28 vakanties in Mühlbach Am Hochkönig. Zoek bij 155 aanbieders tegelijk!

PenkeHallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 28 vakanties in Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 155 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2026/2027.
Vanaf€553

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Hotel Bergheimat (4 sterren) heeft een rustige ligging aan de rand van het dorp. De Saukarlift ligt op ca. 3 kilometer (geeft toegang tot het kleine Hochkeil skigebied) en de Karbachalm skilift die je het grotere Hochkönig skigebied in brengt ligt op ca. 4,5 kilometer. Het centrum van Mühlbach am Hochkönig ligt op ca. 3,5 kilometer. De skibus stopt echter voor de deur van het hotel! Hotel Bergheimat is een heel fijn hotel en beschikt over de volgende faciliteiten; een receptie, lobby, restaurant, ontbijtruimte, bar, speelkamer, gratis Wi-Fi, skiberging, bagageruimte, gratis parkeerplaatsen, tafeltennis, tafelvoetbal, biljard, fitness en roomservice (tegen betaling). Ook heeft het hotel een wellness van ca. 450m2. De wellness is voorzien van een binnenzwembad, stoombad, verschillende sauna's, relaxruimte en tegen betaling kun je massages bijboeken.  De kamers zijn comfortabel ingericht en beschikken over een zithoek, tv, Wi-Fi, kluis en minibar (tegen betaling). De badkamer is voorzien van een douche en/of bad, toilet en föhn. Summit travel biedt de volgende kamers aan:2-persoonskamer Birgkar (24m2)2-persoonskamer Hochkeil balkon (24m2)2/3/4-persoonskamer Comfort balkon (28m2)2/3/4-persoons juniorsuite balkon (46m2) - 2 aparte ruimtesDe 3e en/of 4e persoon slapen op een bedbank. Er is ook een 1-persoonskamer te boeken op aanvraag. Het verblijf in Hotel Bergheimat is op basis van halfpension. In de ochtend geniet je van een uitgebreid ontbijtbuffet en s ’avonds is er een 4-gangen diner + salade en kaas buffet. In de namiddag staat er ook nog een kleine afternoonsnack voor je klaar.

 Vr
18 dec
Wo
23 dec
Zo
03 jan
Ma
04 jan
Wo
06 jan
Zo
10 jan
Wo
13 jan
Vr
15 jan
Do
21 jan
Vr
22 jan
Za
23 jan
Zo
24 jan
Ma
25 jan
Di
26 jan
Wo
03 feb
Za
06 feb
Zo
07 feb
Vr
12 feb
Ma
15 feb
Wo
17 feb
Za
20 feb
Zo
21 feb
Ma
22 feb
Vr
26 feb
Za
27 feb
3 dagen-€678----------€602------------
4 dagen---------€696--€720---€786-€786€786-----
5 dagen--€915€877--€754--€754---€842€839€903-€874----€903--
6 dagen------€963-€963-€963---€1073------€1108€1108--
7 dagen-----€1161-€1108----€1231€1190----€1257-€1301----
8 dagen€1513---€1385------€1387------€1466------
256 dagen-----------------------€786€839
BEKIJKEN
Summittravel.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€967

Muhlbach Am Hochkonig, Oostenrijk

Beoordeling
9.7 / 10
Luxe niveau
3 / 5

Verblijven in een aangename accommodatie in Muhlbach Am Hochkonig? Hotel AlpenParks Hotel en Apartment Hochkonig is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 546 reizigers beoordelen Hotel AlpenParks Hotel en Apartment Hochkonig gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel AlpenParks Hotel en Apartment Hochkonig, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel AlpenParks Hotel en Apartment Hochkonig vandaag nog!

 Za
03 apr
9 dagen€967
BEKIJKEN
D-reizen.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€594

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Almchalet Schneeberg (ca. 135m2), 3 slaapkamers, 2 badkamers, maximaal 10 personen Almchalet Schneeberg heeft een goede ligging vlakbij het centrum van Mühlbach am Hochkönig. De dichtstbijzijnde skilift Karbachalm ligt op ca. 1 kilometer afstand. De skibus stopt op slechts 50 meter afstand van het chalet. Daarnaast kun je gratis parkeren bij het chalet en gebruik maken van de gratis Wi-Fi.  Het chalet is voorzien van een comfortabele woonkamer met 2 XXL (bed)banken, tegelkachel en kabel-tv. De keuken is volledig ingericht met o.a. een elektrisch fornuis met oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en koelkast. Het chalet heeft in totaal 3 slaapkamers waarvan 2 met een tweepersoonsbed en 1 met een tweepersoonsbed en stapelbed. Twee personen kunnen op de XXL (bed)banken in de woonkamer slapen. Verder zijn er 2 badkamers en 2 aparte toiletten aanwezig.  Na een dag op de piste kun je je skispullen opbergen in de skiberging met een verwarmde droger voor de skischoenen en daarna heerlijk uitrusten en ontspannen in de eigen sauna! Het verblijf in Almchalet Schneeberg is op basis van logies.

 Za
12 dec
Za
19 dec
Za
09 jan
Za
16 jan
Za
23 jan
Za
30 jan
Za
06 feb
Za
13 feb
Za
27 feb
Za
03 apr
Za
10 apr
8 dagen€724€867€802€1213€1023€1023€1740€867-€754€637
256 dagen--------€852--
BEKIJKEN
Summittravel.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€551

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Almchalet Dorfblick (ca. 135m2), 3 slaapkamers, 2 badkamers, maximaal 12 personen Almchalet Dorfblick ligt dichtbij het centrum, ca. 150 meter, van Mühlbach am Hochkönig. De Karbachalm ligt op ca. 1 kilometer afstand van het chalet. De skibus die je naar de skilift brengt stopt op ca. 50 meter afstand. Verder kun je gratis parkeren bij het chalet en gebruik maken van de Wi-Fi.  Het chalet heeft een comfortabele woonkamer met 2 XXL sofabanken, een betegelde kachel en tv. De volledig ingerichte keuken is voorzien van een elektrisch fornuis met oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en koelkast. Almchalet Dorfblick heeft in totaal 3 slaapkamers waarvan 1 met een tweepersoonsbed en 2 met een tweepersoonsbed en stapelbed. Twee personen kunnen op de XXL (bed)banken in de woonkamer slapen. Verder zijn er 2 luxe badkamers en 2 toiletten aanwezig.  Na een lange dag op de piste kun je de skispullen opbergen in de skiberging met een verwarmde droger voor de skischoenen.  Het verblijf in Almchalet Dorfblick is op basis van logies.

 Za
05 dec
Za
12 dec
Za
19 dec
Za
09 jan
Za
23 jan
Za
06 feb
Za
13 feb
Za
27 feb
Za
03 apr
Za
10 apr
8 dagen€781€701€843€828€1007€1094€914-€730€574
256 dagen-------€883--
BEKIJKEN
Summittravel.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€605

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Almchalet am Hochkönig (ca. 170m2), 4 slaapkamers, 2 badkamers, maximaal 12 personen. Het comfortabele Almchalet am Hochkönig ligt in de buurt van het gezellige centrum van het dorp Mühlbach am Hochkönig, slechts 150 m lopen. De dichtsbijzijnde skilift Karbachalm ligt op ca. 1 kilometer afstand. De skibus stopt op ca. 50 meter van het chalet. Je kan bij het chalet gratis parkeren. Almchalet am Hochkönig beschikt over een gezellige woonkamer met 2 XXL (bed)banken, Wi-Fi, een kachel, tv en een eethoek. De luxe keuken is volledig ingericht met o.a. een elektrisch fornuis, oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en een koelkast. Het chalet heeft in totaal 4 slaapkamers, waarvan 3 met een tweepersoonsbed en 1 met 4 losse bedden. Twee personen kunnen op de XXL (bed)banken in de woonkamer slapen. Er zijn 2 badkamers: 1 heeft een douche en de andere heeft een douche en toilet. Verder zijn er ook nog 2 aparte toiletten aanwezig.  Na een lange dag op de piste kun je de spullen opbergen in de skiberging (met skischoendroger) en heerlijk ontspannen in de privé sauna (!!) van het chalet.  Het verblijf is op basis van logies.

