitschuifbare slaapbank en een eethoek.De kitchenette is uitgerust met een kookplaat, koelkast, vaatwasser, magnetron en waterkoker.Er zijn twee slaapkamers met een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden (op aanvraag).De badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.Een kluis is aanwezig voor uw gemak.Toegankelijke AppartementenVier appartementen zijn uitgerust voor mensen met beperkte mobiliteit. Dit zijn onder meer een Junior Suite, een 3-kamerappartement voor 6 personen, een suite voor 2 personen en een kamer voor 2 personen. Informeer bij het boeken naar de beschikbaarheid.

BEKIJKEN
Bungalow.Net
Gevonden: Vandaag
Vanaf€350

+15.1km Oust, Frankrijk

Luxe niveau
3 / 5

Midden in het natuurpark van de Ariège-Pyreneeën verwelkomt camping Les 4 Saisons in Oust je met een zwembad dat ideaal is om te ontspannen met familie of vrienden.Het animatieprogramma biedt voor ieder wat wils: gezellige avonden, karaoke en sporttoernooien op de petanque-, volleybal-, tafeltennis- en badmintonvelden. Kinderen hebben hun eigen speelruimte, terwijl natuurliefhebbers de omgeving kunnen ontdekken te voet, per fiets of al vissend.Voor extra gemak is er een broodjesservice en een winkeltje met verse en lokale producten. Op het terrein vind je een snackbar en restaurant voor maaltijden en tussendoortjes. Verder zijn er wifi, een bibliotheek en een wasserette beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan, zodat het hele gezin samen van de vakantie kan genieten.

BEKIJKEN
Campings.com (NL)
Gevonden: Vandaag
Vanaf€850

+15.2km Oust, Frankrijk

Deze bergwoning van 120 m2 bestaat uit :Begane grond:Een grote woonkamer met open keuken, lederen salon, grote eikenhouten boerderijtafel, televisie, directe toegang tot een terras uitgerust met tuinmeubelen.Een doucheruimte met een grote douche, wastafel en 1 wc.+ Aparte wcEerste verdiepinDe Toren slaapkamer met 1 x 160 x 200 bedDe Coeur slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden 90 x 190De Chalet kamer met 2 bedden 90 x 190Het huis heeft 3 privé buitenruimtes: het terras op het noorden (zeer aangenaam in de zomer), het terras op het zuiden onder de Glycine, en het terras boven in de tuin met uitzicht op de Mont Valier,privé parkeerplaats, WI-Fi, kinderstoel en kinderbedje.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€350

+15.4km Oust, Frankrijk

Beoordeling
3.0 / 5
Luxe niveau
3 / 5

Midden in het natuurpark van de Ariège-Pyreneeën verwelkomt camping Les 4 Saisons in Oust je met een zwembad dat ideaal is om te ontspannen met familie of vrienden.Het animatieprogramma biedt voor ieder wat wils: gezellige avonden, karaoke en sporttoernooien op de petanque-, volleybal-, tafeltennis- en badmintonvelden. Kinderen hebben hun eigen speelruimte, terwijl natuurliefhebbers de omgeving kunnen ontdekken te voet, per fiets of al vissend.Voor extra gemak is er een broodjesservice en een winkeltje met verse en lokale producten. Op het terrein vind je een snackbar en restaurant voor maaltijden en tussendoortjes. Verder zijn er wifi, een bibliotheek en een wasserette beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan, zodat het hele gezin samen van de vakantie kan genieten.

BEKIJKEN
Campings.com NL
Gevonden: Vandaag
Vanaf€750

+16.1km Oust, Frankrijk

Beoordeling
9.5 / 10
Luxe niveau
5 / 5

Dit natuurstenen berghuis uit de jaren 1900 is in 1990 door ons gerestaureerd, waarbij we zoveel mogelijk van het karakter van het huis hebben behouden en natuurlijke en ecologische lokale materialen hebben gebruikt. Er is ook veel liefde en hard werk gestoken in het aanleggen van de tuin, die niets anders was dan een hoop braamstruiken toen we aankwamen.Het bestaat uit een grote woonkamer met open keuken, boerentafel (gemaakt van oude dakspanten), stoelen, twee fauteuils en een grote open haard (hout optioneel). Directe toegang tot het terras met tafel, stoelen en ligstoelen. Doucheruimte met grote betegelde douche, wastafel, handdoekenrek, aparte WC en wasmachine.De zolderslaapkamer bevindt zich op de eerste verdieping en heeft een tweepersoonsbed (160 x 200) (twee eenpersoonsbedden (90 cm) zijn ook beschikbaar).

