Bar-Sur-Aube, Frankrijk
| Beoordeling | 8.4 / 10 | |
| Luxe niveau | 4 / 5 |
Camping in Bar-sur-Aube, Champagne-Ardenne in Frankrijk.
Al een account? Inloggen
Nog geen account? Aanmelden
Hallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 3 vakanties in Bar-sur-aube, Frankrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 184 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2026/2027.
| Beoordeling | 8.4 / 10 | |
| Luxe niveau | 4 / 5 |
Camping in Bar-sur-Aube, Champagne-Ardenne in Frankrijk.
| Beoordeling | 8.9 / 10 |
Park met huifkarren en huisje, nabij het centrum van Bar-sur-Aube, van de Slowmoov-keten. Verschillende activiteiten op de camping en restaurantje en bar.
| Beoordeling | 9.6 / 10 | |
| Luxe niveau | 5 / 5 |
In een klein gezellig dorpje, omgeven door wijngaarden, ligt dit geweldige vakantiehuis Ruby. Aan de toeristische Champagneroute dichtbij Bar-sur-Aube. Geniet van het verwarmde zwembad, de sauna en van de lokale champagne.
| Luxe niveau | 3 / 5 |
Le Moulin du Landion Hôtel & Spa, Dolancourt (Champagne-Ardenne)5 Rue Saint-léger10200 DolancourtFrankrijkHet 3-sterren hotelLe Moulin du Landion Hôtel & Spa ligt in Dolancourt en beschikt over 16 kamers.Le Moulin du Landion Hôtel & Spa wordt beoordeeld met een: 0.0en heeft een vanaf prijs van: € 88.00 p.k.p.n.Kenmerken: Beauty / WellnessLe Moulin du Landion Hôtel & Spa beschikt over de volgende faciliteiten: Vergaderfaciliteiten Buitenzwembad Restaurant Roomservice Kluis bij receptie Sauna Kranten beschikbaar Receptie Wifi Speeltuin Bagageopslag Terras Stoombad Excursiebalie Engels Frans American Express Contanten in lokale valuta MasterCard Visa GehandicaptenparkeerplaatsCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 16.00 uurCheck-out voor: 12.00 uur
Ontsnap naar de Champagnestreek! Ons Domaine Rennepont ligt in de prachtige zuidelijke Champagnestreek. Wij verwelkomen je graag in onze recent gerenoveerde, zelfstandige gîte voor 6 personen. Buiten heb je toegang tot een mooi terras waar je kunt ontspannen, een boek kunt lezen en kunt genieten van een heerlijke maaltijd. Daarnaast kun je gebruikmaken van ons jeu-de-boulesveld en onze grote trampoline. Uiteraard kun je parkeren op ons terrein.De gîte beschikt over 4 slaapkamers, waarvan 1 tweepersoonskamer op de begane grond en de 3 andere (1 tweepersoonskamer en 2 kleine eenpersoonskamers) op de eerste verdieping.Je hebt toegang tot een goed uitgeruste keuken met een vaatwasser, magnetron en een Nespresso-koffiemachine. Er is een comfortabele woonkamer waar je kunt ontspannen op de grote bank met een boek of televisie kunt kijken. Deze bank kan ook worden gebruikt als slaapbank. Ontspan in onze mooie tuin, verken het platteland of bezoek de historische steden Troyes of Colombey-les-Deux-Églises voor een culturele uitstap. Of ga champagne proeven bij een van de vele champagneproducenten in de regio. Ben je met kinderen? Breng dan een bezoek aan Nigloland, een attractiepark voor jong en oud!