 Za
23 jan
Za
06 feb
Za
13 feb
Za
03 apr
Za
10 apr
8 dagen€1116€1520€1007€823€605
BEKIJKEN
Summittravel.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.272

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

Hotel Bergheimat is een comfortabel 4-sterrenhotel in Mühlbach am Hochkönig. Het charmante hotel ligt wat hoger op de bergen waardoor je een prachtig uitzicht hebt over het witte landschap. De gratis skibus brengt je binnen no-time naar de skilift. Verder berschikt het hotel over fijne ontspanningsfaciliteiten. Zo is er een infraroodcabine, een sauna, een zwembad en een Turks stoombad en kun je tegen betaling genieten van een lekkere massage.

 Za
20 mrt
Zo
21 mrt
9 dagen€1272€1272
BEKIJKEN
Sunweb Winter
Gevonden: Vandaag
Vanaf€488

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

Op een zonnige locatie, tegen de glooiende heuvels van Mühlbach en vlak bij de skibushalte, bevindt zich dit luxe appartementencomplex. Je hebt toegang tot een gemeenschappelijke sauna en vanaf het balkon geniet je van de zonnestralen en het uitzicht op de bergen, Zodra je de woning betreedt wordt je welkom geheten door een luxe interieur, de keuken met moderne faciliteiten en de woonkamer met veel sfeer. Comfort en ontspanning op een toplocatie!Mühlbach is een van de drie dorpen (samen met Dienten en Maria Alm) die tegen de statige 2941 meter hoge berg, de Hochkönig, liggen. Het gelijknamige skigebied is voorzien van moderne liften en het is voor zowel beginners, als ook voor de (ver)gevorderde skiër geweldig. Je kunt via de Königstour zelfs skiën tot aan het dorp Maria Alm. Langlaufen is hier natuurlijk ook mogelijk. Omdat de loipes hoog zijn gelegen zijn ze zelfs tot ver in de winter goed begaanbaar. In de zomer transformeert de regio in een prachtig wandel- en mountainbike gebied. Écht een aanrader voor de natuurliefhebber!Opmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinOp de 1e etage: gang, woonkamer met 2-pers. slaapbank, TV(smart TV), balkon , open keuken met broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat(espresso, filtermaling), oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , slaapkamer met 2-pers. bed, stapelbed, TV(smart TV) , slaapkamer met 2-pers. bed, TV(smart TV) , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, TV, douche, wastafel, wc, balkon , badkamer met douche, wastafel, wc saunaruimte(gedeeld met andere gasten) met douche, sauna, wc, ligstoelen , wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), fietsenberging(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair(8 personen), 2x parking, 2x ligstoelen, 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel, lounge set

 Wo
17 jun
Do
18 jun
Zo
05 jul
Ma
06 jul
Di
07 jul
Wo
08 jul
Do
09 jul
Vr
10 jul
Za
11 jul
Zo
12 jul
Za
08 aug
Ma
07 sep
Di
08 sep
Wo
09 sep
Do
10 sep
Vr
11 sep
Za
12 sep
Zo
13 sep
Ma
14 sep
Di
15 sep
Wo
16 sep
Do
17 sep
Vr
18 sep
Za
19 sep
Zo
20 sep
Ma
21 sep
Di
22 sep
Wo
23 sep
Do
24 sep
Vr
25 sep
Za
26 sep
Zo
27 sep
Ma
28 sep
Di
29 sep
Wo
30 sep
Do
01 okt
Vr
02 okt
Za
03 okt
Zo
04 okt
Ma
05 okt
Di
06 okt
Wo
07 okt
Do
08 okt
Vr
09 okt
Za
10 okt
Zo
11 okt
Ma
12 okt
Di
13 okt
Wo
14 okt
Do
15 okt
Vr
16 okt
Za
17 okt
Zo
18 okt
Ma
19 okt
Di
20 okt
Wo
21 okt
Do
22 okt
Vr
23 okt
Za
24 okt
Zo
25 okt
Ma
26 okt
Di
27 okt
Wo
28 okt
Do
29 okt
Vr
30 okt
Za
31 okt
Zo
01 nov
Ma
02 nov
Di
03 nov
Wo
04 nov
Do
05 nov
Vr
06 nov
Za
07 nov
Zo
08 nov
Ma
09 nov
Di
10 nov
Wo
11 nov
Do
12 nov
Vr
13 nov
Za
14 nov
Zo
15 nov
Ma
16 nov
Di
17 nov
Wo
18 nov
Do
19 nov
Vr
20 nov
Za
21 nov
Zo
22 nov
Ma
23 nov
Di
24 nov
Wo
25 nov
Do
26 nov
Vr
27 nov
Za
28 nov
Zo
29 nov
Ma
30 nov
Di
01 dec
Wo
02 dec
Do
03 dec
Vr
04 dec
Za
05 dec
Zo
06 dec
Ma
07 dec
Di
08 dec
Wo
09 dec
Do
10 dec
Vr
11 dec
Za
12 dec
Zo
13 dec
Ma
14 dec
Di
15 dec
Wo
16 dec
Do
17 dec
Vr
18 dec
Za
19 dec
Za
16 jan
Za
06 feb
Za
27 feb
Za
06 mrt
Za
13 mrt
Za
20 mrt
Za
27 mrt
Za
03 apr
Zo
04 apr
Ma
05 apr
Di
06 apr
Wo
07 apr
Do
08 apr
Vr
09 apr
Za
10 apr
Zo
11 apr
Ma
12 apr
Di
13 apr
Wo
14 apr
Do
15 apr
Vr
16 apr
Za
17 apr
Zo
18 apr
Ma
19 apr
Di
20 apr
Wo
21 apr
Do
22 apr
Vr
23 apr
Za
24 apr
Zo
25 apr
Ma
26 apr
Di
27 apr
Wo
28 apr
Do
29 apr
Vr
30 apr
Za
01 mei
Zo
02 mei
Ma
03 mei
Di
04 mei
Wo
05 mei
Do
06 mei
Vr
07 mei
Za
08 mei
Zo
09 mei
Ma
10 mei
Di
11 mei
Wo
12 mei
Do
13 mei
Vr
14 mei
Za
15 mei
Zo
16 mei
Ma
17 mei
Di
18 mei
Wo
19 mei
Do
20 mei
Vr
21 mei
Za
22 mei
Zo
23 mei
Ma
24 mei
Di
25 mei
Wo
26 mei
Do
27 mei
Vr
28 mei
Za
29 mei
Zo
30 mei
Ma
31 mei
Di
01 jun
Wo
02 jun
Do
03 jun
Vr
04 jun
Za
05 jun
Zo
06 jun
Ma
07 jun
Di
08 jun
Wo
09 jun
Do
10 jun
Vr
11 jun
Za
12 jun
Zo
13 jun
Ma
14 jun
Di
15 jun
Wo
16 jun
4 dagen€487€561€636€636€636€636€818----€785€785€785€785€785€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€679€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738€738----------€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695€695
7 dagen---------€1090-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 dagen--------€1265-€1401-------------------------------------------------------------------------------------------------------€3212€1721€3212€1599€1599€1599€2054€1599---------------------------------------------------------------------------
9 dagen-------€1248---------------------------------------------------------------------------------------------------------€3352-----------------------------------------------------------------------------------
10 dagen------€1368---------------------------------------------------------------------------------------------------------€3491------------------------------------------------------------------------------------
BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Vanaf€859