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.051

+17.6km Daumazan-Sur-Arize, Frankrijk

BEGANE GRONDVia de ruime Entree komt u in de gezellige Woonkamer met comfortabele banken en stoelen. Natuurlijk ontbreekt de TV met alle Nederlandse zenders en cd-speler niet. In de zomer is de grote plafondventilator uw vriend. Via de grote schuifpui heeft u een schitterend uitzicht op de grote tuin en het Château waardoor u het drukke leven van de foeragerende vogeltjes kunt observeren. Een blik door de zijraam laat u genieten van het uitzicht op de kruidentuin met daarachter het hoefijzer. (een groot open veld)De open Keuken met Eethoek heeft alles wat nodig is om het dagelijkse leven aangenaam te maken. Alles is in ruime mate aanwezig met tevens aandacht voor de kleintjes.Ook hier is een grote schuifpui en beide schuifpuien zijn voorzien van horren. Tevens is er aan de keukenkant een luifel.De intieme Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden (boxspring) is ingericht met een wandvullende kledingkast met schuifdeuren. Vervolgens hier ook weer een kantel/kiepraam die voorzien is van een hor.De Badkamer is intussen verbouwd. Onder andere is er nu een inloopdouche en hangtoilet Een verfrissend badkamerensemble maakt de metamorfose compleet. Bovendien geeft het PVC-laminaat het geheel een warm gevoel.Last but not least, een aparte Ruimte waar zich de wasmachine, droger en diepvries schuilhouden.VERDIEPINGOp de bovenverdieping is er een 2e Toilet en dat is wel zo handig, toch?Dan komen we bij de Kinderslaapkamer die gezellig is ingericht. Hier vind u ten eerste 2 aparte kinderbedden en een ladekast. Ten tweede ligt er ook het één en ander aan speelgoed en boekjes. De kantel/kiepraam is voorzien van een hor. De comfortabele 3e Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden heeft een kledingkast en een wastafel met koud én warm water. Net zoals op de andere kamers wederom die hor voor de kantel/kiepraam.TUINVakantiehuis 'Villa 50' is omringd door terrassen met diverse zitjes. Een grote picknicktafel en luie stoelen dragen bij tot het algehele vakantiegevoel.Onder de pergola is het goed vertoeven. Door de verlichting hier, elders in de tuin en rondom het huis, kunt u lang van de avonden genieten. Of misschien juist wel alle lichten uit en verdrinken in de sterrenhemel. Of een geheel andere ambiance d.m.v kaarsen. Aan u de keus!

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.032

+18.2km Daumazan-Sur-Arize, Frankrijk

Een prachtige vakantiewoning op een idyllisch plekje in Zuid-Frankrijk, aan de rand van dePyreneeën. Waar je schitterend kunt wandelen en fietsen. Er zijn veel faciliteiten.In het restaurant kan je heerlijk dineren.Met 700 m2 behoren onze drie zwembaden tot de grootste van de Ariège.In de zomermaanden is er gratis leuke animatie voor de kinderen.Onze villa is werkelijk van alle gemakken voorzien.Een mooie ruime huiskamer met tv, internet en WiFi.De tv heeft Nederlandse, Franse en Belgische zenders.Er staat een DVD met films tot je beschikking.De keuken is compleet, met een afwasmachine, koel/vriescombinatie en combimagnetron.De keuken heeft de kleuren van de Franse groene luikjes.Op de begane grond is een mooie badkamer met douche, wc en bidet en is de ouderslaapkamer.In de berging vind je de wasmachine en de droger.Op de bovenverdieping zijn twee slaapkamers. Een met twee eenpersoonsbedden, deandere met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed.Er is een juweel van een badkamer, met douche, toilet en wastafel.Heel plezierig is de overkapping aan het huis, waar je heerlijk onder kunt ontbijten.Rondom het huis loopt het terras met leuke zitjes en een mooi schaduwrijk prieel.Aan het terras grenst een groot grasveld.Ook aan de kleintjes is gedacht. Er is een kinderledikantje en een kinderstoel.Natuurlijk is er een traphekje op de etage voor de veiligheid van de kinderen.Uiteraard is er ook speelgoed met een tafeltje en stoeltjes.Kortom, een vakantiewoning om heerlijk te vertoeven.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€983