Ontsnap naar de Champagnestreek!Ons Domaine Rennepont ligt in het prachtige zuiden van de Champagnestreek. Een voormalige kasteelhoeve uit de 17e eeuw, omgeven door een schitterende omgeving - ideaal voor groepen en families. De ruime binnenplaats van het domein biedt rust, de eeuwenoude muren geven een gevoel van geborgenheid, de historische gebouwen verwonderen en onze gastvrijheid zal je verrassen. De perfecte plek voor vergaderingen, workshops of een heerlijk weekend met familie en vrienden.
| Beoordeling | 9.4 / 10 | |
| Luxe niveau | 3 / 5 |
Charme is het laatste/eerste huis van het kleine gehuchtje Les Granges. Het ligt op ongeveer 10 minuten van het enorme Lac du Der Chantecoq en op 5 minuten van alle voorzieningen. Het huis is een vakwerkhuis en in 2015 geheel gerenoveerd. Het huis heeft een prachtige veranda waar het ook bij minder weer heerlijk is om neer te strijken. De tuin is helemaal omheind en uw honden zijn van harte welkom! Het huis is een voormalig keuterboerderijtje en men schat de ouderdom van voor 1700. De Nederlandse eigenaar woont op ongeveer een half uur van uw huis en staat graag voor u klaar. Op de begane grond bevinden zich de woonkamer, een grote slaapkamer, de keuken, de in 2024 gerenoveeerde badkamer met inloopdouche en een ruime eetkamer. Op de verdieping is een tweede toilet met ruime wastafel en zijn de andere twee slaapkamers.
Charmant huis met 4 slaapkamers in de buurt van de Crement en Champagne wijngaarden. Een sereen thuis weg van huis in het hart van de Bourgogne!Dit prachtige, goed ingerichte huis met 4 slaapkamers biedt plaats aan maximaal 8 gasten, waardoor het perfect is voor gezinnen of kleine groepen vrienden.Elke slaapkamer is uniek retro met moderne voorzieningen ontworpen met uw comfort in het achterhoofd:- Kingsize bed (Master kamer)- Tweepersoonsbed (Hippy kamer)- Tweepersoons stapelbed met eenpersoonsbed (Paarse kamer)- Tweepersoonsslaapbank beneden (Toegankelijk voor rolstoelen)Een extra slaapbank is beschikbaar in de woonkamer. Kinderbedjes kunnen worden verstrekt indien van tevoren aangegeven.De ruime en gezellige woonkamer heeft een gezellige open haard, ideaal voor de kille avonden, terwijl de buitentuin alles heeft wat je nodig hebt voor een zomerse avond. Moderne voorzieningen zoals WiFi, een slim muzieksysteem, verwarming en een volledig uitgeruste keuken zorgen ervoor dat je je op je gemak voelt vanaf het moment dat je binnenkomt. We hebben ook een vaatwasser en wasmachine, zodat je tijdens je verblijf kunt genieten van het gemak van thuis.Het huis is genesteld in het hart van het platteland, op slechts 16 mijl van de snelweg A5 en op slechts 15 minuten rijden van het charmante stadje Châtillon-sur-Seine. Verken de plaatselijke cafés, winkels en attracties, of maak een ontspannen wandeling door de historische stad. Wijnliefhebbers worden omringd door de beroemde wijngaarden van Chablis en Champagne, met als extra bonus een Michelin-sterrenrestaurant in het dorp. Of je nu hier bent om de lokale wijnen te proeven of gewoon om tot rust te komen in de natuur, dit huis is de perfecte uitvalsbasis voor je plattelandsuitstapje.