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

LiggingDe landelijke vakantieboerderij Brandgut-Almhütte ligt op ca. 3,8 km van het centrum van Mühlbach am Hochkönig. De op ongeveer 5,8 km afstand gelegen lift Karmbachalmbahn biedt toegang tot het skigebied. De dichtstbijzijnde winkels bevinden zich op ca. 4,4 km afstand.InrichtingTot de faciliteiten van het 1538 gebouwde verblijf behoort Wi-Fi. Buiten bevindt zich een terras. Ter plaatse is er een parkeerplaats - op basis van beschikbaarheid.KinderenVoor kinderen is er buiten een speelplaats. Kinderstoelen en kinderbedden zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).EntertainmentTijdens het verblijf heb je de mogelijkheid om sledes te huren - op basis van beschikbaarheid.VerzorgingZonder verzorging. Naar wens kun je ter plaatse ook van een broodjesservice gebruikmaken.gastenkaart "Hochkönig Card"De gastenkaart biedt o.a.:Gratis diensten: Nachtskiën met de SimmerliftAfgeprijsde services: Fakkeltochten, begeleide winterwandelingen, paardensleetochten & alpacawandelingenMobiliteitsvoordelen: gratis gebruik van het openbaar vervoerNaast andere kortingen bij verschillende bonuspartners(Onder voorbehoud van wijzigingen en beperkingen van diensten en geldigheidsperioden, zie informatie ter plaatse)HuisdierenHuisdieren welkom (zonder voer, alleen na aanmelding vooraf)Belangrijke opmerkingenDeze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Sneeuwkettingen: verplichtHet gebruik van de skiliften is gratis voor kinderen t/m 5 jaar (leeftijd op de dag van de terugreis). Als je kind zelfstandig gebruik wil maken van de skiliften in andere skigebieden van Ski amadé, moet ter plaatse eventueel een minicard (skipas) worden aangeschaft.Paasactie voor gezinnen: 14-03-2026 t/m 06-04-2026 - Kinderen geboren in 2010 of later krijgen een gratis meerdaagse skipas vanaf 6 dagen (officieel bewijs van gezinssamenstelling vereist). Voorwaarde is dat ten minste één ouder voor dezelfde periode een meerdaagse skipas vanaf 6 dagen aanschaft. Als er meer kinderen dan volwassenen meereizen of als niet aan de actievoorwaarden wordt voldaan, moet ter plaatse een skipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de liftkassa.Reisinformatiecheck-in: 16:00 - 22:00check-out: tot 10:00

 Do
03 dec
Za
05 dec
Zo
06 dec
Do
10 dec
Za
12 dec
Zo
13 dec
Za
09 jan
Zo
10 jan
Za
16 jan
Zo
17 jan
Za
23 jan
Za
27 feb
Zo
28 feb
Za
06 mrt
Zo
07 mrt
Za
13 mrt
Zo
14 mrt
Za
20 mrt
Zo
21 mrt
Za
27 mrt
Zo
28 mrt
4 dagen€409--€409-----------------
5 dagen--€499--€499---------------
8 dagen-€859€859-€859-€919€919€919€919€919€949€949€929€929€919€919€919€919€919€919
BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€867

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

LiggingHet gezellige aparthotel Haus Schober ligt op ca. 1,3 km van het centrum van Mühlbach am Hochkönig. De toegang tot het skigebied is via de op ongeveer 300 m verder gelegen lift "Karbachalm" mogelijk. De dichtstbijzijnde winkels bevinden zich op ca. 1,3 km afstand.InrichtingTot de faciliteiten van het rustig gelegen verblijf behoort Wi-Fi. Het wintersportmateriaal kun je in een ski/snowboardberging met skischoenendroger opbergen. Ter plaatse is er een parkeerplaats - op basis van beschikbaarheid.EntertainmentVoor uw vrijetijdsbesteding is er in het verblijf darts.VerzorgingZonder verzorging.gastenkaart "Hochkönig Card"De gastenkaart biedt o.a.:Gratis diensten: Nachtskiën met de SimmerliftAfgeprijsde services: Fakkeltochten, begeleide winterwandelingen, paardensleetochten & alpacawandelingenMobiliteitsvoordelen: gratis gebruik van het openbaar vervoerNaast andere kortingen bij verschillende bonuspartners(Onder voorbehoud van wijzigingen en beperkingen van diensten en geldigheidsperioden, zie informatie ter plaatse)HuisdierenHuisdieren op aanvraag (zonder voer, uitzonderingen, zie beschrijving van de kamers)Belangrijke opmerkingenDeze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Het gebruik van de skiliften is gratis voor kinderen t/m 5 jaar (leeftijd op de dag van de terugreis). Als je kind zelfstandig gebruik wil maken van de skiliften in andere skigebieden van Ski amadé, moet ter plaatse eventueel een minicard (skipas) worden aangeschaft.Paasactie voor gezinnen: 14-03-2026 t/m 06-04-2026 - Kinderen geboren in 2010 of later krijgen een gratis meerdaagse skipas vanaf 6 dagen (officieel bewijs van gezinssamenstelling vereist). Voorwaarde is dat ten minste één ouder voor dezelfde periode een meerdaagse skipas vanaf 6 dagen aanschaft. Als er meer kinderen dan volwassenen meereizen of als niet aan de actievoorwaarden wordt voldaan, moet ter plaatse een skipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de liftkassa.Reisinformatiecheck-in: 14:00 - 17:00check-out: tot 10:00

 Za
05 dec
Zo
06 dec
Wo
09 dec
Za
12 dec
Zo
13 dec
Wo
16 dec
Za
19 dec
Zo
20 dec
Wo
23 dec
Za
02 jan
Zo
03 jan
Wo
06 jan
Za
09 jan
Zo
10 jan
Wo
13 jan
Za
23 jan
Wo
10 feb
Za
13 feb
Za
06 mrt
Zo
07 mrt
Wo
10 mrt
Za
13 mrt
Zo
14 mrt
Wo
17 mrt
Za
20 mrt
Zo
21 mrt
Wo
24 mrt
Za
27 mrt
Zo
28 mrt
Wo
31 mrt
5 dagen€507€547€636€636€636€636€656€656€527€527€527€527€527€527€527€527€656€656€527€656€656€656€656€567€567€567€527€656€656€656
8 dagen€867€947-€1076€1076-€897€897-€897€897-€897€897---€977€897€1106-€1106€977-€977€897-€1106€1106-
BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Hotel Bergheimat (4 sterren) heeft een rustige ligging aan de rand van het dorp. De Saukarlift ligt op ca. 3 kilometer (geeft toegang tot het kleine Hochkeil skigebied) en de Karbachalm skilift die je het grotere Hochkönig skigebied in brengt ligt op ca. 4,5 kilometer. Het centrum van Mühlbach am Hochkönig ligt op ca. 3,5 kilometer. De skibus stopt echter voor de deur van het hotel! Hotel Bergheimat is een heel fijn hotel en beschikt over de volgende faciliteiten; een receptie, lobby, restaurant, ontbijtruimte, bar, speelkamer, gratis Wi-Fi, skiberging, bagageruimte, gratis parkeerplaatsen, tafeltennis, tafelvoetbal, biljard, fitness en roomservice (tegen betaling). Ook heeft het hotel een wellness van ca. 450m2. De wellness is voorzien van een binnenzwembad, stoombad, verschillende sauna's, relaxruimte en tegen betaling kun je massages bijboeken.  De kamers zijn comfortabel ingericht en beschikken over een zithoek, tv, Wi-Fi, kluis en minibar (tegen betaling). De badkamer is voorzien van een douche en/of bad, toilet en föhn. Summit travel biedt de volgende kamers aan:2-persoonskamer Birgkar (24m2)2-persoonskamer Hochkeil balkon (24m2)2/3/4-persoonskamer Comfort balkon (28m2)2/3/4-persoons juniorsuite balkon (46m2) - 2 aparte ruimtesDe 3e en/of 4e persoon slapen op een bedbank. Er is ook een 1-persoonskamer te boeken op aanvraag. Het verblijf in Hotel Bergheimat is op basis van halfpension. In de ochtend geniet je van een uitgebreid ontbijtbuffet en s ’avonds is er een 4-gangen diner + salade en kaas buffet. In de namiddag staat er ook nog een kleine afternoonsnack voor je klaar. 

 Zo
10 jan
3 dagen€553
BEKIJKEN
Summittravel.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.006

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Beoordeling
9.5 / 10
Luxe niveau
4 / 5

AlpenParks Hochkönig; een uniek, nieuw complex met een geweldige ligging en een panoramisch uitzicht. Dit sfeervolle complex biedt je naast luxe appartementen en een fantastisch uitzicht ook een gezellige bistro waar je kunt ontbijten. Alle appartementen  zijn ruim & verzorgd  ingericht . Daarnaast beschikken alle appartementen over een mooie kitchenette en een balkon of terras met uitzicht op de prachtige omgeving. Op slechts 50 meter afstand van AlpenParks Hotel & Apartment vind je de piste. De Karbachalm skilift ligt op 1,2 kilometer van AlpenParks Hochkönig.