+18.2km Daumazan-Sur-Arize, Frankrijk

Vakantiehuis Espace 52 is een vakantiehuis voor 6 personen en ligt direct aan het groene “hoefijzer”, dichtbij alle voorzieningen zoals het Chateau, het zwembad, de receptie en de speeltuin.De tuin grenst direct aan een groot grasveld waar kinderen alle ruimte hebben om te spelen, u gemakkelijk toezicht kunt houden, maar waar u desondanks veel privacy heeft.De villa heeft een ruime woonkamer met open keuken en twee schuifpuien naar beide terrassen. Op de begane grond bevinden zich de woonkamer, keuken, badkamer met bad, aparte douche cabine en toilet en 1 slaapkamer. Op de verdieping 2 slaapkamers en een apart toilet. Wij hebben ons huis voorzien van een luxe keuken .

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€983

+18.2km Daumazan-Sur-Arize, Frankrijk

Villa Espace 134 is een compleet gemoderniseerd en met vele vernieuwingen uitgerust vakantiehuis.Geheel gerenoveerd en vernieuwd in 2022, zowel binnen, als buiten om de villa heen. Een heerlijk kindvriendelijk vakantiehuis met comfort zoals u graag op vakantie wilt hebben. Entrée via de hal met toegang tot de sfeervolle ouderslaapkamer, luxe badkamer met inloop-regendouche en toilet, ruime woonkamer met open keuken en eethoek. De woonkamer heeft een zithoek met een ruime hoekbank en kussens, twee heerlijke lounge stoelen en een flatscreen TV. Luxe sfeervolle verlichting maken het plaatje af. Voor de kille zomeravond of koude winter is er een aangename verwarming d.m.v. vloerverwarming.De eethoek heeft een ruime eettafel met 6 stoelen en een goed uitgeruste servieskast, waar je heerlijk van een maaltijd kunt genieten. Via de twee openslaande deuren zijn de terrassen bereikbaar aan weerskanten van het vakantiehuis. Op het terras staat een ruime tafel met 6 stoelen waar je op zwoele avonden heerlijk kunt genieten van een wijntje en een hapje. Op het andere terras staat een loungeset om bij warme dagen in de schaduw te genieten. Aan de achterzijde van de villa nog een gezellig zitje, tevens zijn er ligbedden aanwezig.Alle terrassen zijn voorzien van parasols. Er is ook een hangmat om lekker in te chillen.De open keuken heeft een zeer complete keukeninrichting met o.a. een Nespresso apparaat, melkopschuimer, afwasmachine, gasfornuis, oven en een ruim aanrechtblad met veel werkruimte. Een eerste startpakket van koffie cups, thee, suiker, kruiden, olie en schoonmaakmiddel staat voor u klaar.Er is luxe maar tevens fijne sfeer gecreëerd, waarin u zich snel zult thuis voelen. Er zijn tijdschriften, boeken en spelletjes aanwezig.In de vernieuwde en gemoderniseerde badkamer op de begane grond is het ook een en al luxe. Mooie tegels afgewerkt met een heerlijke regendouche. Tevens voorzien van een gratis te gebruiken wasmachine.Op de begane grond is een slaapkamer met een groot tweepersoonsbed ( 1.80x2.00) en opbergruimte voor kleding.Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers, waarvan één met twee losse boxsprings (90x2.00), een kledingkast en ventilator. De andere slaapkamer is voorzien van een extra groot 2-persoonsbed (1.80x2.00) en een wastafel. Beide slaapkamers hebben horren voor de ramen. Op de 1e verdieping is er een extra toilet aanwezig.Bij het vakantiehuis is ruimte om 1 auto te parkeren.

