Vakanties Van Hotelkamerveiling

Hotelkamerveiling - 504 Vakanties Vergelijken [2019/2020]

Vergelijk 504 Vakanties van Hotelkamerveiling ✈ Zodat JIJ niet teveel betaalt. ✓ Onafhankelijk & Onpartijdig ✈ Zodat JIJ eerlijk kan vergelijken!

202
Bestemmingen
504
Vakanties
Hotelkamerveiling

504 vakanties

Huidig filter

  • Hotelkamerveiling

Vakantie zoeken

Vanaf prijs

Hotel Wemeldinge
Vanaf€75

Wemeldinge, Nederland

Kom heerlijk tot rust en beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije en rustige familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Best Western Hotel de Jonge
Vanaf€39

Assen, Nederland

Overnachten in het hart van Assen? Dan ben je in het centraal gelegen BEST WESTERN City Hotel de Jonge aan het juiste adres. Dit sfeervolle hotel met diverse horecagelegenheden biedt een fantastische uitvalsbasis om de fietsprovincie Drenthe met haar schitterende landschap en prehistorische hunebedden te verkennen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Best Western Hotel Achim Bremen
Vanaf€69

Bremen, Duitsland

Ontdek de Hanzestad Bremen vanuit Best Western Hotel Achim Bremen. Dit hotel in het gezellige plaatsje Achim biedt een comfortabele uitvalsbasis voor een bezoek aan het historische centrum van Bremen. Ga heerlijk fietsen langs rivier de Weser of bewonder de prachtige monumenten aan het sfeervolle marktplein in hartje stad.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Best Western Hotel Delphi
Vanaf€75

Amsterdam, Nederland

Geniet van een luxe verblijf in het BEST WESTERN Delphi Hotel. Dit viersterrenhotel is rustig gelegen in het chique Amsterdam-Zuid op loopafstand van gezellige restaurants en cafés, leuke winkels en bezienswaardigheden als het Vondelpark en het Museumplein. Uitgebreid shoppen, musea bezoeken of lekker eten? In onze levendige hoofdstad zal je je geen moment vervelen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Landgasthof Nesselbach
Vanaf€89

Schmallenberg, Duitsland

Ervaar het ontspannen vakantiegevoel in het hart van Sauerland. Verblijf 4 dagen in het dorpje Nesselbach bij Landgasthof Nesselbach. Dit gastvrije gasthof is prachtig gelegen aan de rand van het bos op slechts 10 kilometer afstand van het populaire Winterberg. De ideale locatie voor een actieve vakantie in het natuurschoon van het Sauerland.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Gasthof Euverem
Vanaf€37

Gulpen, Nederland

In het Bourgondische Gulpen, bekend om haar Gulpener bier, vind je Gasthof Euverem. Dit gezellige gasthof is een ideaal startpunt voor mooie fiets- en wandeltochten in het schitterende Zuid-Limburgse heuvellandschap. In een straal van slechts 15 kilometer liggen gezellige winkelsteden.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Bilderberg Hotel't Speulderbos
Vanaf€169

Garderen, Nederland

Bilderberg Hotel `t Speulderbos ligt in een prachtige bosrijke omgeving op de rand van Nationale Park de Hoge veluwe nabij Apeldoorn. Het luxe viersterrenhotel biedt alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf en ligt op een ideale locatie voor het maken van leuke uitstapjes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hostellerie de Maasduinen
Vanaf€75

Velden, Nederland

Ervaar Limburgse gastvrijheid bij Hostellerie de Maasduinen. Dit kleinschalige hotel ligt in Arcen-Velden, net ten zuiden van Arcen en ten noorden van Venlo, op steenworp afstand van Nationaal Park de Maasduinen; een prachtig stukje Nederland om op de fiets te ontdekken. Of wat dacht je van een uitstapje naar de Kasteeltuinen en Thermaalbaden in Arcen of naar winkelparadijs Oberhausen?

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Campanile Roissy
Vanaf€79

Roissy En France, Frankrijk

Citytrip naar Parijs? Overnacht dan in het fraaie Hotel Campanile Roissy. Het hotel is, door zijn ligging langs de A1/E19 en vlakbij de luchthaven, gemakkelijk te bereiken. U reist vanaf het nabijgelegen RER-treinstation direct naar het centrum van het romantische Parijs.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Vanaf€59

Gladbeck, Duitsland

Geniet van een veelzijdig weekend weg en overnacht bij Van der Valk Hotel Gladbeck. Dit luxe viersterrenhotel ligt midden in het Rurhgebied en is daarmee een perfecte uitvalsbasis voor leuke uitstapjes. Beleef een dag vol avontuur in Movie Park Germany, ga uitgebreid shoppen in CentrO Oberhausen of geniet van mooie fiets- en wandeltochten in het nabijgelegen natuurpark!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Linge Hotel
Vanaf€73