 Zo
06 dec
Wo
09 dec
9 dagen€1006€1006
BEKIJKEN
Sunweb Winter
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.368

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

Geniet van een heerlijke tijd in deze combinatie van vakantiewoningen, die fysiek met elkaar zijn verbonden door een tussendeur. De volgende ochtend word je wakker met een betoverend bergpanorama en maak je je klaar voor een actieve dag in de bergen. Dankzij de ligging aan de doorgaande weg is alles gemakkelijk te bereiken. Twee van de slaapkamers bevinden zich op de vide, waar je geniet van een zorgeloze nachtrust. De wellnessfaciliteiten vormen zonder twijfel de kers op de taart!Het chalet ligt ideaal, tussen de skilift (circa 500 meter) en het centrum van Mühlbach in (circa 700 meter). In het centrum van Mühlbach vind je enkele gezellige après-ski bars en er is een goed restaurant dat heerlijke lokale specialiteiten serveert. Dankzij de ligging aan de doorgaande weg is alles gemakkelijk en snel te bereiken!Hochkönig dankt zijn naam een de 2941 hoge berg, welke deel uit maakt van een prachtig bergmassief. Het gehele jaar is er genoeg avontuur te beleven. De wintersporter kan zijn hart ophalen in het 120 km lang gerekte skigebied. De pistes zijn er breed en over het algemeen rustig. Hierdoor kun je er fijne tochten maken. Voor de ervaren skiër of snowboarder zijn er maar liefst 3 funparks en freeride mogelijkheden. Het skigebied maakt deel uit van de overkoepelende skiregio Ski Amadé. Hier vallen ook Snow Space Salzburg en Schladming-Dachstein onder.In de zomer kun je hier eindeloos wandelen en mountainbikenOpmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenIn verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verbodenInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerHet organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verbodenDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: 2x woonkamer met TV, eettafel(10 personen), zithoek(5 personen) , 2x open keuken met waterkoker, fornuis, 2x koffiezetapparaat(filtermaling, nespresso cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , 2x slaapkamer met 2-pers. bed, TV , 2x badkamer met douche, wastafel, wc Op de 1e etage: 2x slaapkamer met 2-pers. bed, stapelbed, TV , 2x slaapkamer met 2-pers. bed, TV , 2x slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed(vide), 2-pers. bed, TV, douche, wastafel, wc, balkon , 2x badkamer met douche, wastafel, wc , 2x balkon Kelder: 2x wasruimte met wasmachine , 2x relaxruimte met TV, douche, sauna, ligstoelen , 2x skiberging met skischoenverwarmers 2x terras, tuin(deels omheind), tuinmeubilair(20 personen), 4x parking, 2x kinderbed (excl. beddengoed), 2x kinderstoel

 Di
23 jun
Wo
24 jun
Do
25 jun
Vr
26 jun
Za
27 jun
Zo
28 jun
Ma
29 jun
Di
30 jun
Wo
01 jul
Zo
06 sep
Ma
07 sep
Di
08 sep
Wo
09 sep
Do
10 sep
Vr
11 sep
Za
12 sep
Zo
13 sep
Ma
14 sep
Di
15 sep
Ma
21 sep
Di
22 sep
Wo
23 sep
Do
24 sep
Vr
25 sep
Za
26 sep
Zo
27 sep
Ma
28 sep
Di
29 sep
Wo
30 sep
Do
01 okt
Vr
02 okt
Za
03 okt
Zo
04 okt
Ma
05 okt
Di
06 okt
Wo
07 okt
Do
08 okt
Vr
09 okt
Za
10 okt
Zo
11 okt
Ma
12 okt
Di
13 okt
Wo
14 okt
Do
15 okt
Vr
16 okt
Zo
25 okt
Ma
26 okt
Di
27 okt
Di
03 nov
Wo
04 nov
Do
05 nov
Vr
06 nov
Za
07 nov
Zo
08 nov
Ma
09 nov
Di
10 nov
Wo
11 nov
Do
12 nov
Vr
13 nov
Za
14 nov
Zo
15 nov
Ma
16 nov
Di
17 nov
Wo
18 nov
Do
19 nov
Vr
20 nov
Za
21 nov
Zo
22 nov
Ma
23 nov
Di
24 nov
Wo
25 nov
Do
26 nov
Vr
27 nov
Za
28 nov
Zo
29 nov
Ma
30 nov
Di
01 dec
Wo
02 dec
Do
03 dec
Vr
04 dec
Za
05 dec
Zo
06 dec
Ma
07 dec
Wo
16 dec
Za
06 mrt
Za
13 mrt
Za
20 mrt
Za
27 mrt
Za
03 apr
Zo
04 apr
Ma
05 apr
Di
06 apr
Wo
07 apr
Do
08 apr
Vr
09 apr
Za
10 apr
Zo
11 apr
Ma
12 apr
Di
13 apr
Wo
14 apr
Do
15 apr
Vr
16 apr
Za
17 apr
Zo
18 apr
Ma
19 apr
Di
20 apr
Wo
21 apr
Do
22 apr
Vr
23 apr
Za
24 apr
Zo
25 apr
Ma
26 apr
Di
27 apr
Wo
28 apr
Do
29 apr
Vr
30 apr
Za
01 mei
Zo
02 mei
Ma
03 mei
Di
04 mei
Wo
05 mei
Do
06 mei
Vr
07 mei
Za
08 mei
Zo
09 mei
Ma
10 mei
Di
11 mei
Wo
12 mei
Do
13 mei
Vr
14 mei
Za
15 mei
Zo
16 mei
Ma
17 mei
Di
18 mei
Wo
19 mei
Do
20 mei
Vr
21 mei
Za
22 mei
Zo
23 mei
Zo
30 mei
Ma
31 mei
Di
01 jun
Wo
02 jun
Do
03 jun
Vr
04 jun
Za
05 jun
Zo
06 jun
Ma
07 jun
Di
08 jun
Wo
09 jun
Do
10 jun
Vr
11 jun
Za
12 jun
Zo
13 jun
Ma
14 jun
Di
15 jun
Wo
16 jun
4 dagen€1367€1367€1367€1367€1557€1557€1557€1557€1557€1936€1936€1936€1936€1936€1936€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1710€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954€1954----€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777€1777
8 dagen------------------------------------------------------------------------------------€4252€4252€5783€4252---------------------------------------------------------------------
BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Vanaf€899

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

LiggingDe gezellige vakantieboerderij Brandgut ligt op ca. 3,8 km van het centrum van Mühlbach am Hochkönig op een hoogte van ca. 1.100 m. De toegang tot het skigebied is via de op ongeveer 5,8 km verder gelegen lift "Karbachalmbahn" mogelijk. De dichtstbijzijnde winkels bevinden zich op ca. 4,4 km afstand, de dichtstbijzijnde cafés en restaurants reeds na ca. 4 km.InrichtingTot de faciliteiten van het landelijke verblijf behoort Wi-Fi. Buiten bevindt zich een terras. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats en een carport - op basis van beschikbaarheid.KinderenVoor kinderen is er buiten een speelplaats. Kinderstoelen en kinderbedden zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).VerzorgingZonder verzorging. Naar wens kun je ter plaatse ook van een broodjesservice gebruikmaken.gastenkaart "Hochkönig Card"De gastenkaart biedt o.a.:Gratis diensten: Nachtskiën met de SimmerliftAfgeprijsde services: Fakkeltochten, begeleide winterwandelingen, paardensleetochten & alpacawandelingenMobiliteitsvoordelen: gratis gebruik van het openbaar vervoerNaast andere kortingen bij verschillende bonuspartners(Onder voorbehoud van wijzigingen en beperkingen van diensten en geldigheidsperioden, zie informatie ter plaatse)HuisdierenHuisdieren op aanvraag (zonder voer)Belangrijke opmerkingenDeze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Sneeuwkettingen: verplichtHet gebruik van de skiliften is gratis voor kinderen t/m 5 jaar (leeftijd op de dag van de terugreis). Als je kind zelfstandig gebruik wil maken van de skiliften in andere skigebieden van Ski amadé, moet ter plaatse eventueel een minicard (skipas) worden aangeschaft.Paasactie voor gezinnen: 14-03-2026 t/m 06-04-2026 - Kinderen geboren in 2010 of later krijgen een gratis meerdaagse skipas vanaf 6 dagen (officieel bewijs van gezinssamenstelling vereist). Voorwaarde is dat ten minste één ouder voor dezelfde periode een meerdaagse skipas vanaf 6 dagen aanschaft. Als er meer kinderen dan volwassenen meereizen of als niet aan de actievoorwaarden wordt voldaan, moet ter plaatse een skipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de liftkassa.Reisinformatiecheck-in: 16:00 - 22:00check-out: tot 10:00

