1 vakanties in Altmünster Am Traunsee. Zoek bij 164 aanbieders tegelijk!

PenkeHallo, ik ben Penke. Ik heb voor jou 1 vakanties in Altmünster Am Traunsee, Oostenrijk gevonden. Ik ben onafhankelijk & onpartijdig. Gebruik het filter en zoek bij 164 aanbieders tegelijk om te boeken voor 2026/2027.
Vanaf€419

Altmünster Am Traunsee, Oostenrijk

Luxe niveau
3 / 5

LiggingHet gezellige 3-sterren hotel Panoramahotel Traunstein ligt op ca. 900 m van het centrum van Altmünster am Traunsee. Het centrum van Gmunden, ideaal voor een uitstapje, ligt op ca. 4,3 km afstand. De op ongeveer 13,7 km afstand gelegen lift Feuerkogel Ebensee biedt toegang tot het skigebied. Prachtig in het landschap gelegen is het meer Traunsee op rond 1 km afstand. Het loipennetwerk op ongeveer 5 km afstand biedt langlaufmogelijkheden. Skibussen stoppen direct voor de accommodatie. Het station Altmünster/Traunsee bereik je na zo´n 1,4 km. Naar het skigebied "Feuerkogel" rijdt een shuttle. InrichtingTot de faciliteiten van het mooi ingerichte hotel behoren een receptie, lobby, Wi-Fi, bibliotheek, recreatieruimte, bagageruimte, lift, ontbijtruimte, hotelrestaurant, stüberl en hotelbar. Buiten bevindt zich een terras. Het wintersportmateriaal kun je in een ski/snowboardberging opbergen. Ter plaatse is er een parkeerplaats - op basis van beschikbaarheid. KinderenKinderstoelen en kinderbedden zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).VerzorgingDe maaltijden bij de boeking van kamers met halfpension omvat een welkomstdrankje en een ontbijtbuffet. ´s Avonds kun je gebruikmaken van een 3-gangenmenu.HuisdierenHuisdieren op aanvraag (ca. € 18,- per dier/nacht, zonder voer)Belangrijke opmerkingenBij het boeken van kamers met meerdere bedden of kamers met bijzetbedden, is er geen recht op de extra bedden in het geval van onderbezetting.Voor kleine kinderen t/m 5 jaar (leeftijd op de dag van de terugreis) versturen we geen skipasvoucher, zij skiën gratis onder begeleiding van hun ouders. Als kinderen in deze leeftijdsgroep zonder begeleiding van hun ouders gebruikmaken van de liften of ter plaatse skilessen volgen waarvoor een skipas nodig is, moet ter plaatse apart een kinderskipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de liftkassa.Reisinformatiecheck-in: van 13:00check-out: tot 10:00

BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€269

+9.9km Ebensee, Oostenrijk

LiggingHet charmante huttenresort Feuerkogel ligt midden in het skigebied op 1.625 m hoogte en op ca. 200 m afstand van het bergstation van de Feuerkogelbahn, zodat je ochtends direct vanuit de hut naar het skigebied kunt vertrekken en 's avonds weer naar de hut kunt afdalen (ski-in & ski-out). Op ca. 2 km afstand van het dalstation van de Feuerkogelbahn ligt het centrum van Ebensee met winkels (alleen bereikbaar met de lift).InrichtingDe ruime hutten beschikken over Wi-Fi en een houten sauna. Auto's kunnen gratis worden geparkeerd bij het dalstation van de Feuerkogelbahn. Daarnaast is er in het huttendorp een voorraadkamer beschikbaar waar u zelf spullen kunt pakken (afrekening op basis van gebruik bij vertrek). Het huttenresort is alleen bereikbaar met de Feuerkogelbahn. Op aanvraag wordt de bagage per gondellift naar het bergstation gebracht en vervolgens met een bagagekarretje naar de hut vervoerd (tegen betaling). De heen- en terugreis met de lift is gratis. De laatste rit naar boven op de dag van aankomst is om 16.00 uur; inchecken is mogelijk van 14.00 tot 16.00 uur (na de laatste rit van de lift is aankomst niet meer mogelijk!).KinderenKinderbedden staan tegen betaling ter beschikking, kinderstoelen zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).VerzorgingZonder verzorging.HuisdierenHuisdieren op aanvraag (ca. € 45,- per dier/verblijf, zonder voer)Belangrijke opmerkingenDe heen- en terugreis naar het huttenresort is alleen mogelijk met de Feuerkogelbahn. Houd er rekening mee dat inchecken mogelijk is van 14.00 tot 16.00 uur. De laatste rit van de Feuerkogelbahn is om 16.00 uur; daarna is aankomst niet meer mogelijk!De te boeken skipas is geldig vanaf de dag na aankomst tot en met de dag vóór vertrek (een verlenging voor de dag van vertrek kan eventueel tijdens het boekingsproces tegen een toeslag worden bijgeboekt). Eventueel moet ter plaatse een kaartje worden gekocht voor de heen- en terugreis met de lift (zie informatie ter plaatse).In het dorp zijn winkels aanwezig. De boodschappen kunnen in overleg en tegen betaling vanaf het bergstation naar de accommodatie worden vervoerd.Deze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Voor kleine kinderen t/m 5 jaar (leeftijd op de dag van de terugreis) versturen we geen skipasvoucher, zij skiën gratis onder begeleiding van hun ouders. Als kinderen in deze leeftijdsgroep zonder begeleiding van hun ouders gebruikmaken van de liften of ter plaatse skilessen volgen waarvoor een skipas nodig is, moet ter plaatse separaat een kinderskipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de liftkassa.

BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€2.378

+26.7km Altaussee, Oostenrijk

Het mooie resort Hagan Lodge staat middenin het dorp Altaussee. De liften Sandling Jet en de Panoramabahn zijn beiden op een steenworpafstand en aan het eind van de dag ski je terug naar het resort. De Panoramabahn brengt je zo het skigebied Loser-Altaussee in. Met 34km aan pistes kun je je hier prima vermaken. Het dorp heeft voornamelijk blauwe, brede pistes en is dan ook top voor beginners. Maar ook ervaren skiërs kunnen hier uit de voeten met mooie bergkammen en poedersneeuwpistes die niet geprepareerd worden. Voor families is een echte highlight het kinderland bij Sandling waar de kleintjes op een speelse wijze met het skiën bekend worden. Als ze dan al wat bochtjes kunnen draaien, wacht hun de Loser Panorama afdaling, met 9km de langste familie dalafdaling van Oostenrijk. Voor snowboarders en freestylers is er ook een Snowpark. In het dorp vind je een aantal restaurants, verhuur en een skischool. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 3,5km rijden. Bij de AlpenTenn op korte loopafstand van het resort kun je aan het eind van de dag gezellig een biertje drinken.De chalets van Hagan Lodge hebben (bijna) allemaal hun eigen sauna waarin je na een dagje op de pistes heerlijk tot rust kunt komen. Je kunt in het restaurant van het resort eten als je wil en ze verzorgen op aanvraag ook je ontbijt. Je kunt kosteloos parkeren in het resort en er zijn elektrische laadpunten tegen betaling voor handen. Het resort is autovrij.

BEKIJKEN
Chalet.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€909

+29.8km Sankt Wolfgang Im Salzkammergut, Oostenrijk

Luxe niveau
3 / 5

In het vrijstaande landhuis zijn 4 appartementen ingericht, en kan ook als geheel voor 12 personen worden gereserveerd. Dit appartement bevind zich op de begane grond en is met 1 slaapkamer geschikt voor 2 personen. (Gezien de inrichting is het niet mogelijk een kinderbed te plaatsen, daarom ook niet toegestaan een kinderbed zelf mee te nemen. Het maximum aantal personen kan daarom ook niet worden overschreden.) Dit stijlvolle huis heeft een heerlijk grote tuin waar je heerlijk in kunt relaxenHet meer (Wolfgangsee) is slechts 150 meter van het huis verwijdert. Iets verderop tref je een mooi strandje aan waar de gasten van Haus Leitzinger (tegen betaling) gebruik van kunnen maken.Het centrum met verschillende restaurants en gezellige terrasjes is te voet binnen 10 minuten te bereiken.St.Wolgang ligt in het hart van Salzkammergut. Een rondvaart op de Wolfgangsee is een eerste idee om de direct opgeving te leren kennen. Voor de actievere vakantieganger zijn er vele wandel- en fietsroutes aanwezig.Enkele tips in de direct omgeving zijn om met het traditionele treintje van de Schafbergbahn naar een hoogte van 1783 meter te gaan, of geniet van het fantaistische uitzicht over het bergpanorama op de Zwölferhorn waar je met gondel kan worden gebrachtOpmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: keuken met waterkoker, fornuis(2 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), koelkast , slaapkamer met 2-pers. bed, TV , badkamer met douche, wastafel, wc , terras gemeenschappelijke ruimte(gedeeld met andere gasten) met zithoek , tuin(gedeeld met andere gasten, deels omheind), tuinmeubilair, 1x parking

BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.214

+29.8km Sankt Wolfgang Im Salzkammergut, Oostenrijk

Luxe niveau
3 / 5

Het vrijstaande landhuis telt 4 appartementen, die ook gezamenlijk kunnen worden geboekt (12 personen). Dit appartement bevindt zich op de 1e verdieping en is met 2 slaapkamers geschikt voor 4 personen. (Gezien de inrichting is het niet mogelijk een kinderbed te plaatsen, daarom ook niet toegestaan een kinderbed zelf mee te nemen. Het maximum aantal personen kan daarom ook niet worden overschreden.) Dit stijlvolle huis heeft een heerlijk grote tuin waar je heerlijk in kunt relaxenHet meer (Wolfgangsee) is slechts 150 meter van het huis verwijderd. Iets verderop tref je een mooi strandje aan waar de gasten van Haus Leitzinger (tegen betaling) gebruik van kunnen maken.Het centrum met verschillende restaurants en gezellige terrasjes is te voet binnen 10 minuten te bereiken.St.Wolgang ligt in het hart van Salzkammergut. Een rondvaart op de Wolfgangsee is een eerste idee om de direct omgeving te leren kennen. Voor de actievere vakantieganger zijn er vele wandel- en fietsroutes aanwezig.Enkele tips in de direct omgeving zijn om met het traditionele treintje van de Schafbergbahn naar een hoogte van 1783 meter te gaan, of geniet van het fantastische uitzicht over het bergpanorama op de Zwölferhorn waar je met gondel kan worden gebrachtOpmerkingen:Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: gemeenschappelijke ruimte(gedeeld met andere gasten) met zithoek , terras(gedeeld met andere gasten) Op de 1e etage: woonkeuken met eettafel, waterkoker, fornuis(2 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), koelkast , slaapkamer met 2-pers. bed , doorloop slaapkamer met 2-pers. bed, TV, zithoek , badkamer met bad met douche, wastafel, wc , balkon tuin(gedeeld met andere gasten, deels omheind), tuinmeubilair, 1x parking

BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Vanaf€960

+29.8km Sankt Wolfgang Im Salzkammergut, Oostenrijk

Luxe niveau
3 / 5

In het vrijstaande landhuis zijn 4 appartementen ingericht, en kan ook als geheel voor 12 personen worden gereserveerd. Dit appartement bevind zich op de 1e verdieping en is met 1 slaapkamer geschikt voor 2 personen. (Gezien de inrichting is het niet mogelijk een kinderbed te plaatsen, daarom ook niet toegestaan een kinderbed zelf mee te nemen. Het maximum aantal personen kan daarom ook niet worden overschreden.) Dit stijlvolle huis heeft een heerlijk grote tuin waar je heerlijk in kunt relaxenHet meer (Wolfgangsee) is slechts 150 meter van het huis verwijdert. Iets verderop tref je een mooi strandje aan waar de gasten van Haus Leitzinger (tegen betaling) gebruik van kunnen maken.Het centrum met verschillende restaurants en gezellige terrasjes is te voet binnen 10 minuten te bereiken.St.Wolgang ligt in het hart van Salzkammergut. Een rondvaart op de Wolfgangsee is een eerste idee om de direct opgeving te leren kennen. Voor de actievere vakantieganger zijn er vele wandel- en fietsroutes aanwezig.Enkele tips in de direct omgeving zijn om met het traditionele treintje van de Schafbergbahn naar een hoogte van 1783 meter te gaan, of geniet van het fantaistische uitzicht over het bergpanorama op de Zwölferhorn waar je met gondel kan worden gebrachtOpmerkingen:De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschrevenHet opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinOp de 1e etage: keuken met eettafel, waterkoker, fornuis(2 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), koelkast , slaapkamer met 2-pers. bed, TV , badkamer met douche gemeenschappelijke ruimte(gedeeld met andere gasten) met zithoek , tuin(gedeeld met andere gasten, deels omheind), tuinmeubilair, 1x parking

BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Vanaf€1.062

+29.8km Sankt Wolfgang Im Salzkammergut, Oostenrijk

Luxe niveau
3 / 5

In het vrijstaande landhuis zijn 4 appartementen ingericht, en kan ook als geheel voor 12 personen worden gereserveerd. Dit appartement bevind zich op de begane grond en is met 2 slaapkamers geschikt voor 4 personen. (Gezien de inrichting is het niet mogelijk een kinderbed te plaatsen, daarom ook niet toegestaan een kinderbed zelf mee te nemen. Het maximum aantal personen kan daarom ook niet worden overschreden.) Dit stijlvolle huis heeft een heerlijk grote tuin waar je heerlijk in kunt relaxenHet meer (Wolfgangsee) is slechts 150 meter van het huis verwijdert. Iets verderop tref je een mooi strandje aan waar de gasten van Haus Leitzinger (tegen betaling) gebruik van kunnen maken.Het centrum met verschillende restaurants en gezellige terrasjes is te voet binnen 10 minuten te bereiken.St.Wolgang ligt in het hart van Salzkammergut. Een rondvaart op de Wolfgangsee is een eerste idee om de direct opgeving te leren kennen. Voor de actievere vakantieganger zijn er vele wandel- en fietsroutes aanwezig.Enkele tips in de direct omgeving zijn om met het traditionele treintje van de Schafbergbahn naar een hoogte van 1783 meter te gaan, of geniet van het fantaistische uitzicht over het bergpanorama op de Zwölferhorn waar je met gondel kan worden gebrachtOpmerkingen:De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschrevenHet opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengenInclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoerDit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd, wil je voor andere doeleinden een reservering maken, dan verzoeken wij je daarover contact met Villa for You op te nemenIndelinBegane grond: keuken met waterkoker, fornuis(2 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), koelkast , slaapkamer met 2-pers. bed, TV , slaapkamer met 2-pers. bed , badkamer met douche, wastafel, wc , terras gemeenschappelijke ruimte(gedeeld met andere gasten) met zithoek , tuin(gedeeld met andere gasten, deels omheind), fietsenberging, tuinmeubilair, 1x parking

BEKIJKEN
Villaforyou.com
Gevonden: Vandaag
Vanaf€433

+30.8km Bad Goisern, Oostenrijk

Beoordeling
8.3 / 10
Luxe niveau
4 / 5

LiggingHet moderne 4-sterren hotel Wohlfühlhotel Goiserer Mühle ligt op ca. 300 m van het centrum van Bad Goisern. De op ongeveer 20 km afstand gelegen lift biedt toegang tot het skigebied. Het loipennetwerk op ongeveer 1 km afstand biedt langlaufmogelijkheden. Actief bezig zijn kun je daarnaast ook op de rodelpiste ca. 1 km van het hotel verwijderd. Skibussen stoppen op een afstand van ca. 500 m. InrichtingTot de faciliteiten van het comfortabele hotel behoren een receptie, Wi-Fi, lift, ontbijtruimte, hotelrestaurant en hotelbar. Het wintersportmateriaal kun je in een skikelder opbergen. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling, op ca. 500 m afstand) - op basis van beschikbaarheid. WellnessIn het wellnessgedeelte vind je een sauna. Massages kunnen tegen betaling worden bijgeboekt.KinderenKinderstoelen en kinderbedden zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).VerzorgingBij het boeken van kamers met verzorging halfpension is een uitgebreid ontbijtbuffet inbegrepen, met producten van onze eigen boerderij. 's Avonds krijg je een 4-gangenmenu naar keuze. Op oudejaarsavond wordt er een oudejaarsdiner geserveerd. Op aanvraag zijn er ook lactosevrije, glutenvrije, vegetarische en veganistische alternatieven beschikbaar. Houd er rekening mee dat het aantal inbegrepen diner/avondeten afhankelijk is van de reisduur: 7 nachten = 5 x diner/avondeten, 5 nachten = 4 x diner/avondeten, 4 nachten = 3 x diner/avondeten, 3 nachten = 3 x diner/avondeten (rustdagen in het restaurant, zie informatie ter plaatse).Gastenkaart "Salzkammergut Wintercard"De gastenkaart biedt het volgende in de regio:Korting op toegang tot: Waldhof Alm & Winterwelt, winterwandeling naar Skywalk Hallstatt, Grimming Therme in Bad Mitterndorf, ijsbaan GmundenAfgeprijsde services: Skiverhuur & skischool Sport Franky Hintersee, langlauf proeflessen, nachtrodelbaan Grafenwiese Tauplitz, sneeuwschoenverhuurNaast andere gratis diensten en kortingen bij talrijke bonuspartnersGeldig van: 1 november t/m 30 april(Onder voorbehoud van wijzigingen en beperkingen van diensten en geldigheidsperioden, zie informatie ter plaatse)HuisdierenHuisdieren welkom (ca. € 20,- per dag, zonder voer, alleen honden)Belangrijke opmerkingenLet op: op sommige dagen is het restaurant gesloten en wordt er geen diner/avondeten geserveerd (zie informatie ter plaatse).Bij het boeken van kamers met meerdere bedden of kamers met bijzetbedden, is er geen recht op de extra bedden in het geval van onderbezetting.Active Family actie: 07-03-2027 t/m 29-03-2027 - Kinderen geboren in 2011 of jonger (ID verplicht) krijgen een gratis meerdaags ticket vanaf 5 dagen. Voorwaarde is dat ten minste één ouder een meerdaagse ticket vanaf 5 dagen koopt voor dezelfde periode. Als er meer kinderen meereizen dan volwassenen of als je niet aan de actievoorwaarden voldoet, moet er ter plaatse een bijbehorende skipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de kassa van de lift.Reisinformatiecheck-in: van 15:00check-out: tot 10:00

BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€252

+31.0km Bad Goisern, Oostenrijk

Beoordeling
10.0 / 10

LiggingHet door een familie geleide aparthotel Apartments Winkler ligt op ca. 2 km van het centrum van Bad Goisern. De toegang tot het skigebied is via de op ongeveer 23,3 km verder gelegen lift "Hornbahn" mogelijk. Het station Bad Goisern bereik je na zo´n 1 km. De dichtstbijzijnde winkels bevinden zich op ca. 1 km afstand, de dichtstbijzijnde cafés en restaurants reeds na ca. 550 m. InrichtingTot de faciliteiten van het moderne verblijf behoort Wi-Fi. De wintersportuitrusting kun je in een skikelder opbergen. Ter plaatse is er een parkeerplaats - op basis van beschikbaarheid. KinderenKinderstoelen en kinderbedden zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).VerzorgingZonder verzorging.HuisdierenHuisdieren op aanvraag (ca. € 50,- per dier/verblijf, zonder voer, alleen honden)Belangrijke opmerkingenOverbezetting met baby's: niet mogelijkDeze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Active Family actie: 07-03-2027 t/m 29-03-2027 - Kinderen geboren in 2011 of jonger (ID verplicht) krijgen een gratis meerdaags ticket vanaf 5 dagen. Voorwaarde is dat ten minste één ouder een meerdaagse ticket vanaf 5 dagen koopt voor dezelfde periode. Als er meer kinderen meereizen dan volwassenen of als je niet aan de actievoorwaarden voldoet, moet er ter plaatse een bijbehorende skipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de kassa van de lift.Reisinformatiecheck-in: van 14:00check-out: tot 11:00

BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€281

+31.5km Bad Aussee, Oostenrijk

LiggingDe traditionele herberg Gasthof Elisabeth ligt op ca. 1 km van het centrum van Bad Aussee. De toegang tot het skigebied is via de op ongeveer 6,5 km verder gelegen lift "Panoramabahn" mogelijk. Skibussen stoppen op een afstand van ca. 150 m. InrichtingTot de faciliteiten van het gezellige verblijf behoren een receptie, Wi-Fi, bibliotheek, recreatieruimte, lift, ontbijtruimte en hotelrestaurant. De wintersportuitrusting kun je in een skikelder opbergen. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling) - op basis van beschikbaarheid. KinderenKinderstoelen en kinderbedden zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).EntertainmentVoor uw vrijetijdsbesteding is er in het verblijf darts. Bovendien biedt de accommodatie sportfaciliteiten zoals tafeltennis aan.VerzorgingDe maaltijden bij de boeking van kamers met halfpension omvat een uitgebreid ontbijtbuffet. ´s Avonds kun je gebruikmaken van een 2-gangenkeuzemenu. Op verzoek kunnen dieetvoeding, lactosevrije, glutenvrije, vegetarische en veganistische alternatieven worden bereid.HuisdierenHuisdieren op aanvraag (ca. € 2,- per dier/nacht, zonder voer, alleen honden)Belangrijke opmerkingenBij het boeken van kamers met meerdere bedden of kamers met bijzetbedden, is er geen recht op de extra bedden in het geval van onderbezetting.Deze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Een skipasvoucher wordt niet verstuurd voor kleine kinderen t/m 5 jaar (leeftijd bij terugreis); zij skiën gratis onder begeleiding van hun ouders. Als kinderen in deze leeftijdsgroep zonder begeleiding van hun ouders gebruikmaken van de liften of ter plaatse een skilessen volgen waarvoor een skipas nodig is, moet ter plaatse apart een kinderskipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de kassa van de lift.Reisinformatiecheck-in: van 15:00check-out: tot 10:00

BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€353

+31.5km Bad Aussee, Oostenrijk

LiggingHet traditionele hotel Elisabeth ligt op ca. 1 km van het centrum van Bad Aussee. De op ongeveer 6,5 km afstand gelegen lift Panoramabahn biedt toegang tot het skigebied. Skibussen stoppen op een afstand van ca. 150 m. Het station Bad Aussee bereik je na zo´n 3 km. InrichtingTot de faciliteiten van het gezellige hotel behoren een receptie, Wi-Fi, bibliotheek, recreatieruimte, lift, ontbijtruimte en hotelrestaurant. Het skimateriaal kun je in een skikelder opbergen. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling) - op basis van beschikbaarheid. KinderenKinderstoelen en kinderbedden zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).EntertainmentVoor uw vrijetijdsbesteding is er in het verblijf darts. Bovendien biedt de accommodatie sportfaciliteiten zoals tafeltennis aan.VerzorgingDe maaltijden bij de boeking van kamers met halfpension omvat een uitgebreid ontbijtbuffet. ´s Avonds kun je gebruikmaken van een 2-gangenkeuzemenu. Op verzoek kunnen dieetvoeding, lactosevrije, glutenvrije, vegetarische en veganistische alternatieven worden bereid.HuisdierenHuisdieren op aanvraag (ca. € 5,- per dier/nacht, zonder voer, alleen honden)Belangrijke opmerkingenBij het boeken van kamers met meerdere bedden of kamers met bijzetbedden, is er geen recht op de extra bedden in het geval van onderbezetting.Een skipasvoucher wordt niet verstuurd voor kleine kinderen t/m 5 jaar (leeftijd bij terugreis); zij skiën gratis onder begeleiding van hun ouders. Als kinderen in deze leeftijdsgroep zonder begeleiding van hun ouders gebruikmaken van de liften of ter plaatse een skilessen volgen waarvoor een skipas nodig is, moet ter plaatse apart een kinderskipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de kassa van de lift.Reisinformatiecheck-in: van 15:00check-out: tot 10:00

BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€329

+31.9km Bad Aussee, Oostenrijk

Beoordeling
8.2 / 10
Luxe niveau
3 / 5

LiggingHet gezellige 3-sterren gasthof Staud'nwirt ligt op ca. 2 km van het centrum van Bad Aussee. Het skigebied Loser - Altausee is bereikbaar via de lift „Panoramabahn 1”, die op ca. 10 km afstand ligt. Op ongeveer 4 km afstand kun je langlaufen op het loipenetwerk. Daarnaast kun je sportief bezig zijn op de rodelbaan op ca. 2 km afstand van het gasthof. Skibussen stoppen op een afstand van ca. 80 m.InrichtingTot de faciliteiten van het verblijf behoren Wi-Fi, ontbijtruimte en hotelrestaurant. Het wintersportmateriaal kun je in een skikelder opbergen. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling) - op basis van beschikbaarheid. KinderenKinderstoelen en kinderbedden zijn inclusief (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).VerzorgingDe maaltijden bij de boeking van kamers met halfpension omvat een uitgebreid ontbijtbuffet met regionale producten. ´s Avonds kun je gebruikmaken van een 3-gangenkeuzemenu. Op verzoek kunnen dieetvoeding, lactosevrije, glutenvrije, vegetarische en veganistische alternatieven worden bereid.HuisdierenHuisdieren op aanvraag (ca. € 7,- per dier/nacht, zonder voer, alleen honden)Belangrijke opmerkingenBij het boeken van kamers met meerdere bedden of kamers met bijzetbedden, is er geen recht op de extra bedden in het geval van onderbezetting.Deze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Een skipasvoucher wordt niet verstuurd voor kleine kinderen t/m 5 jaar (leeftijd bij terugreis); zij skiën gratis onder begeleiding van hun ouders. Als kinderen in deze leeftijdsgroep zonder begeleiding van hun ouders gebruikmaken van de liften of ter plaatse een skilessen volgen waarvoor een skipas nodig is, moet ter plaatse apart een kinderskipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de kassa van de lift.Reisinformatiecheck-in: van 15:00check-out: tot 10:00

BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€365

+32.0km Bad Aussee, Oostenrijk

Beoordeling
10.0 / 10

LiggingHet traditionele chalet Narzissendorf Zloam ligt op ca. 5 km van het centrum van Bad Aussee. Je kunt het skigebied bereiken via de lift "Zlaimlift" (niet inbegrepen in de skipas), die op slechts enkele meters van je accommodatie ligt, of via de lift "Panoramabahn I", die op ongeveer 13 km afstand ligt. Alpineskiërs en snowboarders vinden afdalingen vrijwel direct voor de deur. Daarnaast wordt er een pendeldienst naar het station van Bad Aussee aangeboden. De dichtstbijzijnde winkels liggen op ca. 2,5 km afstand.InrichtingTot de faciliteiten van het comfortabele verblijf behoren een receptie, Wi-Fi, ontbijtruimte, hotelrestaurant en hotelbar. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling) - op basis van beschikbaarheid. KinderenDe kleine gasten kunnen in de hout- en creatiewerkplaats Zloam aan de slag gaan met hout en andere natuurlijke materialen. Per kind is in de reisprijs een tegoedbon voor één knutselwerkje inbegrepen. Het chalet biedt liefdevolle opvang voor kinderen (tegen betaling) - wijzigingen en beperkingen van de diensten en geldigheidsperiodes onder voorbehoud, zie informatie ter plaatse. Kinderstoelen en kinderbedden zijn inbegrepen (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).VerzorgingZonder verzorging.HuisdierenHuisdieren welkom (ca. € 25,- per nacht, zonder voer, alleen honden, uitzonderingen, zie beschrijving van de kamers)Belangrijke opmerkingenBij het 8-pers. chalet: combinatie van het Haus Toplitzsee en de rustieke hut „Troatkastn“ (met elkaar verbonden via een gang).Deze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Een skipasvoucher wordt niet verstuurd voor kleine kinderen t/m 5 jaar (leeftijd bij terugreis); zij skiën gratis onder begeleiding van hun ouders. Als kinderen in deze leeftijdsgroep zonder begeleiding van hun ouders gebruikmaken van de liften of ter plaatse een skilessen volgen waarvoor een skipas nodig is, moet ter plaatse apart een kinderskipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de kassa van de lift.Reisinformatiecheck-in: van 15:00check-out: tot 10:00

BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€349

+33.0km Sankt Gilgen, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

**Beleef het uitzicht vanaf de Zwölferhorn** Stap in de kabelbaan en zweef naar de top van de Zwölferhorn. Boven wacht je een panoramisch uitzicht over de Wolfgangsee en de omliggende Alpen. Perfect voor een wandeling, een picknick of gewoon om even helemaal tot rust te komen.**Ontdek het charmante St. Wolfgang** Op slechts een korte boottocht over de Wolfgangsee ligt het pittoreske St. Wolfgang. Slenter door de smalle straatjes, bewonder de beroemde pelgrimskerk en geniet van een strudel op een terras aan het water. Een sfeervol uitstapje vol historie en gezelligheid.**Proef de lokale keuken** Laat je smaakpapillen verwennen in de omgeving van het hotel. Bij Wirt am Gries geniet je van traditionele Oostenrijkse gerechten, terwijl La Cantinetta je verrast met mediterrane flair. Vergeet ook niet een lokaal gebrouwen biertje te proeven in een van de knusse cafés in het dorp.

BEKIJKEN
Weekendjeweg.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€349

+33.0km Sankt Gilgen, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

Midden in het sfeervolle centrum van Sankt Gilgen, direct aan het schilderachtige Mozartplatz, ligt Hotel Gasthof Zur Post. Dit historische hotel ademt Oostenrijkse charme en biedt een warm welkom in een authentieke setting. Denk aan houten balkons, elegante kamers en een dakterras met uitzicht op de Wolfgangsee en omliggende bergen. Vanuit Sankt Gilgen stap je zo de natuur in. Maak een wandeling naar de Zwölferhorn en geniet van een panoramisch uitzicht over het meer en de bergen. Fiets langs de oevers van de Wolfgangsee of ontdek de groene alpenweiden en bossen in het Salzkammergut. Voor een vleugje cultuur kun je het Mozarthuis bezoeken, op slechts een paar minuten lopen. Zin in iets lekkers? Proef lokale specialiteiten bij Wirt am Gries, of geniet van Italiaanse smaken bij La Cantinetta. Sluit de dag af met een drankje in een gezellige bar en laat je verrassen door de gastvrijheid van dit charmante dorp.

BEKIJKEN
Traveldeal.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€731

+35.9km Fuschl Am See, Oostenrijk

Beoordeling
7.8 / 10
Luxe niveau
3 / 5

Verblijven in een aangename accommodatie in Fuschl Am See? Schlick Seehotel is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 809 reizigers beoordelen Schlick Seehotel gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Schlick Seehotel, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Schlick Seehotel vandaag nog!

BEKIJKEN
D-reizen.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€555

+37.0km Hinterstoder, Oostenrijk

Luxe niveau
3 / 5

**Bezoek de Schiederweiher** Op korte afstand van Hinterstoder ligt de betoverende Schiederweiher, een klein maar indrukwekkend bergmeer dat vaak wordt genoemd als een van de mooiste natuurplekken van Oostenrijk. Het stille water weerspiegelt de steile rotswanden en groene bossen, waardoor het decor elk moment van de dag fotogeniek is. Via een eenvoudige wandeling bereik je het meer, ideaal voor een ontspannen uitstapje. Neem de tijd om rond te lopen, foto's te maken of gewoon te genieten van de rust en frisse berglucht.**Verken de Stodertal-vallei te voet of per fiets** De Stodertal-vallei is perfect voor wie graag actief de natuur induikt. Hier vind je goed onderhouden wandel- en fietspaden die langs alpenweides, bossen en kabbelende beekjes voeren. Of je nu kiest voor een ontspannen familiewandeling of een sportieve fietstocht met hoogteverschillen, de afwisseling in het landschap maakt elke route bijzonder. Onderweg kom je gezellige rustplekken en traditionele berghutten tegen.**Ga een dagje naar Windischgarsten** Voor wat levendigheid en cultuur is Windischgarsten een leuke bestemming. Dit charmante plaatsje combineert Oostenrijkse gezelligheid met leuke winkeltjes, sfeervolle terrasjes en goede restaurants. Slenter door het centrum, proef lokale specialiteiten of geniet van een drankje in de zon. Een perfect dagje uit om natuur en dorpsleven te combineren.

