Vakanties Van Hotelkamerveiling

Hotelkamerveiling - 774 Vakanties Vergelijken [2018/2019]

Vergelijk 774 Vakanties van Hotelkamerveiling ✈ Zodat JIJ niet teveel betaalt. ✓ Onafhankelijk & Onpartijdig ✈ Zodat JIJ eerlijk kan vergelijken!

308
Bestemmingen
774
Vakanties
Hotelkamerveiling

774 vakanties

Huidig filter

  • Hotelkamerveiling

Vakantie zoeken

Vanaf prijs

Hotel Wemeldinge
Vanaf€75

Wemeldinge, Nederland

Kom heerlijk tot rust en beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije en rustige familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
City Hotel Stadskanaal
Vanaf€43

Stadskanaal, Nederland

Overnacht op de grens van Drenthe en Groningen in City Hotel Stadskanaal. Dit viersterrenhotel in hartje Stadskanaal biedt een legio aan mogelijkheden voor leuke uitstapjes. Of u nu de mooie natuur wilt ontdekken, de hunebedden wilt bewonderen of wilt shoppen in Groningen: in de omgeving van Stadskanaal kan het allemaal!

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Villa Otero
Vanaf€270

Nice, Frankrijk

Ziet u zichzelf al lopen door de smalle straatjes van de oude binnenstad van Nice? Om u heen aanschouwd u pastelkleurige huisjes en zult u de geweldige sfeer van Nice inademen. U overnacht in een 4-sterrenhotel dat zich op loopafstand van het centrum, het strand en het openbaar vervoer bevindt. Hierdoor zijn ook Monaco en Cannes gemakkelijk te bereiken.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Plaza Alta Hotel
Vanaf€95

Praag, Tsjechië

Praag is een ideale stedentripbestemming! Volop bezienswaardigheden in een stad dieéén groot openluchtmuseum lijkt. De Gouden Stad met honderd torens en vele bruggen en smalle straatjes zal u betoveren en uw hart stelen.Het viersterren Eco hotel Prague Plaza Altabiedt naast een comfortabel verblijf, ook een prima uitvalsbasis voor uw kennismaking met deze stad vol gratie.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Best Western Hotel Achim Bremen
Vanaf€69

Bremen, Duitsland

Ontdek de Hanzestad Bremen vanuit Best Western Hotel Achim Bremen. Dit hotel in het gezellige plaatsje Achim biedt een comfortabele uitvalsbasis voor een bezoek aan het historische centrum van Bremen. Ga heerlijk fietsen langs rivier de Weser of bewonder de prachtige monumenten aan het sfeervolle marktplein in hartje stad.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Best Western Hotel Delphi
Vanaf€75

Amsterdam, Nederland

Geniet van een luxe verblijf in het BEST WESTERN Delphi Hotel. Dit viersterrenhotel is rustig gelegen in het chique Amsterdam-Zuid op loopafstand van gezellige restaurants en cafés, leuke winkels en bezienswaardigheden als het Vondelpark en het Museumplein. Uitgebreid shoppen, musea bezoeken of lekker eten? In onze levendige hoofdstad zult u zich geen moment vervelen.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Landgasthof Nesselbach
Vanaf€94

Schmallenberg, Duitsland

Ervaar het ontspannen vakantiegevoel in het hart van Sauerland. Verblijf 4 dagen in het dorpje Nesselbach bij Landgasthof Nesselbach. Dit gastvrije gasthof is prachtig gelegen aan de rand van het bos op slechts 10 kilometer afstand van het populaire Winterberg. De ideale locatie voor een actieve vakantie in het natuurschoon van het Sauerland.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Van der Valk Hotel Den Bosch Vught
Vanaf€139