 Za
05 dec
Zo
06 dec
Za
12 dec
Za
26 dec
Za
02 jan
Za
09 jan
Zo
10 jan
Za
16 jan
Zo
17 jan
Za
23 jan
Zo
28 feb
Za
06 mrt
Zo
07 mrt
Za
13 mrt
Zo
14 mrt
Za
20 mrt
Zo
21 mrt
Za
27 mrt
Zo
28 mrt
8 dagen€899€899€899€1029€989€949€949€949€949€949€989€969€959€949€949€949€949€949€949
BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€637

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

In Mühlbach bij Hochkönig Winterreich bevindt zich een appartementencomplex met een zonnige ligging en dat goed bereikbaar is per auto. Nabij het skigebied Hochkeil en skibushalte (220m). Het luxueus ingerichte appartement omvat een woon-/eetkamer, volledig uitgeruste keuken, ruim balkon (15m2), en een kleiner balkon (5m2). Tevens kun je gebruikmaken van de gemeenschappelijke sauna in het complex. Let op: er is geen lift aanwezig, dus de woning is minder geschikt voor mindervalidenMühlbach is één van de drie dorpen (samen met Dienten en Maria Alm) die tegen de statige 2941 meter hoge berg, de Hochkönig, liggen. Hier vind je diverse winkels en restaurants. Het gelijknamige skigebied is voorzien van moderne liften en het is voor zowel beginners, als ook voor de (ver)gevorderde skiër een prachtig gebied. Je kan via de Königstour, zelfs skiën tot het dorp Maria Alm. Langlaufen is hier natuurlijk ook mogelijk. Omdat de loipen hoog zijn gelegen is het zelfs tot ver in de winter goed begaanbaar. In de zomer is het een prachtig wandel en mountainbike gebied. Echt een aanrader voor de natuurliefhebberOpmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is mogelijk en de kosten zijn naar verbruik. Je kunt bij de laadpaal afrekenen. Illegaal opladen van een auto is niet toegestaanInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinOp de 2e etage: gang, open keuken met kookplaat(inductie), kokend waterkraan, koffiezetapparaat(filtermaling), koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , woon/eetkamer met 2-pers. slaapbank(160 x 200 cm), TV(smart TV), eettafel(10 personen) , 2x slaapkamer met 2-pers. bed(180 x 210 cm), TV(smart TV) , slaapkamer met 2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(smart TV) , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed(180 x 210 cm), TV(smart TV), douche(Regen), wastafel, wc , badkamer met douche(Regen), wastafel, wc , badkamer met douche(Regen), sauna, wastafel, wc , berging met 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel relaxruimte(gedeeld met andere gasten) met douche(Regen), sauna, wc, ligstoelen , skiberging(gedeeld met andere gasten) met skischoenverwarmers , wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), 2x balkon, tuinmeubilair, 2x parking, 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel, Oplaadmogelijkheid voor elektrische auto's

 Zo
14 jun
Ma
15 jun
Di
16 jun
Wo
17 jun
Zo
30 aug
Ma
31 aug
Di
01 sep
Wo
02 sep
Do
24 sep
Vr
25 sep
Za
26 sep
Zo
27 sep
Ma
05 okt
Di
06 okt
Wo
07 okt
Do
08 okt
Zo
25 okt
Ma
26 okt
Di
27 okt
Wo
28 okt
Do
29 okt
Vr
30 okt
Za
31 okt
Zo
01 nov
Ma
02 nov
Di
03 nov
Wo
04 nov
Do
05 nov
Vr
06 nov
Za
07 nov
Zo
08 nov
Zo
15 nov
Ma
16 nov
Di
17 nov
Wo
18 nov
Do
19 nov
Vr
20 nov
Za
21 nov
Zo
22 nov
Ma
23 nov
Di
24 nov
Wo
25 nov
Do
26 nov
Vr
27 nov
Za
28 nov
Zo
29 nov
Ma
30 nov
Di
08 dec
Wo
09 dec
Do
10 dec
Za
19 dec
Za
13 feb
Za
06 mrt
Za
13 mrt
Za
20 mrt
Za
03 apr
Zo
04 apr
Ma
05 apr
Di
06 apr
Wo
07 apr
Do
08 apr
Vr
09 apr
Za
10 apr
Zo
11 apr
Ma
12 apr
Di
13 apr
Wo
14 apr
Do
15 apr
Vr
16 apr
Za
17 apr
Zo
18 apr
Ma
19 apr
Di
20 apr
Wo
21 apr
Do
22 apr
Vr
23 apr
Za
24 apr
Zo
25 apr
Ma
26 apr
Di
27 apr
Wo
28 apr
Do
29 apr
Vr
30 apr
Za
01 mei
Zo
02 mei
Ma
03 mei
Di
04 mei
Wo
05 mei
Do
06 mei
Vr
07 mei
Za
08 mei
Zo
09 mei
Ma
10 mei
Di
18 mei
Wo
19 mei
Do
20 mei
Vr
21 mei
Za
22 mei
Zo
23 mei
Ma
24 mei
Di
25 mei
Wo
26 mei
Do
27 mei
Vr
28 mei
Za
29 mei
Zo
30 mei
Ma
31 mei
Di
01 jun
Wo
02 jun
Do
03 jun
Vr
04 jun
Za
05 jun
Zo
06 jun
Ma
07 jun
Di
08 jun
Wo
09 jun
Do
10 jun
Vr
11 jun
Za
12 jun
Zo
13 jun
Ma
14 jun
Di
15 jun
Wo
16 jun
4 dagen€637€637€637€637€994€994€994€994€742€742€742€742€742€742€742€742€742€742€742€742€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836€836-----€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770€770
8 dagen--------------------------------------------------€4105€2656€1998€1998€2656--------------------------------------------------------------------
BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.099

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

LiggingHet comfortabele chalet DasKöniglich ligt op ca. 1,2 km van het centrum van Mühlbach am Hochkönig. De toegang tot het skigebied is via de op ongeveer 1 km verder gelegen lift "Karbachalm" mogelijk. De dichtstbijzijnde winkels bevinden zich op ca. 1,2 km afstand.InrichtingTot de faciliteiten van het luxueuze verblijf behoren Wi-Fi en wijnlounge. Het wintersportmateriaal kun je in een skikelder met skischoenendroger opbergen. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling) - op basis van beschikbaarheid.WellnessIn het wellnessgedeelte vind je een panoramasauna en een regendouche. Ter plaatse staan (in bruikleen) een badjas en saunahanddoeken ter beschikking.KinderenKinderstoelen en kinderbedden zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).VerzorgingDe maaltijden bij de boeking van kamers met overnachting/ontbijt omvat een geserveerd ontbijt. De accommodatie kun je ook zonder maaltijden boeken. Naar wens kun je ter plaatse ook van een broodjesservice gebruikmaken.gastenkaart "Hochkönig Card"De gastenkaart biedt o.a.:Gratis diensten: Nachtskiën met de SimmerliftAfgeprijsde services: Fakkeltochten, begeleide winterwandelingen, paardensleetochten & alpacawandelingenMobiliteitsvoordelen: gratis gebruik van het openbaar vervoerNaast andere kortingen bij verschillende bonuspartners(Onder voorbehoud van wijzigingen en beperkingen van diensten en geldigheidsperioden, zie informatie ter plaatse)HuisdierenHuisdieren op aanvraagBelangrijke opmerkingenDeze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Het gebruik van de skiliften is gratis voor kinderen t/m 5 jaar (leeftijd op de dag van de terugreis). Als je kind zelfstandig gebruik wil maken van de skiliften in andere skigebieden van Ski amadé, moet ter plaatse eventueel een minicard (skipas) worden aangeschaft.Paasactie voor gezinnen: 14-03-2026 t/m 06-04-2026 - Kinderen geboren in 2010 of later krijgen een gratis meerdaagse skipas vanaf 6 dagen (officieel bewijs van gezinssamenstelling vereist). Voorwaarde is dat ten minste één ouder voor dezelfde periode een meerdaagse skipas vanaf 6 dagen aanschaft. Als er meer kinderen dan volwassenen meereizen of als niet aan de actievoorwaarden wordt voldaan, moet ter plaatse een skipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de liftkassa.Reisinformatiecheck-in: van 16:00check-out: tot 10:00