Elst, Nederland

Op zoek naar een rustgevende, maar toch verassende omgeving? Dan is Linge hotel Elst een perfect uitgangspunt, gelegen midden in de Betuwe tussen Arnhem en Nijmegen. Het landschap dat per seizoen verandert en waar u naast de prachtige natuur nog tal van musea en attracties vindt. Wat denkt u een dagje Burger?s Zoo, openlucht museum of winkelen in Nijmegen bijvoorbeeld.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Alle Piramidi
Vanaf€195

Segonzano, Italië

Het knusse Hotel Alle Piramidi vormt 7 dagen je uitvalsbasis voor het verkennen van de schitterende natuur in de Noord-Italiaanse gemeente Segonzano. Wandel door de groene gebergten en ontspan na afloop in de sauna of het zwembad van het hotel! Boek je zonvakantie vandaag nog.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Bilderberg de Bovenste Molen
Vanaf€149

Venlo, Nederland

Bilderberg Hotel De Bovenste Molen biedt volop ontspanning en gezelligheid. Het luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten ligt in de groene bossen van Limburg op een steenworp afstand van levendig Venlo. Met de auto ben je zo in gezellige winkelsteden in Duitsland of in het Zuid-Limburgse heuvellandschap.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Weisser Stein
Vanaf€59

Schmallenberg, Duitsland

Even helemaal tot rust komen in de natuur? Kies voor een ontspannen verblijf bij Hotel Weisser Stein in het Duitse Sauerland. Dit knusse familiehotel is prachtig gelegen in het kuuroordstadje Bad Fredeburg. Trek uw wandelschoenen aan of stap op de fiets voor een schitterende tocht door het groene heuvellandschap.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Duiven
Vanaf€55

Duiven, Nederland

Wil je stijlvol overnachten in een luxe kamer met bubbelbad? Bied dan mee op een arrangement bij Van der Valk Hotel Duiven-Arnhem. Dit viersterrenhotel is een luxe uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in de omgeving van Arnhem. Bezoek Burgers Zoo, ga shoppen in Arnhem, maak een fietstocht door de mooie omgeving of verken vanuit dit hotel het natuurgebied Nationaal Park Veluwezoom.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Crown Hotel Eindhoven
Vanaf€75

Eindhoven, Nederland

Treedt binnen in het kroonjuweel van Eindhoven en laat u meenemen door het energieke, ambitieuze en dynamische team. Het hotel is centraal gelegen waardoor u direct midden in hartje Eindhoven bent en op loopafstand van het centraal station. Bij het Crown Hotel Eindhoven vindt u alle ingrediënten voor een geslaagd avondje uit of een dagje shoppen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Mountain Hotel Montana
Vanaf€220

Davos, Zwitserland

Geniet van een heerlijk verblijf in het Zwitserse Davos en overnacht in Hotel Montana. Dit comfortabele hotel is centraal gelegen in de hoogste stad van de Alpen, op loopafstand van leuke restaurants, cafés en winkels. Het unieke natuur- en berglandschap van Davos is een paradijs voor wintersporters en wandelaars.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Inntel Amsterdam Zaandam
Vanaf€99

Zaandam, Nederland

Inntel Hotels Amsterdam Zaandam is gevestigd in een uniek pand. De buitenkant van het hotel is opgebouwd en versierd met zeventig Zaanse huisjes of stukken daarvan. De uitstraling, de centrale ligging en de heerlijke Wellness Club zullen je verblijf tot een unieke ervaring maken.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Ferienhaus am Brixenbachl
Vanaf€175

Brixen Im Thale, Oostenrijk

Wintersportvakantie of actieve vakantie in een prachtige omgeving? Zowel in de winter als in de zomer is het geweldig vertoeven in het Tirolgebied! Combineer een prachtig gebied met een verblijf in het sfeervolle hotel Ferienhaus Am Brixenbachl en u bent gegarandeerd van een onvergetelijke vakantie.

BEKIJKEN
Gevonden: 4 dagen geleden
Haje Hotel Joure
Vanaf€29

Joure, Nederland

Ontdek Friesland vanuit Hajé Hotel Joure. Dit gastvrije hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in het pittoreske stadje Joure. In de omgeving kan je heerlijk fietsen in de Wouden, varen op de Friese meren of culturele uitstapjes maken naar een van de Elfsteden, zoals het op steenworp afstand gelegen Sneek.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Landgoed Zonheuvel
Vanaf€49

Doorn, Nederland

Wilt u overnachten op een landgoed midden in de bossen? Geniet dan van een onvergetelijk verblijf bij Hotel Landgoed Zonheuvel in Doorn. Dit bijzondere hotel is prachtig gelegen op de Utrechtse Heuvelrug. De bosrijke omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Strela Hotel
Vanaf€648

Davos, Zwitserland

Verblijf in het unieke berglandschap van Davos en overnacht in HotelStela. Vanuit dit centraal gelegen hotel geniet u van het adembenemendeuitzicht op de imposante Jakobshorn. De hoogst gelegen stad van de Alpen is deideale bestemming voor wintersporters en natuurliefhebbers.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag