Méjannes-Le-Clap, Frankrijk
| Beoordeling | 7.6 / 10 |
Camping in Méjannes-le-Clap, Languedoc-Roussillon in Frankrijk.
Al een account? Inloggen
Nog geen account? Aanmelden
Hallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 4 vakanties in Méjannes-le-clap, Frankrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 184 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2025/2026.
| Beoordeling | 7.6 / 10 |
Camping in Méjannes-le-Clap, Languedoc-Roussillon in Frankrijk.
Rustig gelegen familiecamping. Mooie plaatsen in een natuurlijke omgeving tussen struiken en met veel schaduw. Sanitair is wat verouderd maar wordt goed onderhouden. Uitgebreide fiets- en wandelmogelijkheden. Speleologie en uitstapjes met elektrische step.
Wilt u genieten van een onbezorgde vakantie op een groen en ruim opgezet privé-bungalowpark in Zuid-Frankrijk? Dan is Ons Huisje In Zuid-Frankrijk wellicht de juiste bestemming voor u. Ons Huisje is gelegen nabij het dorpje Mejannes-le-Clap in de Gard, dicht bij de grens met de Ardèche, middenin de Franse natuur en heeft een goede ligging ten opzichte van leuke steden en prachtige natuur. Onze 4-persoons bungalow met 2 ruime slaapkamers ligt aan de rand van het park met heel veel privacy. De lichte en gezellig ingerichte woonkamer is o.a. voorzien van televisie met Nederlandse zenders en boekenkast gevuld met boeken en spelletjes. De woonkamer en keuken hebben openslaande deuren naar het terras met schitterend uitzicht over de Cevennen. De verschillende terrassen bieden de mogelijkheid om zowel van de zon als schaduw te genieten. Op de terrassen is voldoende tuinmeubilair aanwezig. Via het benedenterras loopt u door het hekje zo de bossen in richting de Cèze. De bungalow beschikt over een eigen parkeerplaats.Le Mattas is in het hoogseizoen uitermate geschikt voor families met kinderen; er worden door de eigenaren verschillende activiteiten voor zowel jong als oud georganiseerd. In het voor- en naseizoen is het de ideale plek voor mensen die van de rust, ruimte en de natuur willen genieten. In de bungalow zijn huisdieren niet toegestaan.
| Beoordeling | 7.4 / 10 | |
| Luxe niveau | 4 / 5 |
Camping Universal, in het plaatsje Rochegude , ligt op een terrein van 4,5 hectare. De camping biedt niet alleen 90 schaduwrijke plaatsen, maar ook mooie huuraccommodaties, waaronder boomhutten. Op de camping ontspan je met je voeten in het water, hoor je de vogels fluiten en geniet je van de natuur om je heen.
| Beoordeling | 8.5 / 10 |
Camping aan de Céze met het strand vlakbij. Veel schaduwrijke plaatsen. Fiets- en mountainbikeroutes op geringe afstand, thermaal bad in de buurt en speciaal tarief voor kuuroordbezoekers in het laagseizoen.
| Beoordeling | 9.7 / 10 |
Vakantiehuis Au Coin des Cerisiers van 50 m2 in een vintage stijl biedt alles dat nodig is voor een aangenaam verblijf voor 4 personen.De woonkamer/keuken heeft een zithoek met 2-zitsbank en 2 fauteuils en een eettafel met 4 stoelen. De hoekkeuken heeft een koelkast, vaatwasser, combimagnetron en een 4-pits gaskookplaat. Je kunt gebruik maken van een wasmachine. Er is satelliet-tv (Canal Digitaal) met NL-,B-, F-, D-en GB-zenders en wifi.De twee slaapkamers hebben ieder twee boxspring bedden van 80x200 cm. Eventueel kan voor kleine kinderen een campingbedje of veldbed worden bijgeplaatst. De badkamer heeft een ruime inloopdouche, een toilet en een wastafel.Buiten kun je genieten op twee eigen terrassen (waarvan éen overdekt) met uitzicht op het omringende heuvellandschap, een verkoelende duik in het zwembad nemen of "boulen" op een heuse jeu de boules baan. Er is een BBQ.