| Luxe niveau | 4 / 5 |
Château de Courban & Spa Nuxe, Courban (Bourgondië)7 rue du Lavoir21520 CourbanFrankrijkHet 4-sterren hotelChâteau de Courban & Spa Nuxe ligt in Courban en beschikt over 24 kamers.Château de Courban & Spa Nuxe wordt beoordeeld met een: 0.0en heeft een vanaf prijs van: € 209.70 p.k.p.n.Kenmerken: Kindvriendelijk Golfen Beauty / WellnessChâteau de Courban & Spa Nuxe beschikt over de volgende faciliteiten: Oppasservice Vergaderfaciliteiten Bibliotheek Wasserette Buitenzwembad Restaurant Roomservice Kluis bij receptie Sauna Turks stoombad Rolstoelvriendelijk Kranten beschikbaar Receptie Wifi Bagageopslag Terras Stoombad Hammam Zwembad incl peuterbad Excursiebalie Engels Duits Frans Spaans Italiaans American Express MasterCard Visa GehandicaptenparkeerplaatsCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 15.30 uurCheck-out voor: 11.00 uur
| Beoordeling | 7.6 / 10 |
Camping Presqu'Ile de Champaubert ligt aan de Lac du Der, een meer waar je kan zeilen, surfen of gewoon genieten aan het water. Er is mogelijkheid tot het huren van stacaravans. Er is een speeltuin, winkeltje, restaurant en overdekt en verwarmd zwembad.
| Beoordeling | 7.9 / 10 |
Camping in Éclaron-Braucourt-Sainte-Livière, Champagne-Ardenne in Frankrijk.
Hotel Le Clos des Cadoles, Les Riceys (Champagne-Ardenne)24 Rue du Pont10340 Les RiceysFrankrijkHotel Le Clos des Cadoles ligt in Les Riceys en beschikt over 16 kamers.Hotel Le Clos des Cadoles wordt beoordeeld met een: 0.0en heeft een vanaf prijs van: € 99.90 p.k.p.n.Kenmerken: KindvriendelijkHotel Le Clos des Cadoles beschikt over de volgende faciliteiten: Restaurant Wifi Kinderspeelhoek Engels Frans Contanten in lokale valutaCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 10.00 uurCheck-out voor: 10.00 uur
| Beoordeling | 8.1 / 10 |
Lang, uitgerekt park langs een beek in groene, rustige omgeving aan bosrand. Enkele speeltoestellen. Klein verwarmd zwembad. Avonturenpark naast de camping. Bungalows en lodges te huur. Wandelen of fietsen bij Lac du Der. Paradijs voor vogel- en watersportliefhebbers.
Hostellerie Au Rendez-vous des Amis, Chamarandes-Choignes (Champagne-Ardenne)4 Place du Tilleul52000 Chamarandes-ChoignesFrankrijkHostellerie Au Rendez-vous des Amis ligt in Chamarandes-Choignes en beschikt over 15 kamers.Hostellerie Au Rendez-vous des Amis wordt beoordeeld met een: 0.0en heeft een vanaf prijs van: € 92.56 p.k.p.n.Kenmerken: Bosrijke omgeving Romantisch Kindvriendelijk RomantiekHostellerie Au Rendez-vous des Amis beschikt over de volgende faciliteiten: Restaurant Receptie Wifi Terras Kinderspeelhoek Engels Duits Frans Spaans Italiaans American Express Contanten in lokale valuta Maestro (PIN) MasterCard Visa Gratis parkeren in de omgeving op zaterdag en zondagCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 17.00 uurCheck-out voor: 10.00 uur
| Beoordeling | 6.3 / 10 |
Camping met zwembad in klein bos op 100 meter van openbaar zandstrand van het mooie Lac-du-Der. In en rond het meer veel natuur, watersportmogelijkheden en fietsroutes.
| Beoordeling | 6.4 / 10 | |
| Luxe niveau | 4 / 5 |
Camping in Arrigny, Champagne-Ardenne in Frankrijk.
| Beoordeling | 3.0 / 5 | |
| Luxe niveau | 3 / 5 |
Camping de la Forêt ligt in het hart van de Champagne en biedt directe toegang tot het Lac du Der, het grootste kunstmatige meer van Europa. In het hoogseizoen kunnen gasten genieten van een openluchtzwembad, ideaal om af te koelen en te ontspannen in de zon.Er zijn ruime staanplaatsen en moderne, volledig uitgeruste stacaravans beschikbaar, waardoor een comfortabel verblijf in een gastvrije en gezellige sfeer gegarandeerd is. De voorzieningen zijn afgestemd op het comfort van alle bezoekers.Op slechts 100 meter afstand ligt een zandstrand waar je kunt zwemmen en zonnebaden. Liefhebbers van natuur en sport kunnen de 38 km lange fietsroute rond het meer verkennen, watersporten uitproberen of het nabijgelegen klimpark bezoeken. De schilderachtige dorpjes van de Pays du Der maken de ervaring compleet.
