3 vakanties in Lot-et-garonne. Zoek bij 185 aanbieders tegelijk!

PenkeHallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 3 vakanties in Lot-et-garonne, Frankrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 185 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2026/2027.
Vanaf€477

Savignac-De-Duras, Frankrijk

Luxe niveau
4 / 5

Dit prachtige huis bevindt zich op een manoir van rond de 22 ha, met landerijen, bos en zelfs een eigen wijngaard! Het huis is hedendaags modern ingericht, met behoud van zijn authenticiteit. U heeft de beschikking over een nieuw zwembad, en de kinderen kunnen zich prima vermaken rond het huis, in de tuin en de velden rondom.Ervaar de stilte en de vergezichten, en neem vooral de tijd om te genieten van al dit moois onder het genot van een mooi glas wijn. Een vakantie om nooit te vergeten!Saint Emilion is op een 1.5 uur rijden en is de wijnhoofstad van Frankrijk. Bezoek het oude centrum met middeleeuwse straatjes, gezellige pleintjes en wijnproeverijen. U kunt daar natuurlijk ook goed wijn kopen!Monsegur, Marmande, Sainte Foy la Grande zijn op 20 min rijden en zeer de moeite waard!Bezoek tevens Bordeaux, op 1.5 uur afstand, zeer de moeite waard om op zondagochtend naar de grote eetmarkt langs het kanaal te gaan. Daarnaast heeft Bordeaux de grootste winkelstraat van Europa!Opmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenBij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plekDe vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaarDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: woonkamer met TV(smart TV), open haard, zithoek, bar , open keuken met eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie Op de 1e etage: slaapkamer met 2x 1-pers. bed, airconditioning , slaapkamer met 2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning , slaapkamer met 2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning , badkamer met douche, wastafel, wc , badkamer met bad met douche, wastafel, wc terras, tuin(niet omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), 1x parking, parasol, zwembad(privé, wateralarm, 8 x 4 m., diepte: 1.7m, geopend van Mei t/m Sep), 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel

 Za
10 jan
Zo
11 jan
Ma
12 jan
Di
13 jan
Wo
14 jan
Do
15 jan
Vr
16 jan
Za
17 jan
Zo
18 jan
Ma
19 jan
Di
20 jan
Wo
21 jan
Do
22 jan
Vr
23 jan
Za
24 jan
Zo
25 jan
Ma
26 jan
Di
27 jan
Wo
28 jan
Do
29 jan
Vr
30 jan
Za
31 jan
Zo
01 feb
Ma
02 feb
Di
03 feb
Wo
04 feb
Do
05 feb
Vr
06 feb
Za
07 feb
Zo
08 feb
Ma
09 feb
Di
10 feb
Wo
11 feb
Do
12 feb
Vr
13 feb
Za
14 feb
Zo
15 feb
Ma
16 feb
Di
17 feb
Wo
18 feb
Do
19 feb
Vr
20 feb
Za
21 feb
Zo
22 feb
Ma
23 feb
Di
24 feb
Wo
25 feb
Do
26 feb
Vr
27 feb
Za
28 feb
Zo
01 mrt
Ma
02 mrt
Di
03 mrt
Wo
04 mrt
Do
05 mrt
Vr
06 mrt
Za
07 mrt
Zo
08 mrt
Ma
09 mrt
Di
10 mrt
Wo
11 mrt
Do
12 mrt
Vr
13 mrt
Za
14 mrt
Zo
15 mrt
Ma
16 mrt
Di
17 mrt
Wo
18 mrt
Do
19 mrt
Vr
20 mrt
Za
21 mrt
Zo
22 mrt
Ma
23 mrt
Di
24 mrt
Wo
25 mrt
Do
26 mrt
Vr
27 mrt
Za
28 mrt
Zo
29 mrt
Ma
30 mrt
Di
31 mrt
Wo
01 apr
Do
02 apr
Vr
03 apr
Za
04 apr
Zo
05 apr
Ma
06 apr
Di
07 apr
Wo
08 apr
Do
09 apr
Vr
10 apr
Za
11 apr
Zo
12 apr
Ma
13 apr
Di
14 apr
Wo
15 apr
Do
16 apr
Vr
17 apr
Za
18 apr
Zo
19 apr
Ma
20 apr
Di
21 apr
Wo
22 apr
Do
23 apr
Vr
24 apr
Za
25 apr
Zo
26 apr
Ma
27 apr
Di
28 apr
Wo
29 apr
Do
30 apr
Vr
01 mei
Za
02 mei
Zo
03 mei
Ma
04 mei
Di
05 mei
Wo
06 mei
Do
07 mei
Vr
08 mei
Za
09 mei
Zo
10 mei
Ma
11 mei
Di
12 mei
Wo
13 mei
Do
14 mei
Vr
15 mei
Za
16 mei
Zo
17 mei
Ma
18 mei
Di
19 mei
Wo
20 mei
Do
21 mei
Vr
22 mei
Za
23 mei
Zo
24 mei
Ma
25 mei
Di
26 mei
Wo
27 mei
Do
28 mei
Vr
29 mei
Za
30 mei
Do
18 jun
Vr
19 jun
Za
20 jun
Zo
21 jun
Ma
22 jun
Di
23 jun
Wo
24 jun
Do
25 jun
Vr
26 jun
Za
27 jun
Za
04 jul
Ma
03 aug
Di
04 aug
Wo
05 aug
Do
06 aug
Vr
07 aug
Za
08 aug
Za
15 aug
Za
22 aug
Za
29 aug
4 dagen€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€476€518€559€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€600€621€641€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€662€786€786€786€786€786€786€786------------€724
6 dagen--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€1800--------
8 dagen------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€1781€2504-----€2504€2504€2504-
9 dagen-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€2030------€2856----
10 dagen----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€2279------€3208-----
11 dagen----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€3560------
12 dagen---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------€3912-------
BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Penke

Jouw Persoonlijke Vakantie Zoekservice

Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.

Type hieronder wat je zoekt en maak je zoekopdracht aan:

Vul je e-mailadres in:

We gebruiken je e-mailadres om een account voor je te maken waarin je jouw gepersonaliseerde vakantieopties kunt bekijken. Je ontvangt een mail zodra ik opties gevonden hebben.

Naar filter
3 Vakanties