Vakanties Van Hotelkamerveiling

70 vakanties

Huidig filter

  • Hotelkamerveiling

Vakantie zoeken

Vanaf prijs

Fletcher Badhotel Egmond aan Zee
Vanaf€25

Egmond Aan Zee, Nederland

Aan de rand van de badplaats tref je het knusse en charmante Badhotel Egmond Aan Zee. Het hotel straalt binnen een maritieme en gezellige sfeer uit. Vanuit het hotel loop je zo de boulevard of het brede zandstrand op. De gezellige badplaats Egmond aan Zee is ontstaan als vissersplaatsje. Sinds het begin van de vorige eeuw heeft het ook een toeristisch belang en is het een waar paradijs voor wandelaars, fietsers en natuurlijk strandliefhebbers. Dit hotel iséén van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher. Let goed op: bij 4-sterren hotels geldt een toeslag van? 5,- p.p.p.n.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
College Hotel Alkmaar
Vanaf€89

Alkmaar, Nederland

In het centrum van'Kaasstad'Alkmaar vind je het prachtige College Hotel Alkmaar. Het hotel ligt in het centrum, maar is ook rustig gelegen aan een park. Dit unieke hotel is gesitueerd in een oud schoolgebouw. Het gebouw stamt uit de 19e eeuw en is gebouwd in de?Amsterdamse School? stijl.Het College Hotel Alkmaar is een perfect vertrekpunt voor het verkennen van de stad met de bekende kaasmarkt, diverse musea, theaters en de gezellige winkeltjes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
College Hotel Alkmaar
Vanaf€45

Alkmaar, Nederland

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Heijenrath
Vanaf€45

Heijenrath, Nederland

Ervaar de bourgondische gastvrijheid van Hotel Heijenrath. Dit gezellige familiehotel is schitterend en rustig gelegen in het glooiende heuvellandschap van Zuid-Limburg. Met het gezellige Mergelstadje Valkenburg en de historische winkelsteden Aken en Maastricht vrijwel om de hoek. De omgeving leent zich uitstekend voor schitterende fiets- en wandeltochten door het glooiende heuvellandschap met tal van pittoreske dorpjes en kastelen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Heijenrath
Vanaf€89

Heijenrath, Nederland

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel van de Vijsel
Vanaf€55

Amsterdam, Nederland

Aan het begin van een van de bekendste straten van onze hoofdstad vind je Hotel van de Vijsel aan de Amsterdamse Overtoom.De unieke indeling en design maakt het een bijzondere bestemming. De luxe kamers zijn ingericht met houten elementen en vintage details uit de 19e eeuw. Met het Vondelpark, Leidseplein en museum district op korte loopafstand, is dit hotel ideaal gelegen voor het ontdekken van de stad.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Mercier
Vanaf€65

Amsterdam, Nederland

Gelegen in het hart van de geliefde wijk Jordaan, vind je in een rustige zijstraat parallel aan de Rozengracht, dit 4-sterren boutique hotel. Vandaag de dag vind je er dit luxe design hotel&fancy restaurant met cocktailbar ONS HUIS. Een ware schatkist vol art deco, rijke prints, velours en unieke kunstwerken. . In de picture-perfect kamers vind je burgundy metrotegels en een mozaïek badkamervloer, vintage meubels, gebloemde gordijnen en veel pracht&praal.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Huis van Bewaring
Vanaf€49

Almelo, Nederland

Het Huis van Bewaring is gevestigd in een gerenoveerde gevangenis in het hart van Almelo. De prachtig ingerichte kamers zijn ruim en er is een gezellig terras. Er is gratis WiFi beschikbaar.De romantische kamers zijn uniek ingericht met warme kleuren en een groot bed.Er is een woonkamer en een eetkamer. U kunt gebruikmaken van de keuken om thee en koffie te maken. Bij mooi weer is het terras een mooie plek om een boek te lezen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel de Hoeve van Nunspeet
Vanaf€29

Nunspeet, Nederland

Dicht bij het centrum van het dorp bevindt zich Hotel de Hoeve van Nunspeet. Omringd door bossen vind je hier een oase van rust. Ontdek de prachtige natuur van de Veluwe per fiets of te voet? Liever iets cultureels? Dat kan ook! Maak een stadswandeling door historische en veelzijdige stadjes als Elburg, Hattem en Harderwijk.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Herberg de Gouden Leeuw
Vanaf€1

Bronckhorst, Nederland

Het kleinste stadje van Nederland, genaamd Bronckhorst, telt slechts 150 inwoners en heeft een romantische en authentieke uitstraling. Hier tref jeéén van de oudste en mooiste stadsboerderijen van Nederland... Het rustig gelegen Hotel Restaurant Herberg de Gouden Leeuw.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Charme Hotel Oranjeoord
Vanaf€29

Hoog Soeren, Nederland

Ga er even lekker (last minute) tussenuit voor een ontspannen break op de veluwe. Charme Hotel Oranjeoord is schitterend gelegen in het monumentendorpje Hoog Soeren. Vanuit dit sfeervolle hotel wandel je zo de bossen in. Ook vind je op een steenworp afstand de gezellige winkelstad Apeldoorn en het prachtige Paleis Het Loo.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Rotterdam Marriott Hotel
Vanaf€99

Rotterdam, Nederland

Een bruisende stad van internationale allure. In dit luxe hotel ontbreekt het je aan niets; service van kwaliteit, prachtige hotelkamers en alles lekker dichtbij. Het hotel is tegenover het Centraal Station en op loopafstand van diverse bezienswaardigheden en het grootste winkelgebied van de stad.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Fletcher Badhotel Callantsoog
Vanaf€25

Callantsoog, Nederland

In de kop van Noord-Holland, aan de rand van de duinen en te midden van prachtig ander natuurschoon, ligt Badhotel Callantsoog. Het hotel bevindt zich op slechts 10 minuten loopafstand van het Noordzeestrand en een uurtje rijden van de bruisende stad Amsterdam. Achter de duinenrij net ten zuiden van Callantsoog ligt het zogeheten Zwanenwater, een prachtig trekvogelgebied bestaande uit duinen, weidevlakten, moeras, dennenbos en de grootste natuurlijke duinmeren van Europa. Dit hotel iséén van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher. Let goed op: bij 4-sterren hotels geldt een toeslag van? 5,- p.p.p.n.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel de Oringer Marke - Odoorn
Vanaf€89

Odoorn, Nederland

Geniet van een gezellig en ontspannen verblijf in hotel De Oringer Marke in het Drentse dorpje Odoorn. Dit hotel is een ideaal startpunt voor fietstochten door de mooie natuur en voor leuke uitstapjes naar de hunebedden in Borger of Wildlands Adventure Zoo in Emmen. Je kunt hier ook prachtig wandelen. Kortom, een uitstekende locatie om er een paar dagen tussenuit te gaan!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Renesse
Vanaf€75

Renesse, Nederland

Geniet van zee, strand en gezelligheid en overnacht in Hotel Renesse. Dit gezellige familiehotel ligt midden in het centrum op loopafstand van leuke restaurants en cafés. Genieten van een heerlijke strandwandeling, lekker fietsen door de duinen of pittoreske stadjes bezoeken? In de omgeving van Renesse kan het allemaal!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Naar filter
70 Vakanties