Een prachtig uitzicht over de heuvels, zicht op het dorp, herten in de achtertuin en uilen in het bos: dat is een verblijf in Le Petit Monastère. Le Petit Monastère (het Kleine Klooster) is meer dan 100 jaar oud. Na een grondige renovatie die 5 jaar in beslag nam is Le Petit Monastère nu een aangenaam en ruim vakantiehuis, vrij gelegen aan de rand van het dorp. Le Petit Monastère bestaat uit twee los van elkaar te bewonen huizen, huis 1 en huis 2 genaamd. De huizen zijn onderling verbonden door een (afsluitbare) doorgang. We bieden beide huizen te huur aan, elk apart maar desgewenst ook gezamenlijk. Een of meerdere losse kamers in huis 2 huren is ook mogelijk.Huis 2 bestaat uit vier slaapkamers met in totaal 10 slaapplaatsen, twee badkamers, een open keuken, ruime eetzaal met grote houtkachel en een woonkamer. De kamers hebben namen van dieren in de omgevin hert, vos, everzwijn en uil. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar. Huis 1 is ook te huur, zie daarvoor de andere advertentie.Huis 1 is geschikt voor 6 tot 8 personen. Er zijn drie slaapkamers, elk met een eigen badkamer. Naast de ruime leefkeuken met zitje bij de haard ligt de eetkamer met plaats voor 8 personen. Op de eerste verdieping lig een ruime woonkamer, eveneens met houtkachel. Het uitzicht vanuit huis 1 is prachtig. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar. Een prachtig uitzicht over de heuvels, zicht op het dorp, herten in de achtertuin en uilen in het bos: dat is een verblijf in Le Petit Monastère. Le Petit Monastère (het Kleine Klooster) is meer dan 100 jaar oud. Na een grondige renovatie die 5 jaar in beslag nam is Le Petit Monastère nu een aangenaam en ruim vakantiehuis, vrij gelegen aan de rand van het dorpGroepen zijn welkom, graag wel even contact vooraf. Huisdieren zijn welkom in overleg.
Een prachtig uitzicht over de heuvels, zicht op het dorp, herten in de achtertuin en uilen in het bos: dat is een verblijf in Le Petit Monastère. Le Petit Monastère (het Kleine Klooster) is meer dan 100 jaar oud. Na een grondige renovatie die 5 jaar in beslag nam is Le Petit Monastère nu een aangenaam en ruim vakantiehuis, vrij gelegen aan de rand van het dorp. Le Petit Monastère bestaat uit twee los van elkaar te bewonen huizen, huis 1 en huis 2 genaamd. De huizen zijn onderling verbonden door een (afsluitbare) doorgang. We bieden beide huizen te huur aan, elk apart maar desgewenst ook gezamenlijk. Een of meerdere losse kamers in huis 2 huren is ook mogelijk.Huis 2 bestaat uit vier slaapkamers met in totaal 10 slaapplaatsen, twee badkamers, een open keuken, ruime eetzaal met grote houtkachel en een woonkamer. De kamers hebben namen van dieren in de omgevin hert, vos, everzwijn en uil. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar. Huis 1 is ook te huur, zie daarvoor de andere advertentie.Huis 1 is geschikt voor 6 tot 8 personen. Er zijn drie slaapkamers, elk met een eigen badkamer. Naast de ruime leefkeuken met zitje bij de haard ligt de eetkamer met plaats voor 8 personen. Op de eerste verdieping lig een ruime woonkamer, eveneens met houtkachel. Het uitzicht vanuit huis 1 is prachtig. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar. Een prachtig uitzicht over de heuvels, zicht op het dorp, herten in de achtertuin en uilen in het bos: dat is een verblijf in Le Petit Monastère. Le Petit Monastère (het Kleine Klooster) is meer dan 100 jaar oud. Na een grondige renovatie die 5 jaar in beslag nam is Le Petit Monastère nu een aangenaam en ruim vakantiehuis, vrij gelegen aan de rand van het dorpGroepen zijn welkom, graag wel even contact vooraf. Huisdieren zijn welkom in overleg.