 Za
12 dec
Zo
13 dec
Za
19 dec
Zo
20 dec
Zo
03 jan
Za
09 jan
Zo
10 jan
Zo
14 mrt
5 dagen€769€739------
8 dagen€1279€1359€2029€2029€1849€1579€1549€1359
BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€460

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

Dit prachtige appartementencomplex is zonnig gelegen tegen de glooiende heuvels van Mühlbach. Het is geschikt voor maximaal 4 volwassenen en 2 kinderen, 6 volwassenen is niet toegestaan. De woning is voorzien van luxe interieur en een goed uitgeruste keuken met moderne faciliteiten. Na een dag vol avonturen, te voet of op de ski's, kom je heerlijk tot rust in de gedeelde sauna. Je vindt luxe in elke hoek van het verblijf!Mühlbach is een van de drie dorpen (samen met Dienten en Maria Alm) die tegen de statige 2941 meter hoge berg, de Hochkönig, liggen. Het gelijknamige skigebied is voorzien van moderne liften en het is voor zowel beginners, als ook voor de (ver)gevorderde skiër geweldig. Je kunt via de Königstour zelfs skiën tot aan het dorp Maria Alm. Langlaufen is hier natuurlijk ook mogelijk. Omdat de loipes hoog zijn gelegen zijn ze zelfs tot ver in de winter goed begaanbaar. In de zomer transformeert de regio in een prachtig wandel- en mountainbike gebied. Écht een aanrader voor de natuurliefhebber!Opmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinOp de 1e etage: gang, woonkamer met 2-pers. slaapbank, TV(smart TV), balkon , open keuken met broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat(espresso, filtermaling), oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , slaapkamer met 2-pers. bed, stapelbed, TV(smart TV) , badkamer met douche, wastafel, wc saunaruimte(gedeeld met andere gasten) met douche, sauna, wc, ligstoelen , wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), fietsenberging(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair(2 personen), 1x parking, 2x ligstoelen, 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel

 Zo
05 jul
Ma
06 jul
Di
07 jul
Wo
08 jul
Do
09 jul
Vr
10 jul
Za
11 jul
Zo
12 jul
Za
18 jul
Za
01 aug
Za
08 aug
Za
15 aug
Za
22 aug
Vr
28 aug
Za
29 aug
Zo
30 aug
Ma
31 aug
Di
01 sep
Wo
02 sep
Do
03 sep
Vr
04 sep
Za
05 sep
Zo
06 sep
Ma
07 sep
Di
08 sep
Wo
09 sep
Do
10 sep
Vr
11 sep
Za
12 sep
Zo
13 sep
Ma
14 sep
Di
15 sep
Vr
25 sep
Za
26 sep
Zo
27 sep
Ma
28 sep
Di
29 sep
Wo
30 sep
Do
01 okt
Vr
02 okt
Za
03 okt
Zo
04 okt
Ma
05 okt
Di
06 okt
Wo
07 okt
Do
08 okt
Vr
09 okt
Za
10 okt
Zo
11 okt
Ma
12 okt
Di
13 okt
Wo
14 okt
Do
15 okt
Vr
16 okt
Za
17 okt
Zo
18 okt
Ma
19 okt
Di
20 okt
Wo
21 okt
Za
31 okt
Zo
01 nov
Ma
02 nov
Di
03 nov
Wo
04 nov
Do
05 nov
Vr
06 nov
Za
07 nov
Zo
08 nov
Ma
09 nov
Di
10 nov
Wo
11 nov
Do
12 nov
Vr
13 nov
Za
14 nov
Zo
15 nov
Ma
16 nov
Di
17 nov
Wo
18 nov
Do
19 nov
Vr
20 nov
Za
21 nov
Zo
22 nov
Ma
23 nov
Di
24 nov
Wo
25 nov
Do
26 nov
Vr
27 nov
Za
28 nov
Zo
29 nov
Ma
30 nov
Di
01 dec
Wo
02 dec
Do
03 dec
Vr
04 dec
Za
05 dec
Zo
06 dec
Ma
07 dec
Di
08 dec
Wo
09 dec
Do
10 dec
Vr
11 dec
Za
12 dec
Zo
13 dec
Ma
14 dec
Di
15 dec
Wo
16 dec
Do
17 dec
Vr
18 dec
Za
19 dec
Za
09 jan
Za
16 jan
Za
23 jan
Za
30 jan
Za
06 feb
Za
27 feb
Za
06 mrt
Za
13 mrt
Za
27 mrt
Za
03 apr
Zo
04 apr
Ma
05 apr
Di
06 apr
Wo
07 apr
Do
08 apr
Vr
09 apr
Za
10 apr
Zo
11 apr
Ma
12 apr
Di
13 apr
Wo
14 apr
Do
15 apr
Vr
16 apr
Za
17 apr
Zo
18 apr
Ma
19 apr
Di
20 apr
Wo
21 apr
Do
22 apr
Vr
23 apr
Za
24 apr
Zo
25 apr
Ma
26 apr
Di
27 apr
Wo
28 apr
Do
29 apr
Vr
30 apr
Za
01 mei
Zo
02 mei
Ma
03 mei
Di
04 mei
Wo
05 mei
Do
06 mei
Vr
07 mei
Za
08 mei
Zo
09 mei
Ma
10 mei
Di
11 mei
Wo
12 mei
Do
13 mei
Vr
14 mei
Za
15 mei
Zo
16 mei
Ma
17 mei
Di
18 mei
Wo
19 mei
Do
20 mei
Vr
21 mei
Za
22 mei
Zo
23 mei
Ma
24 mei
Di
25 mei
Wo
26 mei
Do
27 mei
Vr
28 mei
Za
29 mei
Zo
30 mei
Ma
31 mei
Di
01 jun
Wo
02 jun
Do
03 jun
Vr
04 jun
Za
05 jun
Zo
06 jun
Ma
07 jun
Di
08 jun
Wo
09 jun
Do
10 jun
Vr
11 jun
Za
12 jun
Zo
13 jun
Ma
14 jun
Di
15 jun
Wo
16 jun
4 dagen€459€459€459€459€627-------€564€564€564€564€564€564€564€564€564€564€564€564€564€564€564€564€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€482€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480€480------------€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493€493
7 dagen-------€832-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 dagen------€964-€964€1067€1067€1067------------------------------------------------------------------------------------------------€1626€865€865€865€1182€1626€798€798€798€798---------------------------------------------------------------------------
9 dagen-----€945-----------------------------------------------------------------------------------------------------€1714-------------------------------------------------------------------------------------
10 dagen----€1029-----------------------------------------------------------------------------------------------------€1802--------------------------------------------------------------------------------------
BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.103

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

Geniet in dit luxe vrijstaande chalet van ontspannen momenten in je eigen sauna. Het ligt op loopafstand van centrum en circa 700m de skilift. Bij binnenkomst wordt je verwelkomd door de royale woonkamer die is voorzien van een sfeervolle inrichting met veel hout. Dankzij de skiberging met skischoenverwarmers ga je elke dag goed voorbereid op pad. In de modern ingerichte open keuken bereid je de lekkerste maaltijden en vanaf hier heb je toegang tot het zonovergoten balkon. Wat een uitzicht hè?Welkom in Mühlbach am Hochkönig, waar de bergen met regelmaat het decor vormen voor de mooiste vakantiefoto's. In de winter is het dorp bedekt onder een witte deken van sneeuw: een waar paradijs voor wintersportliefhebbers die hun kunsten naar hartenlust kunnen vertonen op de besneeuwde pistes van het Hochkönig-skigebied. Laat je omhullen door de magie van de Alpen, terwijl je van de bergen afdaalt en de warmte van traditionele berghutten omarmt.In de zomer vindt Mühlbach zich te midden van weelderige alpenweiden. Ontdek de sprookjesachtige regio tijdens wandeltochten of stap op de mountainbike en volg een van de uitdagende routes door de bergen. Op je reis langs kabbelende bergbeekjes geniet je van het panorama van met bloemen bedekte valleien. Het dorpscentrum herbergt charmante winkels en restaurants waar je terecht kunt voor een heerlijk dinerOpmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: woonkamer met TV, balkon , open keuken met waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat(cups, filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, TV, douche, wastafel, wc Op de 1e etage: slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, TV, douche, wastafel, wc, balkon , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, TV, douche, wastafel, wc , slaapkamer met badkamer met 2x stapelbed, TV, douche, wastafel, wc Souterrain: slaapkamer met 2-pers. bed , badkamer met douche, wastafel , toilet, wasruimte met wasmachine , relaxruimte met douche, sauna, wastafel, ligstoelen , skiberging met skischoenverwarmers terras, 2x parking, 1x kinderbed (excl. beddengoed), 2x kinderstoel, traphekje, haardroger

