Vakanties Van Hotelkamerveiling

Hotelkamerveiling - 633 Vakanties Vergelijken [2019/2020]

Vergelijk 633 Vakanties van Hotelkamerveiling ✈ Zodat JIJ niet teveel betaalt. ✓ Onafhankelijk & Onpartijdig ✈ Zodat JIJ eerlijk kan vergelijken!

261
Bestemmingen
633
Vakanties
Hotelkamerveiling

633 vakanties

Huidig filter

  • Hotelkamerveiling

Vakantie zoeken

Vanaf prijs

Hotel Wemeldinge
Vanaf€75

Wemeldinge, Nederland

Kom heerlijk tot rust en beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije en rustige familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Campanile Hotel Venlo
Vanaf€82

Venlo, Nederland

Ontdek Bourgondisch Limburg vanuit Campanile Hotel&Restaurant Venlo. Dit gastvrije hotel aan de rand van de stad biedt u een uitstekend onderkomen tijdens een verblijf in Nederlands zuidelijkste provincie. Ontdek de mooie natuur, ga shoppen in het gezellige centrum van Venlo of waag een gokje in Holland Casino.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Wyndham Garden Gummersbach
Vanaf€78

Gummersbach, Duitsland

Samen een romantisch weekendje weg of even een paar dagen volledig ontspannen? Bied mee op een arrangement bij het Wyndham Garden Gummersbach Hotel. Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is schitterend gelegen midden in het groene heuvellandschap van het schilderachtige Bergische Land. Een paradijs voor natuurliefhebbers!

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Grand hotel Alkmaar
Vanaf€135

Alkmaar, Nederland

In het historische centrum van Alkmaar ligt aan de Gedempte Nieuwesloot het statige Grand hotel Alkmaar. Een parel midden in het centrum van deze gezellige stad!Voor een toeristisch bezoek aan Alkmaar is het Grand Hotel Alkmaar een perfect vertrekpunt voor het verkennen van de stad met de bekende kaasmarkt, diverse musea, theaters en gezellige winkelstraatjes.Niet voor niets is Alkmaaréén van de mooiste winkelsteden van Nederland. Het prachtige monumentale pand waarin het hotel is gevestigd, benadrukt de elegantie en boutique-stijl van het Grand Hotel Alkmaar.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
FeWo Sauerland
Vanaf€109

Schmallenberg, Duitsland

Overnacht in een van de mooiste vakantieregio?s van Duitsland! Sauerland ligt op ongeveer 10 kilometer van zowel Winterberg als Schmallenberg en je verblijft dus in de prachtig omgeving van het mooie Sauerland. Kom volledig tot rust in de overweldigende natuur: overnacht omringd door bergen, groene weiden en bossen. Dit is bij uitstek dé bestemming voor natuurliefhebbers. Geniet hier van het ultieme vakantiegevoel in de Duitse natuur.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Best Western Hotel Achim Bremen
Vanaf€69

Bremen, Duitsland

Ontdek de Hanzestad Bremen vanuit Best Western Hotel Achim Bremen. Dit hotel in het gezellige plaatsje Achim biedt een comfortabele uitvalsbasis voor een bezoek aan het historische centrum van Bremen. Ga heerlijk fietsen langs rivier de Weser of bewonder de prachtige monumenten aan het sfeervolle marktplein in hartje stad.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Best Western Hotel Delphi
Vanaf€75

Amsterdam, Nederland

Geniet van een luxe verblijf in het BEST WESTERN Delphi Hotel. Dit viersterrenhotel is rustig gelegen in het chique Amsterdam-Zuid op loopafstand van gezellige restaurants en cafés, leuke winkels en bezienswaardigheden als het Vondelpark en het Museumplein. Uitgebreid shoppen, musea bezoeken of lekker eten? In onze levendige hoofdstad zal je je geen moment vervelen.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Van der Valk Hotel Emmen
Vanaf€84

Emmen, Nederland

Van der Valk Hotel Emmen is een ideale uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in Drenthe. Bezoek Dierenpark Emmen, bewonder de prehistorische Hunebedden of maak een fietstocht in het mooie landschap. In het hotel kunt u heerlijk ontspannen in het verwarmde zwembad, culinair genieten in het restaurant of relaxen in uw kamer met bubbelbad.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Landgasthof Nesselbach
Vanaf€89

Schmallenberg, Duitsland

Ervaar het ontspannen vakantiegevoel in het hart van Sauerland. Verblijf 4 dagen in het dorpje Nesselbach bij Landgasthof Nesselbach. Dit gastvrije gasthof is prachtig gelegen aan de rand van het bos op slechts 10 kilometer afstand van het populaire Winterberg. De ideale locatie voor een actieve vakantie in het natuurschoon van het Sauerland.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Fletcher Hotel Restaurant Nieuwegein Utrecht
Vanaf€29

Utrecht, Nederland

Fletcher Hotel-Restaurant Nieuwegein-Utrecht**** ligt aan de A2 en op slechts tien kilometer afstand van de historische stad Utrecht. Met cultuur en natuur binnen handbereik is dit hotel een ideale uitvalsbasis als u optimaal wilt genieten van uw vrije tijd.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Hotel 1900
Vanaf€79

Bergen, Nederland

Een paar dagen lekker uitwaaien aan de kust, fietsen in de duinen of genieten van zon en strand in het pittoreske Bergen? Het gezellige en knusse familiehotel Anno 1900 zorgt ervoor dat je volop kunt genieten van een ontspannen verblijf aan de kust van Noord-Holland.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Gasthof Euverem
Vanaf€37