Een prachtig uitzicht over de heuvels, zicht op het dorp, herten in de achtertuin en uilen in het bos: dat is een verblijf in Le Petit Monastère. Le Petit Monastère (het Kleine Klooster) is meer dan 100 jaar oud. Na een grondige renovatie die 5 jaar in beslag nam is Le Petit Monastère nu een aangenaam en ruim vakantiehuis, vrij gelegen aan de rand van het dorp. Le Petit Monastère bestaat uit twee los van elkaar te bewonen huizen, huis 1 en huis 2 genaamd. De huizen zijn onderling verbonden door een (afsluitbare) doorgang. We bieden beide huizen te huur aan, elk apart maar desgewenst ook gezamenlijk. Een of meerdere losse kamers in huis 2 huren is ook mogelijk.Huis 2 bestaat uit vier slaapkamers met in totaal 10 slaapplaatsen, twee badkamers, een open keuken, ruime eetzaal met grote houtkachel en een woonkamer. De kamers hebben namen van dieren in de omgevin hert, vos, everzwijn en uil. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar. Huis 1 is geschikt voor 6 tot 8 personen. Er zijn drie slaapkamers, elk met een eigen badkamer. Naast de ruime leefkeuken met zitje bij de haard ligt de eetkamer met plaats voor 8 personen. Op de eerste verdieping lig een ruime woonkamer, eveneens met houtkachel. Het uitzicht vanuit huis 1 is prachtig. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar. Een prachtig uitzicht over de heuvels, zicht op het dorp, herten in de achtertuin en uilen in het bos: dat is een verblijf in Le Petit Monastère. Le Petit Monastère (het Kleine Klooster) is meer dan 100 jaar oud. Na een grondige renovatie die 5 jaar in beslag nam is Le Petit Monastère nu een aangenaam en ruim vakantiehuis, vrij gelegen aan de rand van het dorpGroepen zijn welkom, graag wel even contact vooraf. Huisdieren zijn welkom in overleg.
Een prachtig uitzicht over de heuvels, zicht op het dorp, herten in de achtertuin en uilen in het bos: dat is een verblijf in Le Petit Monastère. Le Petit Monastère (het Kleine Klooster) is meer dan 100 jaar oud. Na een grondige renovatie die 5 jaar in beslag nam is Le Petit Monastère nu een aangenaam en ruim vakantiehuis, vrij gelegen aan de rand van het dorp. Le Petit Monastère bestaat uit twee los van elkaar te bewonen huizen, huis 1 en huis 2 genaamd. De huizen zijn onderling verbonden door een (afsluitbare) doorgang. We bieden beide huizen te huur aan, elk apart maar desgewenst ook gezamenlijk. Een of meerdere losse kamers in huis 2 huren is ook mogelijk.Huis 1 is geschikt voor 6 tot 8 personen. Er zijn drie slaapkamers, elk met een eigen badkamer. De grootste slaapkamer heeft een bedstede met 1-persoonsbed. Naast de ruime leefkeuken met zitje bij de haard ligt de eetkamer met plaats voor 8 personen. Op de eerste verdieping lig een ruime woonkamer, eveneens met houtkachel. Het uitzicht vanuit huis 1 is prachtig. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar. Huis 2 is ook te huur, zie daarvoor de andere advertentie.Huis 2 bestaat uit vier slaapkamers met in totaal 10 slaapplaatsen, twee badkamers, een open keuken, ruime eetzaal met grote houtkachel en een woonkamer. De kamers hebben namen van dieren in de omgevin hert, vos, everzwijn en uil. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar.