| Beoordeling | 9.4 / 10 | |
| Luxe niveau | 4 / 5 |
Luxe gîte Romarin, in authentiek pand in typisch Frans dorp Saint-Denis, Zuid Frankrijk.Vlakbij Saint-Ambroix en Barjac in de Gard (Occitanie).• Zwemrivier de Cèze op loopafstand• Geschikt voor max. 3 personen• 1 slaapkamer met Auping bed (160x200 cm)• 1 slaapbank in woonkamer• Terras met uitzicht op het dorpsplein met eetset en zitset• Voorzien van alle gemakken als airco, vaatwasser, magnetronoven en koel-vriescombi• Bed, bad,- en keukenlinnen en wifi inclusief• Incl. bolderkar en fietsen• Vlakbij de Ardèche met alle bezienswaardigheden en leuke activiteiten zoals kanovaren, het klimbos, etc..
| Beoordeling | 9.4 / 10 |
Sfeeervol appartement Anis, in authentiek pand in typisch Frans dorp Saint-Denis, in Zuid-Frankrijk. Vlakbij Saint-Ambroix en Barjac in de Gard (Occitanie). Zwemrivier met strandje op loopafstand. Het appartement is voorzien van airco, goede bedden, complete keuken (inrichting), mooie badkamer, heerlijk privé terras met groot zonnedoek, fietsen en bolderkar.• Geschikt voor max. 4 personen• 1 slaapkamer met boxspring (160x200 cm)• 1 slaapkamer met twee eenpersoonsbedden• Terras met ruimte eetset, bbq en zitset • Voorzien van alle gemakken als airco, vaatwasser, magnetronoven, koel,-vriescombi• Bed, bad,- en keukenlinnen en wifi inclusief• Vlakbij de Ardèche met alle bezienswaardigheden en leuke activiteiten zoals kanovaren, het klimbos, etc..
| Beoordeling | 10.0 / 10 |
Sfeervolle gîte Jasmin, in authentiek pand in typisch Frans dorp Saint-Denis, Zuid Frankrijk.Vlakbij Saint-Ambroix en Barjac in de Gard (Occitanie). • Zwemrivier de Cèze op loopafstand• Geschikt voor 2 volwassen personen en een kind tot 10 jaar• Tweepersoonsbed (160x200 cm) en daybed (185x80 cm)• Prachtig privé terras met uitzicht op het dorpsplein met eetset, zitset en parasol• Voorzien van alle gemakken als airco, vaatwasser, magnetronoven, koel,-vrieskast.• Bed, bad,- en keukenlinnen en wifi inclusief• Fietsen in het pand aanwezig.• Vlakbij de Ardèche met alle bezienswaardigheden en leuke activiteiten zoals kanovaren, het klimbos, etc..
| Beoordeling | 9.4 / 10 |
Luxe gîte Lavande, in authentiek pand in typisch Frans dorp Saint-Denis, Zuid Frankrijk.Vlakbij Saint-Ambroix en Barjac in de Gard (Occitanie)• Zwemrivier de Cèze op loopafstand• Geschikt voor 2 personen• Tweepersoonsbed (160x200 cm) • Prachtig eigen terras met uitzicht over het dorpje met eetset, zitset en parasol• Voorzien van alle gemakken als airco, vaatwasser, magnetronoven, koel,-vrieskast.• Bed, bad,- en keukenlinnen en wifi inclusief• Fietsen in het pand aanwezig.• Vlakbij de Ardèche met alle bezienswaardigheden en leuke activiteiten zoals kanovaren, wandelen etc.
| Beoordeling | 9.3 / 10 |
Sfeervol, luxe appartement Olive, in authentiek pand in typisch Frans dorp Saint-Denis, in Zuid-Frankrijk. Vlakbij Saint-Ambroix en Barjac in de Gard (Occitanie). De gîte is voorzien van woon/eetkamer met open keuken, mooie grote badkamer, apart toilet en 3 slaapkamers, Er is airco aanwezig. • Zwemrivier met strandje op loopafstand• Geschikt voor max. 6 personen• 3 slaapkamers met 2x tweepersoonsbed en met 2x eenpersoonsbed• Voorzien van alle gemakken als vaatwasser, magnetronoven, koel,-vrieskast• Bed, bad,- en keukenlinnen en wifi inclusief• Direct aan het dorpsplein• Openslaande deuren vanuit keuken en 1 slaapkamer.• Fietsen en bolderkar in het pand aanwezig• Vlakbij de Ardèche met alle bezienswaardigheden en leuke activiteiten zoals kanovaren, het klimbos, etc..
Ontdek "le mas des trois anges", gelegen in Frankrijk. Boek nú vanaf €1,171!
