Aan het Veluwemeer in Flevoland ligt Vakantiepark Waterparc Veluwemeer. Hier vind je accommodaties die direct aan het water liggen of uitzicht bieden op het meer. De mogelijkheden voor het beoefenen van watersporten zijn eindeloos. Zo kun je in de jachthaven een boot huren, bij de surfschool leren surfen of gaan waterskiën op het meer. Als je je eigen boot meeneemt, kun je die, tegen betaling, in de jachthaven aanmeren.
Je kunt op dit vakantiepark kiezen uit een breed aanbod van accommodaties, geschikt voor 2-22 personen. Zo vind je hier appartementen en is het penthouse met een dakterras en een jacuzzi te boeken. Ook kun je verblijven in een geschakelde of vrijstaande bungalow of villa. Alle accommodaties zijn comfortabel en modern ingericht. Afhankelijk van de klasse die je boekt, geniet je bijvoorbeeld van een sauna en/ of een zonnebank in de accommodatie. De accommodaties zijn standaard voorzien van kindervoorzieningen. En, afhankelijk van het type vakantiewoning, zijn tegen een toeslag 1 of 2 huisdieren toegestaan.
Landal Waterparc Veluwemeer biedt een breed assortiment aan voorzieningen. Zo is er zowel een indoorspeelplaats als buitenspeelmogelijkheden. Ook organiseert het Fun & Entertainmentteam het hele jaar door allerlei activiteiten voor jong en oud. Naast watersporten kun je ook fietsen huren om de omgeving te verkennen. Of met een bal op het sportveld spelen. Er zijn ook vis- en golfmogelijkheden in de omgeving. Het park heeft verder zowel een overdekt zwembad als in de zomermaanden een verwarmd openluchtzwembad. Het kan zijn dat tijdens de wintermaanden bepaalde faciliteiten beperkt geopend zijn.
Waarom Vakantiepark Waterparc Veluwemeer?
- Een aanrader voor senioren doordat je gelijkvloerse, vrijstaande accommodaties kunt huren met zicht op het Veluwemeer.
- Zeer geschikt voor gezinnen gezien het brede aanbod van accommodaties en de vele watersportmogelijkheden op en rond het park.
- Ook voor groepen die op Landal Waterparc Veluwemeer ruim opgezette groepsaccommodaties voor 16 en 22 personen vinden
Gezinnen
Als je een liefhebber bent van water en met een gezin met kinderen tot en met 12 jaar op vakantie gaat, is dit vakantiepark een aanrader. Door zijn ligging kun je met kinderen volop bij het water spelen. Zo kun je bijvoorbeeld een kanotocht maken of een route varen met een boot. Op het park zelf vermaken de kinderen zich met Bollo, de mascotte van het park of gaan ze een potje midgetgolfen. Je verblijft in een appartement of villa waar je standaard een kinderbed, een kinderstoel en waar nodig een traphekje vindt. Ook zijn alle accommodaties voorzien van kindveilige stopcontacten.
Senioren
Bij de diverse typen accommodaties zijn er 2-persoons appartementen en villa’s te boeken. Deze zijn gelijkvloers en beschikken altijd over een terras of balkon om van de omgeving te genieten. Ook kun je voor een luxe variant kiezen die bijvoorbeeld een sauna-/zonnehemelcombinatie bevat. De appartementen zijn bij voorkeur op de begane grond te reserveren. In de omgeving vind je volop mogelijkheden voor (sportieve) bezigheden. Zo kun je gaan fietsen, langs het Veluwemeer wandelen, gaan vissen of gaan golfen. Fietsen huur je direct op het park, zodat je ze niet hoeft mee te slepen.
Groepen
Voor groepen zijn er vrijstaande groepsvilla’s te boeken. Deze beschikken over een ruime eethoek, meerdere badkamers en diverse aparte toiletten. Ook de keuken heeft diverse voorzieningen, zoals 2 vaatwassers. Je geniet van 2-persoons slaapkamers en volop ruimte om de accommodatie. Op het park zelf kun je gebruik maken van de vele faciliteiten, zoals de tennisbanen, de sportvelden en de zwembaden.