Een prachtig uitzicht over de heuvels, zicht op het dorp, herten in de achtertuin en uilen in het bos: dat is een verblijf in Le Petit Monastère. Le Petit Monastère (het Kleine Klooster) is meer dan 100 jaar oud. Na een grondige renovatie die 5 jaar in beslag nam is Le Petit Monastère nu een aangenaam en ruim vakantiehuis, vrij gelegen aan de rand van het dorp. Le Petit Monastère bestaat uit twee los van elkaar te bewonen huizen, huis 1 en huis 2 genaamd. De huizen zijn onderling verbonden door een (afsluitbare) doorgang. We bieden beide huizen te huur aan, elk apart maar desgewenst ook gezamenlijk. Een of meerdere losse kamers in huis 2 huren is ook mogelijk.Huis 1 is geschikt voor 6 tot 8 personen. Er zijn drie slaapkamers, elk met een eigen badkamer. De grootste slaapkamer heeft een bedstede met 1-persoonsbed. Naast de ruime leefkeuken met zitje bij de haard ligt de eetkamer met plaats voor 8 personen. Op de eerste verdieping lig een ruime woonkamer, eveneens met houtkachel. Het uitzicht vanuit huis 1 is prachtig. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar. Huis 2 bestaat uit vier slaapkamers met in totaal 10 slaapplaatsen, twee badkamers, een open keuken, ruime eetzaal met grote houtkachel en een woonkamer. De kamers hebben namen van dieren in de omgevin hert, vos, everzwijn en uil. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar.
Een prachtig uitzicht over de heuvels, zicht op het dorp, herten in de achtertuin en uilen in het bos: dat is een verblijf in Le Petit Monastère. Le Petit Monastère (het Kleine Klooster) is meer dan 100 jaar oud. Na een grondige renovatie die 5 jaar in beslag nam is Le Petit Monastère nu een aangenaam en ruim vakantiehuis, vrij gelegen aan de rand van het dorp. Het bestaat uit vier slaapkamers met in totaal 10 slaapplaatsen, twee badkamers, een woonkamer, open keuken en ruime eetzaal met grote houtkachel. De kamers hebben namen van dieren in de omgevin hert, vos, everzwijn en uil. Rondom het huis ligt een grote tuin met diverse zitjes en een vuurplaats met barbecue-gelegenheid. Er zijn spelletjes, puzzels, speelgoed en boeken voor alle leeftijden beschikbaar. Groepen zijn welkom, graag wel even contact vooraf. Huisdieren zijn welkom in overleg.
| Luxe niveau | 4 / 5 |
Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4*, Troyes (Champagne-Ardenne)20 Rue Linard Gonthier10000 TroyesFrankrijkHet 4-sterren hotelLe Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4* ligt in Troyes en beschikt over 13 kamers.Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4* wordt beoordeeld met een: 0.0en heeft een vanaf prijs van: € 200.72 p.k.p.n.Kenmerken: Beauty / WellnessLe Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4* beschikt over de volgende faciliteiten: Oppasservice Wasserette Buitenzwembad Restaurant Roomservice Kluis bij receptie Sauna Rolstoelvriendelijk Receptie Wasservice Wifi Bagageopslag Fietsverhuur Terras Excursiebalie Engels Frans Spaans Italiaans Contanten in lokale valuta MasterCard Visa Gratis parkeren in de omgeving op zaterdag en zondagCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 14.00 uurCheck-out voor: 11.30 uur
Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.