 Za
11 jul
Zo
12 jul
Za
12 sep
Zo
13 sep
Ma
14 sep
Di
15 sep
Wo
16 sep
Do
17 sep
Vr
18 sep
Za
19 sep
Zo
20 sep
Ma
21 sep
Ma
28 sep
Di
29 sep
Wo
30 sep
Za
10 okt
Zo
11 okt
Ma
12 okt
Di
13 okt
Wo
14 okt
Do
15 okt
Vr
16 okt
Za
24 okt
Zo
25 okt
Ma
26 okt
Di
27 okt
Wo
28 okt
Do
05 nov
Vr
06 nov
Za
07 nov
Zo
08 nov
Ma
09 nov
Di
10 nov
Wo
11 nov
Do
12 nov
Vr
13 nov
Za
14 nov
Zo
15 nov
Ma
16 nov
Di
17 nov
Wo
18 nov
Do
19 nov
Vr
20 nov
Za
21 nov
Zo
22 nov
Ma
23 nov
Di
24 nov
Wo
25 nov
Do
26 nov
Vr
27 nov
Za
28 nov
Zo
29 nov
Ma
30 nov
Di
01 dec
Di
08 dec
Wo
09 dec
Vr
18 dec
Za
19 dec
Za
13 mrt
Za
20 mrt
Za
27 mrt
Za
03 apr
Zo
04 apr
Ma
05 apr
Di
06 apr
Wo
07 apr
Do
08 apr
Vr
09 apr
Za
10 apr
Zo
11 apr
Ma
12 apr
Di
13 apr
Wo
14 apr
Do
15 apr
Vr
16 apr
Za
17 apr
Zo
18 apr
Ma
19 apr
Di
20 apr
Wo
21 apr
Do
22 apr
Vr
23 apr
Za
24 apr
Zo
25 apr
Ma
26 apr
Di
27 apr
Wo
28 apr
Do
29 apr
Vr
30 apr
Za
01 mei
Zo
02 mei
Ma
03 mei
Di
04 mei
Wo
05 mei
Do
06 mei
Vr
07 mei
Za
08 mei
Zo
09 mei
Ma
10 mei
Di
11 mei
Wo
12 mei
Do
13 mei
Vr
14 mei
Za
15 mei
Zo
16 mei
Ma
17 mei
Di
18 mei
Wo
19 mei
Do
20 mei
Vr
21 mei
Za
22 mei
Zo
23 mei
Ma
24 mei
Di
25 mei
Wo
26 mei
Do
27 mei
Vr
28 mei
Za
29 mei
Zo
30 mei
Ma
31 mei
Di
01 jun
Wo
02 jun
Do
03 jun
Vr
04 jun
Za
05 jun
Zo
06 jun
Ma
07 jun
Di
08 jun
Wo
09 jun
Do
10 jun
Vr
11 jun
Za
12 jun
Zo
13 jun
Ma
14 jun
Di
15 jun
Wo
16 jun
4 dagen--€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1103€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307€1307-----€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130€1130
7 dagen-€1709--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 dagen€1987--------------------------------------------------------€5452€2602€3370€2602---------------------------------------------------------------------------
9 dagen--------------------------------------------------------€5706-------------------------------------------------------------------------------
BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Vanaf€704

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

Met de zon op je gezicht geniet je 's ochtends van een verse kop koffie in de natuurrijke tuin. Het gezellige Oostenrijkse interieur zorgt ervoor dat je je meteen thuis voelt. Bereid je favoriete diner in de keuken of rust uit in de privésauna. De slaapkamers, waarvan er één is gelegen op de vide, zijn zeer comfortabel. Dankzij de ligging aan de doorgaande weg is alles dichtbij. Samen met je dierbaren beleef je hier de heerlijkste dagen van het jaar!Op circa 750 meter van het chalet bevindt zich het centrum van Mühlbach. Hier vind je een supermarkt voor de dagelijkse boodschappen, enkele gezellige après-ski bars en een zeer goed restaurant waar je van lokale gerechten kunt genieten. Dit is door de doorgaande weg waar het chalet aangelegen is makkelijk bereikbaar. Het gebied de Hochkönig dankt zijn naam aan de 2941 meter hoge berg, welke deel uit maakt van een prachtig bergmassief. De wintersporter kan zijn hart ophalen in het 120 km langgerekte skigebied. De pistes zijn er breed en over het algemeen rustig. Hierdoor kun je er fijne tochten maken. Voor de ervaren skiër of snowboarder zijn er maar liefst 3 funparks en freeride mogelijkheden. De Hochkönig maakt deel uit van de overkoepelende skiregio Ski Amadé. De gebieden Snow Space Salzburg en Schladming-Dachstein maken hier ook onderdeel van uit.In de zomer kun je hier eindeloos wandelen of mountainbikenOpmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenIn verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verbodenInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerHet organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verbodenDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: woonkamer met TV, eettafel(10 personen), zithoek(5 personen) , open keuken met waterkoker, fornuis, 2x koffiezetapparaat(filtermaling, nespresso cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , slaapkamer met 2-pers. bed, TV , badkamer met douche, wastafel, wc Op de 1e etage: slaapkamer met 2-pers. bed, TV , slaapkamer met 2-pers. bed, stapelbed, TV , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, 2-pers. bed(vide), TV, douche, wastafel, wc, balkon , badkamer met douche, wastafel, wc , balkon Kelder: wasruimte met wasmachine , relaxruimte met TV, douche, sauna, ligstoelen , skiberging met skischoenverwarmers terras, tuin(deels omheind), tuinmeubilair(10 personen), 2x parking, 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel

 Di
23 jun
Wo
24 jun
Do
25 jun
Vr
26 jun
Za
27 jun
Zo
28 jun
Ma
29 jun
Di
30 jun
Wo
01 jul
Za
22 aug
Zo
23 aug
Ma
24 aug
Zo
06 sep
Ma
07 sep
Di
08 sep
Wo
09 sep
Do
10 sep
Vr
11 sep
Za
12 sep
Zo
13 sep
Ma
14 sep
Di
15 sep
Ma
21 sep
Di
22 sep
Wo
23 sep
Do
24 sep
Vr
25 sep
Za
26 sep
Zo
27 sep
Ma
28 sep
Di
29 sep
Wo
30 sep
Do
01 okt
Vr
02 okt
Za
03 okt
Zo
04 okt
Ma
05 okt
Di
06 okt
Wo
07 okt
Do
08 okt
Vr
09 okt
Za
10 okt
Zo
11 okt
Ma
12 okt
Di
13 okt
Wo
14 okt
Do
15 okt
Vr
16 okt
Za
17 okt
Zo
18 okt
Ma
19 okt
Di
20 okt
Wo
21 okt
Do
22 okt
Vr
23 okt
Za
24 okt
Zo
25 okt
Ma
26 okt
Di
27 okt
Di
03 nov
Wo
04 nov
Do
05 nov
Vr
06 nov
Za
07 nov
Zo
08 nov
Ma
09 nov
Di
10 nov
Wo
11 nov
Do
12 nov
Vr
13 nov
Za
14 nov
Zo
15 nov
Ma
16 nov
Di
17 nov
Wo
18 nov
Do
19 nov
Vr
20 nov
Za
21 nov
Zo
22 nov
Ma
23 nov
Di
24 nov
Wo
25 nov
Do
26 nov
Vr
27 nov
Za
28 nov
Zo
29 nov
Ma
30 nov
Di
01 dec
Wo
02 dec
Do
03 dec
Vr
04 dec
Za
05 dec
Zo
06 dec
Ma
07 dec
Wo
16 dec
Za
06 feb
Za
06 mrt
Za
13 mrt
Za
20 mrt
Za
27 mrt
Za
03 apr
Zo
04 apr
Ma
05 apr
Di
06 apr
Wo
07 apr
Do
08 apr
Vr
09 apr
Za
10 apr
Zo
11 apr
Ma
12 apr
Di
13 apr
Wo
14 apr
Do
15 apr
Vr
16 apr
Za
17 apr
Zo
18 apr
Ma
19 apr
Di
20 apr
Wo
21 apr
Do
22 apr
Vr
23 apr
Za
24 apr
Zo
25 apr
Ma
26 apr
Di
27 apr
Wo
28 apr
Do
29 apr
Vr
30 apr
Za
01 mei
Zo
02 mei
Ma
03 mei
Di
04 mei
Wo
05 mei
Do
06 mei
Vr
07 mei
Za
08 mei
Zo
09 mei
Ma
10 mei
Di
11 mei
Wo
12 mei
Do
13 mei
Vr
14 mei
Za
15 mei
Zo
16 mei
Ma
17 mei
Di
18 mei
Wo
19 mei
Do
20 mei
Vr
21 mei
Za
22 mei
Zo
23 mei
Zo
30 mei
Ma
31 mei
Di
01 jun
Wo
02 jun
Do
03 jun
Vr
04 jun
Za
05 jun
Zo
06 jun
Ma
07 jun
Di
08 jun
Wo
09 jun
Do
10 jun
Vr
11 jun
Za
12 jun
Zo
13 jun
Ma
14 jun
Di
15 jun
Wo
16 jun
4 dagen€703€703€703€703€798€798€798€798€798€988€988€988€988€988€988€988€988€988€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€875€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997€997-----€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909€909
8 dagen-----------------------------------------------------------------------------------------------€4890€2146€2146€2911€2146---------------------------------------------------------------------
BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Beoordeling
4.0 / 10
Luxe niveau
4 / 5