BEKIJKEN
Weekendjeweg.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€119

+37.0km Hinterstoder, Oostenrijk

Beoordeling
9.6 / 10

LiggingHet moderne aparthotel Dormio Aparthotel Hinterstoder ligt op ca. 500 m van het centrum van Hinterstoder. De op ongeveer 750 m afstand gelegen lift Hössbahn biedt toegang tot het skigebied. Skibussen stoppen op een afstand van ca. 100 m. De dichtstbijzijnde winkels en cafés en restaurants bereik je na ca. 450 m. InrichtingTot de faciliteiten van het comfortabele verblijf behoren een receptie, Wi-Fi en lift. Het skimateriaal kun je in een afsluitbare ski/snowboardberging met skischoenendroger opbergen. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling) - op basis van beschikbaarheid. WellnessIn het ca. 250 m² grote wellnessgedeelte vind je een sauna, een Finse sauna en een infraroodcabine. Je kunt je ook ontspannen in de rustruimte. Massages kunnen tegen betaling worden bijgeboekt. Ter plaatse staan (in bruikleen) een badjas (tegen betaling), badslippers (tegen betaling) en badhanddoeken (tegen betaling) ter beschikking.KinderenDe kinderspeelruimte biedt de kleine gasten een op hun leeftijd afgestemde kinderanimatie. Babyfoons, kinderstoelen en kinderbedden staan tegen betaling ter beschikking (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).EntertainmentDe accommodatie biedt sportfaciliteiten zoals een fitnessruimte (08.00 - 21.00 uur) aan.VerzorgingZonder verzorging. Naar wens kun je ter plaatse ook van een broodjesservice gebruikmaken.HuisdierenHuisdieren welkom (ca. € 45,- per dier/verblijf, zonder voer, max. 2 dieren per wooneenheid, alleen na aanmelding vooraf, uitzonderingen, zie beschrijving van de kamers)ReisinformatieOpeningstijden receptie: 08:00 - 12:00, 15:00 - 19:00check-in: 15:00 - 19:00check-out: tot 10:00

BEKIJKEN
Snowtrex.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€555

+37.0km Hinterstoder, Oostenrijk

Luxe niveau
3 / 5

Beleef het ultieme Alpen-avontuur met de hele familie in het spectaculaire Dormio Aparthotel Hinterstoder, waar luxe, actie en pure gezelligheid samenkomen tegen een decor van indrukwekkende Oostenrijkse bergtoppen! In dit moderne 4*-aparthotel geniet je van de perfecte combinatie: de vrijheid en ruimte van een stijlvol eigen appartement met een volledig uitgeruste keuken én de verwennerij van een luxe hotel, inclusief een heerlijk verwarmd buitenzwembad met waanzinnig uitzicht. Trek er samen op uit om de bergen te ontdekken met de gratis Pyhrn-Priel Active Card op zak, waarmee jullie als gezin kosteloos gebruikmaken van de nabijgelegen bergbanen en lokale attracties voor onvergetelijke uitjes. Na een actieve dag op de wandel- en fietspaden die direct voor de deur starten, kom je volledig tot rust in de luxe panorama-wellness of geniet je van de alpine charme in het gezellige dorpje. Dit is dé plek waar jong en oud de Alpen op hun allermooist beleven!

BEKIJKEN
Traveldeal.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€378

+37.2km Hinterstoder, Oostenrijk

Beoordeling
9.3 / 10
Luxe niveau
4 / 5

Verblijven in een aangename accommodatie in Hinterstoder? Dormio Aparthotel Hinterstoder is een luxe 4-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1148 reizigers beoordelen Dormio Aparthotel Hinterstoder gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Dormio Aparthotel Hinterstoder, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Dormio Aparthotel Hinterstoder vandaag nog!

BEKIJKEN
D-reizen.nl
Gevonden: Vandaag
Vanaf€504

+37.3km Hinterstoder, Oostenrijk

Luxe niveau
4 / 5

Kom mee en ga er op uit! In de directe omgeving vind je imposante bergen, bossen en uitgestrekte weidevelden. Ideaal voor een mooie wandeling of een tocht op de mountainbike. Zoek je toch iets meer avontuur, geen punt. Klimmers, golf- en zwemliefhebbers komen hier ook met een glimlach van terug. In dit aparthotel in Hinterstoder kun je weer heerlijk tot rust komen in de aangename appartementen en in het mooie buitenzwembad. Plan een rustdag in en bezoek Linz. Neem er gelijk ook wat souvenirs van mee.

BEKIJKEN
TUI.nl
Gevonden: Vandaag
Penke

Jouw Persoonlijke Vakantie Zoekservice

Kun jij je ideale vakantie nog niet vinden? Maak kennis met mijn gratis persoonlijke zoekservice. Ik neem het zoekwerk uit handen. Jij vertelt mij wat je zoekt, en ik vind de beste opties voor jou. Kies vervolgens je favoriet en boek rechtstreeks bij een van de betrouwbare aanbieders.

Type hieronder wat je zoekt en maak je zoekopdracht aan:

Vul je e-mailadres in:

We gebruiken je e-mailadres om een account voor je te maken waarin je jouw gepersonaliseerde vakantieopties kunt bekijken. Je ontvangt een mail zodra ik opties gevonden hebben.

Naar filter
1 Vakanties