Vakanties Van Hotelkamerveiling

405 vakanties

Huidig filter

  • Hotelkamerveiling

Vakantie zoeken

Vanaf prijs

Fletcher Hotels
Vanaf€1

Nieuwegein, Nederland

Fletcher Hotels kenmerkt zich door sfeervolle hotels op unieke locaties verspreid door het land. Op de Veluwe, in historische steden of langs de kust… in welk seizoen dan ook, met Fletcher Hotels ben je er echt even helemaal uit! Kies uitéén van de ruim 100 deelnemende 3- en 4-sterren hotels en beleef gastvrijheid met een glimlach.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Events Bakery
Vanaf€1

Volbreng de missie en schakel de vijand uit tijdens het Airsoft spel. De militaire simulatie, waarbij gebruik wordt gemaakt van replica wapens, plastic balletjes en een echte legeruitrusting, lijkt net echt en is een onvergetelijke ervaring.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Maastricht
Vanaf€49

Maastricht, Nederland

Een heerlijk nachtje weg? Het moderne viersterrenhotel van der Valk Maastricht ligt aan de rand van het centrum van magisch Maastricht. Vanaf deze ligging heb je een comfortabele basis voor een gezellig stadsbezoek, Ga uitgebreid shoppen, flaneer langs de Maas, ervaar de Bourgondische gastvrijheid opéén van de vele terrasje op het Vrijthof.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hof van Putten
Vanaf€1

Putten, Nederland

Het gastvrije Hof van Putten is prachtig gelegen vlak bij de uitgestrekte bossen van de veluwe. Maak mooie fiets- en wandeltochten, ga op koopjesjacht in Bataviastad, geniet van een spetterend bezoek aan Dolfinarium Harderwijk of beleef een dag vol avontuur in Walibi. Een ding is zeker, hier kom je volledig totrust.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Hotel Leusden
Vanaf€125

Leusden, Nederland

In het groene hart van Nederland vlakbij Amersfoort vind je Van der Valk Hotel Leusden. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Amersfoort,één van de grootste monumentensteden van Nederland, te verkennen. Maar ook de natuurrijke omgeving is ideaal voor mooie fiets- of wandelroutes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Hotel Breukelen
Vanaf€1

Breukelen, Nederland

Geniet van een luxe verblijf in het midden van het land tijdens een overnachting in Van der Valk Hotel Breukelen. Laat je culinair verrassen, ontspan optimaal in het Wellnesscenter en ontdek de prachtige Vechtstreek per fiets of boot. Liever dagje stad? Amsterdam en Utrecht liggen binnen handbereik!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Campanile Roissy
Vanaf€79

Roissy-En-France, Frankrijk

Citytrip naar Parijs? Overnacht dan in het fraaie Hotel Campanile Roissy. Vanaf het nabijgelegen treinstation reis je direct naar het centrum van romantisch Parijs. Struin langs de Seine, shop de laatste mode, geniet van de Franse keuken op een fijn terras of bewonder de Mona Lisa in het Louvre.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Ferienhaus am Brixenbachl
Vanaf€309

Brixen Im Thale, Oostenrijk

Wintersportvakantie of actieve vakantie in een prachtige omgeving? Zowel in de winter als in de zomer is het geweldig vertoeven in het Tirolgebied! Combineer een prachtig gebied met een verblijf in het sfeervolle hotel Ferienhaus Am Brixenbachl en je bent gegarandeerd van een onvergetelijke vakantie.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Holiday Inn Express Rotterdam Central Station
Vanaf€49

Rotterdam, Nederland

Overnachten in het bruisende hart van Rotterdam? Bij Holiday Inn Express Rotterdam-Central Station ben je aan het juiste adres. In de omgeving vind je tal van gezellige horecagelegenheden, winkels en trekpleisters. Een ideale bestemming dus om de havenstad te ontdekken!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Ramada by Wyndham Dresden
Vanaf€145

Dresden, Duitsland

Op zoek naar een bijzondere stedentrip? Bezoek dan de stad met de bewogen geschiedenis: Dresden. Een nog onontdekte parel die na de bombardement tijdens de Tweede Wereldoorlog weer volledig is opgebloeid! Bewonder de vele bezienswaardigheden, de creatieve districten en de sprookjesachtige architectuur van de hoofdstad van de Saksen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Comfort Hotel Frankfurt Airport West
Vanaf€105

Kelsterbach, Duitsland

Comfort Hotel Frankfurt Airport West is ideaal gelegen in een rustige omgeving aan de oevers van de rivier de Main en onder de rook van de metropool Frankfurt. Geniet van de groene omgeving en maak een uitstapje naar het bruisende financiële hart van Duitsland waar je de vele musea, bijzondere architectuur en schilderachtige wijken als Alt-Sachsenhausen kan bewonderen!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Hotel Emmen
Vanaf€1

Emmen, Nederland

Van der Valk Hotel Emmen is een ideale uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in Drenthe. Bezoek WILDLANDS Adventure Zoo, bewonder de prehistorische Hunebedden, maak een fietstocht in het mooie landschap of ga (overdekt) shoppen in Emmen. Na een enerverende dag kan je in het hotel heerlijk ontspannen in het verwarmde zwembad, culinair genieten in het restaurant of relaxen in jouw kamer met bubbelbad.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Grand hotel Alkmaar
Vanaf€89

Alkmaar, Nederland

Het statige Grand Hotel Alkmaar ligt middenin de historische binnenstad. Culinair genieten, de laatste trends shoppen, wandelen langs de mooiste plekjes van de stad, diverse musea bewonderen, borrelen op gezellige terrassen of heerlijk varen in de omgevin in de Kaasstad zal jij je niet vervelen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Golden Tulip Paris CDG Airport Villepinte
Vanaf€205

Roissy-En-France, Frankrijk

Citytrip naar Parijs? Overnacht comfortabel in het luxe viersterren Golden Tulip Paris CDG Airport Villepinte. Op slechts 15 kilometer afstand van het centrum is dit hotel een ideale uitvalsbasis om de Franse lichtstand te ontdekken. En na een dagje struinen door en genieten in de schitterende stad, kom je heerlijk tot rust in de wellness van het hotel.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Campanile Hotel Rotterdam Oost
Vanaf€85

Rotterdam, Nederland

Rotterdam is dé plek voor een onvergetelijke stedentrip. Bewonder de iconische skyline, maak een rondvaart over de Maas, beklim de Euromast of ga eindeloos shoppen in de vele winkelstraten. En na een heerlijke dag, laad je jouw batterij weer op in Campanile Hotel Rotterdam-Oost.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Naar filter
405 Vakanties