Gulpen, Nederland

In het Bourgondische Gulpen, bekend om haar Gulpener bier, vind je Gasthof Euverem. Dit gezellige gasthof is een ideaal startpunt voor mooie fiets- en wandeltochten in het schitterende Zuid-Limburgse heuvellandschap. In een straal van slechts 15 kilometer liggen gezellige winkelsteden.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Mennorode
Vanaf€49

Elspeet, Nederland

Hotel Mennorode is een rustig, comfortabel en duurzaam hotel, prachtig gelegen op de Veluwe. In de buurt van het hotel is veel te beleven. Zo maak je de mooiste fietstochten en boswandelingen of breng je een bezoek aan Paleis het Loo. Ook kun je lekker een dagje naar bijvoorbeeld het Dolfinarium, de Apenheul, wellnessresort de Zwaluwhoeve of pretpark Walibi Holland.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Hoeve Springendal BV
Vanaf€59

Ootmarsum, Nederland

Overnacht in een appartement in de nostalgische boerderij van Hoeve Springendal. In deze 400 jaar oude Hoeve Springendal kun je heerlijk tot rust komen. Op een steenworpafstand van de Duitse grens vind je hoeve Springendal in het schilderachtige plaatse Ootmarsum. De hoeve is omgeven door tal van grote en kleine natuurgebieden.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Fletcher hotel-restaurant Mooi Veluwe groepsbon
Vanaf€29

Putten, Nederland

Wanneer u verblijft bij Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe**** kunt u rekenen op een ontspannen verblijf met het hele gezin. Het hotel en de omgeving bieden u diverse faciliteiten aan voor ontspanning. Maak prachtige fiets- en wandeltochten door de omgeving en kom daarna tot rust in de sauna van het hotel. In het hotel geniet u van een verfrissend drankje in de lounge met open haard.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Hostellerie de Maasduinen
Vanaf€75

Velden, Nederland

Ervaar Limburgse gastvrijheid bij Hostellerie de Maasduinen. Dit kleinschalige hotel ligt in Arcen-Velden, net ten zuiden van Arcen en ten noorden van Venlo, op steenworp afstand van Nationaal Park de Maasduinen; een prachtig stukje Nederland om op de fiets te ontdekken. Of wat dacht je van een uitstapje naar de Kasteeltuinen en Thermaalbaden in Arcen of naar winkelparadijs Oberhausen?

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Fletcher Hotel-Restaurant Carlton
Vanaf€29

Naaldwijk, Nederland

Midden in het hart van het bruisende Westland in Zuid-Holland ligt ons gastvrije, centraal gelegen hotel. Bent u op zoek naar cultuur, natuur en uitstekend eten? Vanuit Fletcher Hotel-Restaurant Carlton in Naaldwijk kunt u alle kanten op!

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Hotel Campanile Roissy
Vanaf€79

Roissy En France, Frankrijk

Citytrip naar Parijs? Overnacht dan in het fraaie Hotel Campanile Roissy. Het hotel is, door zijn ligging langs de A1/E19 en vlakbij de luchthaven, gemakkelijk te bereiken. U reist vanaf het nabijgelegen RER-treinstation direct naar het centrum van het romantische Parijs.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Hotel Garni Ijsselzicht
Vanaf€32

Veessen, Nederland

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Garni. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en bied je een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Hotel Wemeldinge
Vanaf€35

Wemeldinge, Nederland

Beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

BEKIJKEN
Gevonden: 60 dagen geleden
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Vanaf€59

Gladbeck, Duitsland

Geniet van een veelzijdig weekend weg en overnacht bij Van der Valk Hotel Gladbeck. Dit luxe viersterrenhotel ligt midden in het Rurhgebied en is daarmee een perfecte uitvalsbasis voor leuke uitstapjes. Beleef een dag vol avontuur in Movie Park Germany, ga uitgebreid shoppen in CentrO Oberhausen of geniet van mooie fiets- en wandeltochten in het nabijgelegen natuurpark!

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Linge Hotel
Vanaf€73

Elst, Nederland

Op zoek naar een rustgevende, maar toch verassende omgeving? Dan is Linge hotel Elst een perfect uitgangspunt, gelegen midden in de Betuwe tussen Arnhem en Nijmegen. Het landschap dat per seizoen verandert en waar u naast de prachtige natuur nog tal van musea en attracties vindt. Wat denkt u een dagje Burger?s Zoo, openlucht museum of winkelen in Nijmegen bijvoorbeeld.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Hotel Alle Piramidi
Vanaf€199

Segonzano, Italië

Het knusse Hotel Alle Piramidi vormt 7 dagen je uitvalsbasis voor het verkennen van de schitterende natuur in de Noord-Italiaanse gemeente Segonzano. Wandel door de groene gebergten en ontspan na afloop in de sauna of het zwembad van het hotel! Boek je zonvakantie vandaag nog.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden
Fletcher Hotel-Restaurant De Eese-Giethoorn groepsbon
Vanaf€29

De Bult, Nederland

In een uniek bosrijke omgeving vindt  u Fletcher Hotel De Eese-Giethoorn. Nabij het Hotel ligt het pittoreske Giethoorn. Voor een unieke ervaring ontdekt u dit?Venetië van het Noorden? per boot! Gelegen tussen meerdere nationale parken is dit ook een ideale uitvalsbasis voor fiets- of wandeltochten door ongerepte natuur.

BEKIJKEN
Gevonden: 57 dagen geleden