Deze voormalige boerderij uit de 16e eeuw ligt onder de vestingmuren van Lussan, dat in 2016 is opgenomen in de prestigieuze lijst van Mooiste Dorpen van Frankrijk. Ze is volledig gerestaureerd in overeenstemming met de geschiedenis van het gebouw en biedt drie prachtige zelfstandige gîtes voor 12 personen, gerangschikt rond een ongelooflijk atrium.Je kunt ook onze Safranière bezoeken aan het einde van de aangelegde tuinen.In het hart van de Provençaalse Gard zijn we ideaal gelegen om alles te ontdekken wat deze sublieme streek te bieden heeft.Met gemakkelijke toegang voor alle soorten toeristische ontdekkingsactiviteiten.De Cevennen en de Ardèche voor liefhebbers van buitenactiviteiten.De Middellandse Zeekust, om te luieren.De steden Uzès, Avignon, Nîmes en Montpellier voor liefhebbers van cultuur en geschiedenis.Aan het eind van een dag vol ontdekkingen zijn onze tuinen en het zwembad de ideale plek om te ontspannen. De Mas is een ideale ontmoetingsplaats voor groepen vrienden of familie, met verschillende grote eetzalen, gedeelde ruimtes en, net zo belangrijk, privéruimtes om je terug te trekken.Onze GîtesAlles is in het werk gesteld om de charme en het karakter van de gebouwen te behouden; elke gîte heeft zijn eigen Gardese stijl, met muren in zichtbare stenen, gewelfde plafonds, oude balken en terracotta vloeren.Onze gîtes bieden kwaliteitsbeddengoed en -linnen, volledig uitgeruste keukens, iPads, Bluetooth speakers, Nespressomachines, boeken en spelletjes.Alles wat je nodig hebt en nog veel meer is ter plaatse beschikbaar om je verblijf aangenaam en comfortabel te maken.Kom bij ons voor een welkomstaperitief
Welkom in het prachtige Barjac, een oud Frans middeleeuws dorp. Onze gîte ligt in het centrum van Barjac, waar u veel leuke restaurants en kleine boetiekjes vindt. U verblijft in een oud huis uit 1609, met een originele broodoven. Het is een prachtige combinatie van oud en modern, en er is een rustige, koele patio voor de zomer.Wij willen u een warm en uitnodigend verblijf bieden in een karakteristiek huis, en uitzonderlijke gastvrijheid en onvergetelijke momenten bezorgen. De gîte is ongeveer 100 m2 met een grote woonkamer met open haard, een mooie keuken met een groot fornuis en 3 ovens. Beneden is er ook een toilet en wasmachine. Boven is de badkamer met apart bad en douche en een slaapkamer met een tweepersoonsbed (160×200) en twee eenpersoonsbedden op de zolder.Er is snelle WIFI, een 65 inch televisie met Netflix, Amazon Prime, Disney en Franse en Nederlandse zenders. Blader door onze galerij voor verbluffende beelden die de charme van Gite le Patio vastleggen
| Luxe niveau | 3 / 5 |
Familiecamping tussen Gard en Ardèche. Afkoelen in het zwembad
| Beoordeling | 4.2 / 10 |
Ontdek "lozard", gelegen in Frankrijk. Boek nú vanaf €358!
| Beoordeling | 9.1 / 10 |
Sfeervolle camping gelegen aan de Cèze met mooi strand. Camping ligt op geringe afstand van het pittoreske dorp Goudargues.
| Beoordeling | 8.1 / 10 | |
| Luxe niveau | 1 / 5 |
Camping in Goudargues, Languedoc-Roussillon in Frankrijk.