AlpenParks Hochkönig; een uniek, nieuw complex met een geweldige ligging en een panoramisch uitzicht. Dit sfeervolle complex biedt je naast luxe appartementen en een fantastisch uitzicht ook een gezellige bistro waar je kunt ontbijten. Alle appartementen  zijn ruim & verzorgd  ingericht . Daarnaast beschikken alle appartementen over een mooie kitchenette en een balkon of terras met uitzicht op de prachtige omgeving

BEKIJKEN
Sunweb Winter
Gevonden: Vandaag

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Almchalet Dorfblick (ca. 135m2), 3 slaapkamers, 2 badkamers, maximaal 12 personen Almchalet Dorfblick ligt dichtbij het centrum, ca. 150 meter, van Mühlbach am Hochkönig. De Karbachalm ligt op ca. 1 kilometer afstand van het chalet. De skibus die je naar de skilift brengt stopt op ca. 50 meter afstand. Verder kun je gratis parkeren bij het chalet en gebruik maken van de Wi-Fi.  Het chalet heeft een comfortabele woonkamer met 2 XXL sofabanken, een betegelde kachel en tv. De volledig ingerichte keuken is voorzien van een elektrisch fornuis met oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en koelkast. Almchalet Dorfblick heeft in totaal 3 slaapkamers waarvan 1 met een tweepersoonsbed en 2 met een tweepersoonsbed en stapelbed. Twee personen kunnen op de XXL (bed)banken in de woonkamer slapen. Verder zijn er 2 luxe badkamers en 2 toiletten aanwezig.  Na een lange dag op de piste kun je de skispullen opbergen in de skiberging met een verwarmde droger voor de skischoenen.  Het verblijf in Almchalet Dorfblick is op basis van logies. 

 Za
05 dec
8 dagen€551
BEKIJKEN
Summittravel.nl
Gevonden: Vandaag

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Almchalet am Hochkönig (ca. 170m2), 4 slaapkamers, 2 badkamers, maximaal 12 personen. Het comfortabele Almchalet am Hochkönig ligt in de buurt van het gezellige centrum van het dorp Mühlbach am Hochkönig, slechts 150 m lopen. De dichtsbijzijnde skilift Karbachalm ligt op ca. 1 kilometer afstand. De skibus stopt op ca. 50 meter van het chalet. Je kan bij het chalet gratis parkeren. Almchalet am Hochkönig beschikt over een gezellige woonkamer met 2 XXL (bed)banken, Wi-Fi, een kachel, tv en een eethoek. De luxe keuken is volledig ingericht met o.a. een elektrisch fornuis, oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en een koelkast. Het chalet heeft in totaal 4 slaapkamers, waarvan 3 met een tweepersoonsbed en 1 met 4 losse bedden. Twee personen kunnen op de XXL (bed)banken in de woonkamer slapen. Er zijn 2 badkamers: 1 heeft een douche en de andere heeft een douche en toilet. Verder zijn er ook nog 2 aparte toiletten aanwezig.  Na een lange dag op de piste kun je de spullen opbergen in de skiberging (met skischoendroger) en heerlijk ontspannen in de privé sauna (!!) van het chalet.  Het verblijf is op basis van logies.

 Za
23 jan
8 dagen€605
BEKIJKEN
Summittravel.nl
Gevonden: Vandaag

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Almchalet Schneeberg (ca. 135m2), 3 slaapkamers, 2 badkamers, maximaal 10 personen Almchalet Schneeberg heeft een goede ligging vlakbij het centrum van Mühlbach am Hochkönig. De dichtstbijzijnde skilift Karbachalm ligt op ca. 1 kilometer afstand. De skibus stopt op slechts 50 meter afstand van het chalet. Daarnaast kun je gratis parkeren bij het chalet en gebruik maken van de gratis Wi-Fi.  Het chalet is voorzien van een comfortabele woonkamer met 2 XXL (bed)banken, tegelkachel en kabel-tv. De keuken is volledig ingericht met o.a. een elektrisch fornuis met oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en koelkast. Het chalet heeft in totaal 3 slaapkamers waarvan 2 met een tweepersoonsbed en 1 met een tweepersoonsbed en stapelbed. Twee personen kunnen op de XXL (bed)banken in de woonkamer slapen. Verder zijn er 2 badkamers en 2 aparte toiletten aanwezig.  Na een dag op de piste kun je je skispullen opbergen in de skiberging met een verwarmde droger voor de skischoenen en daarna heerlijk uitrusten en ontspannen in de eigen sauna! Het verblijf in Almchalet Schneeberg is op basis van logies.

 Za
12 dec
8 dagen€594
BEKIJKEN
Summittravel.nl
Gevonden: Vandaag

Mühlbach Am Hochkönig, Oostenrijk

Hotel Aldiana Club Hochkönig is een charmant 4-sterrenhotel in Mühlbach am Hochkönig. De Karbachalmbahn bevindt zich op ca. 1,3 kilometer van het hotel en het dorpscentrum ligt op slechts ca. 200 meter afstand.Het hotel is van alle gemakken voorzien. Er is een receptie, een lift, een terras, restaurant, een bar, een fitnessruimte en een skiberging met schoenendroger. Voor kinderen vanaf 2 jaar is er een speelkamer en een kidsclub waar het animatieteam allerlei leuke activiteiten organiseert. Bovendien is kinderopvang inbegrepen. Verder is er gratis parkeermogelijkheid bij het hotel en is er overal gratis Wi-Fi.De wellness is uitgerust met een binnenzwembad waar gratis aqua gym wordt gegeven, een stoombad, sauna en een stoombad. Verder zijn massages tegen betaling bij te boeken.De comfortabele kamers zijn uitgerust met een kluis, verwarming, TV en hebben allemaal een klein koelkastje. De badkamers zijn voorzien van een bad of douche, toilet en een föhn. De volgende kamers zijn te boeken:1/2-persoonskamer (21m2) - geschikt voor max. 1 volwassene + 1 kind van max. 17 jaar2-persoonskamer (21m2)2/3-persoonskamer (28m2) - geschikt voor max. 2 volwassenen + 1 kind van max. 17 jaar4-persoonskamer (38m2) - 2 verdiepingenHet verblijf in Hotel Aldiana Club Hochkönig is op basis van halfpension plus met 's ochtends een ontbijtbuffet en in de namiddag een snack. 's Avonds is er een diner waarbij bier, tafelwijn en frisdrank is inbegrepen!

 Za
12 dec
3 dagen€572
BEKIJKEN
Summittravel.nl
Gevonden: Vandaag
Penke

Jouw Persoonlijke Vakantie Zoekservice

Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.

Type hieronder wat je zoekt en maak je zoekopdracht aan:

Vul je e-mailadres in:

We gebruiken je e-mailadres om een account voor je te maken waarin je jouw gepersonaliseerde vakantieopties kunt bekijken. Je ontvangt een mail zodra ik opties gevonden hebben.

Naar filter
28 Vakanties