BEKIJKEN
Gites.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€424

+20.1km La Bastide De Serou, Frankrijk

Luxe niveau
4 / 5

Aan de voet van de Ariège-Pyreneeën, direct aan de rivier de Arize, biedt deze gezinscamping een verwarmd zwembad, een klein bad en een peuterbad, dagelijks open van 10.00 tot 19.00 uur en tot 22.00 uur tijdens speciale avonden. Het zwembad is toegankelijk voor mindervaliden. In de ondiepe rivier kun je veilig zwemmen en vissen.Sportliefhebbers profiteren van een outdoor fitnessruimte langs de rivier, volleybal- en badmintonvelden en een jeu-de-boulesbaan. Kinderen vermaken zich in de kidsclub en met diverse speeltoestellen en maken gemakkelijk nieuwe vriendjes.In de zomer zijn er thema-avonden, concerten en kampvuren voor gezellige momenten met het gezin. Alles is ingericht voor een actieve, ontspannen vakantie midden in de natuur van de Ariège.

BEKIJKEN
Campings.com (NL)
Gevonden: Vandaag
Vanaf€422

+20.4km Mane, Frankrijk

Beoordeling
3.0 / 5
Luxe niveau
3 / 5

Vakantiedorp La Justale in Mane (Haute-Garonne) ligt op 4 hectare groen en beschikt over 26 kampeerplaatsen en 20 gîtes voor 4 tot 6 personen. Het kampeergedeelte is geopend van april tot oktober, de accommodaties zijn het hele jaar door beschikbaar.In juli en augustus is er een zwembad met toezicht van een gediplomeerde badmeester, compleet met spelletjes en accessoires voor jong en oud. Tussen het zwemmen door kun je tafeltennissen met familie of vrienden.De groene omgeving biedt mogelijkheden voor volleybal, jeu de boules of minigolf. De rivier de Arbas, ideaal om te vissen, ligt vlakbij. Er zijn wandel- en mountainbikeroutes in de buurt, en speleologieliefhebbers kunnen het grootste grottenstelsel van Frankrijk bij Herran verkennen.

BEKIJKEN
Campings.com NL
Gevonden: Vandaag
Vanaf€424

+21.5km La Bastide De Serou, Frankrijk

Beoordeling
4.0 / 5
Luxe niveau
4 / 5

Aan de voet van de Ariège-Pyreneeën, direct aan de rivier de Arize, biedt deze gezinscamping een verwarmd zwembad, een klein bad en een peuterbad, dagelijks open van 10.00 tot 19.00 uur en tot 22.00 uur tijdens speciale avonden. Het zwembad is toegankelijk voor mindervaliden. In de ondiepe rivier kun je veilig zwemmen en vissen.Sportliefhebbers profiteren van een outdoor fitnessruimte langs de rivier, volleybal- en badmintonvelden en een jeu-de-boulesbaan. Kinderen vermaken zich in de kidsclub en met diverse speeltoestellen en maken gemakkelijk nieuwe vriendjes.In de zomer zijn er thema-avonden, concerten en kampvuren voor gezellige momenten met het gezin. Alles is ingericht voor een actieve, ontspannen vakantie midden in de natuur van de Ariège.

BEKIJKEN
Campings.com NL
Gevonden: Vandaag
Penke

Jouw Persoonlijke Vakantie Zoekservice

Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.

Type hieronder wat je zoekt en maak je zoekopdracht aan:

Vul je e-mailadres in:

We gebruiken je e-mailadres om een account voor je te maken waarin je jouw gepersonaliseerde vakantieopties kunt bekijken. Je ontvangt een mail zodra ik opties gevonden hebben.

Naar filter
1 Vakanties