Een verblijf in ons huis ”Le Grillon” is écht vakantie en zult u dan ook als geweldig ervaren. Ons huis is compleet ingericht en voorzien van alle gemakken en comfort. Het ademt een warme, gemoedelijke sfeer uit en rust. Het huis is gebouwd in een zogenaamde boemerangvorm op een terrein van ongeveer 1.000 m2 aan de rand van het dorp Goudargues, op de zuidkant van de heuvel “La Grand' Vigne”. Vanaf de veranda en de terrassen heeft u een mooi uitzicht over de Val de Cèze met de dorpjes La Bastide en Cornillon op de achtergrond.Algemeen:Het huis heeft een vaste telefoonaansluiting alsmede de mogelijkheid tot (draadloos) internet. De eventuele kosten van telefoon- en internetgebruik worden in mindering gebracht op de terug te storten waarborgsom. Telefoonverkeer naar vaste nummers in Europa is echter gratis. Ook het gebruik van Internet is in principe gratis behalve wanneer van betaalde pagina's gebruik gemaakt wordt. Woonkamer:De woonkamer heeft een oppervlakte van + 37m². In de kamer staat een audio-videosysteem met breedbeeldtelevisie + satellietontvanger + dvd-speler. Via de satellietontvanger zijn alle Nederlandse radio- en televisiestations te ontvangen. Ook liggen er volop films op DVD.In de boekenkast staat een ruime hoeveelheid boeken in allerlei genres. Verder staan er in de kamer twee kasten waarin ruimschoots serviesgoed en glaswerk staat. Ook ligt hier het bestek dat gebruikt kan worden bij de buitenkeuken. De kamer is gemeubileerd met een eethoek voor 6 personen en een zithoek bestaande uit een driezits-, tweezitsbank en een losse fauteuil.Vanuit de woonkamer kunt u via openslaande deuren op de veranda en het overdekte terras komen. Keuken:De ruime keuken van 16 m² is voorzien van veel kastruimte en van alle benodigde apparatuur evenals voldoende potten, pannen en schalen. Ook ligt hier het bestek voor dagelijks gebruik. Er zijn twee koelkasten, een vriezer, vaatwasser, magnetron, inductiekookplaat, elektrische oven en afzuigkap. De keuken heeft een granieten aanrechtblad. Er staat een eethoek voor vier personen. De wasmachine en de droger staan in de garage.De badkamer (beneden):De ruime badkamer beneden heeft een dubbele wastafel en een grote douche. Slaapkamer beneden:De slaapkamer heeft een oppervlakte van 12 m² en er staat een tweepersoonsbed van 1.60 x 2.00 m. Er zijn voldoende hoofdkussens en ook een tweepersoonsdekbed.De hoofdkussens en het matras zijn voorzien van beschermhoezen.Er is een ingebouwde hang- en legkast (met passpiegel) en er staat een rieten fauteuil. De ramen zijn voorzien van horren.Slaapkamers boven:Op de bovenverdieping zijn nog twee slaapkamers van elk 10 m² In iedere slaapkamer staan twee eenpersoonsbedden 0,90 x 2.00 m. Voor deze vier bedden zijn er voldoende hoofdkussens en eenpersoons dekbedden. Alle hoofdkussens en de matrassen zijn voorzien van beschermhoezen.Op beide kamers zijn ingebouwde hang- en legkasten (met passpiegel) en er staat op iedere kamer een nachtkastje en stoeltje. De ramen zijn voorzien van horren.De badkamer (boven):De badkamer boven heeft een enkele wastafel en een douche.Toiletten:Zowel beneden als boven is er een apart toilet.Garage:U kunt gebruik maken van de garage (24 m²). De boiler, de waterontharder evenals de installatie voor het zwembad staan in de garage. In de garage staat ook de wasmachine en een wasdroger. Zwembad:Het zwembad, de veranda en de terrassen liggen op het zuiden. Het zwembad heeft een afmeting van 10,5 x 5 meter, een diepte van 1.20 tot 1.80 m. en is voorzien van een Romaanse inlooptrap. Door het zwembad, in het halfseizoen, 's avonds af te dekken met het zomerdek blijft de watertemperatuur beter op peil. Het zwembad is open vanaf begin mei tot 1 oktober.TerrassenHet terras rondom het zwembad heeft ruime zit- en ligmogelijkheden en er is voldoende terrasmeubilair. De kussens voor het terrasmeubilair liggen in de kast in de garage.Het huis is over de gehele breedte (23 meter)voorzien van een veranda. Hierdoor is het mogelijk om al vanaf het vroege voorjaar (half februari) tot in het late najaar (eind november) buiten heerlijk te genieten van de zon. Daarnaast is er een overdekt terras van ca. 25 m². Dit terras is ingericht met een comfortabele lounge set.BuitenkeukenDe afzonderlijke buitenkeuken is voorzien van een gasbarbecue, een grote tafel met 6 gemakkelijke stoelen en voldoende sfeervolle verlichting. De kussens voor deze stoelen zitten in de kussenkist.
| Beoordeling | 5.0 / 10 | |
| Luxe niveau | 5 / 5 |
Ontdek "villa hestia", gelegen in Frankrijk. Boek nú vanaf €1,303!
| Beoordeling | 8.9 / 10 |
Rustige, ruime en gezellige familiecamping voor gezinnen die het rustig aan willen doen. Tal van excursiemogelijkheden.
Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.