Vught, Nederland

Geniet van het goede leven in Brabant tijdens een verblijf bij Van der Valk Hotel?s Hertogenbosch-Vught. Dit gastvrije viersterrenhotel biedt een comfortabele thuishaven waar u zich culinair kunt laten verrassen. Daarnaast is het hotel een ideale uitvalsbasis voor een fietstocht in de Brabantse natuur of een bezoekje aan bourgondisch Den Bosch.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Fletcher Hotel Restaurant Nieuwegein Utrecht
Vanaf€29

Utrecht, Nederland

Fletcher Hotel-Restaurant Nieuwegein-Utrecht ligt aan de A2 en op slechts tien kilometer afstand van de historische stad Utrecht. Met cultuur en natuur binnen handbereik is dit hotel een ideale uitvalsbasis als u optimaal wilt genieten van uw vrije tijd.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Hotel zur Fredeburg
Vanaf€79

Fredeburg Schmallenberg, Duitsland

Toe aan een ontspannen break in de natuur? Kies het Duitse Sauerland als bestemming voor een weekend weg en kom helemaal tot rust in het prachtige groene heuvellandschap. Vanuit Hotel-Restaurant Zur Fredeburg heeft u een schitterend panoramisch uitzicht op kuuroord Bad Fredeburg, dat op 25 km afstand van het populaire Winterberg ligt.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Fletcher Hotel-Restaurant Carlton
Vanaf€29

Naaldwijk, Nederland

Midden in het hart van het bruisende Westland in Zuid-Holland ligt ons gastvrije, centraal gelegen hotel. Bent u op zoek naar cultuur, natuur en uitstekend eten? Vanuit Fletcher Hotel-Restaurant Carlton in Naaldwijk kunt u alle kanten op!

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Hotel Campanile Roissy
Vanaf€79

Roissy En France, Frankrijk

Citytrip naar Parijs? Overnacht dan in het fraaie Hotel Campanile Roissy. Het hotel is, door zijn ligging langs de A1/E19 en vlakbij de luchthaven, gemakkelijk te bereiken. U reist vanaf het nabijgelegen RER-treinstation direct naar het centrum van het romantische Parijs.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Linge Hotel
Vanaf€73

Elst, Nederland

Op zoek naar een rustgevende, maar toch verassende omgeving? Dan is Linge hotel Elst een perfect uitgangspunt, gelegen midden in de Betuwe tussen Arnhem en Nijmegen. Het landschap dat per seizoen verandert en waar u naast de prachtige natuur nog tal van musea en attracties vindt. Wat denkt u een dagje Burger?s Zoo, openlucht museum of winkelen in Nijmegen bijvoorbeeld.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Hotel Alle Piramidi
Vanaf€195

Segonzano, Italië

Het knusse Hotel Alle Piramidi vormt 7 dagen je uitvalsbasis voor het verkennen van de schitterende natuur in de Noord-Italiaanse gemeente Segonzano. Wandel door de groene gebergten en ontspan na afloop in de sauna of het zwembad van het hotel! Boek je zonvakantie vandaag nog.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Bilderberg de Bovenste Molen
Vanaf€162

Venlo, Nederland

Bilderberg Hotel De Bovenste Molen biedt volop ontspanning en gezelligheid. Het luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten ligt in de groene bossen van Limburg op een steenworp afstand van levendig Venlo. Met de auto bent u zo in gezellige winkelsteden in Duitsland of in het Zuid-Limburgse heuvellandschap.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Fletcher Hotel-Restaurant De Eese-Giethoorn groepsbon
Vanaf€29

De Bult, Nederland

In een uniek bosrijke omgeving vindt  u Fletcher Hotel De Eese-Giethoorn. Nabij het Hotel ligt het pittoreske Giethoorn. Voor een unieke ervaring ontdekt u dit?Venetië van het Noorden? per boot! Gelegen tussen meerdere nationale parken is dit ook een ideale uitvalsbasis voor fiets- of wandeltochten door ongerepte natuur.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Intercity Hotel Essen
Vanaf€58

Essen, Duitsland

Ontdek de Duitse metropool Essen vanuit Intercity Hotel Essen. Dit viersterrenhotel in hartje Essen biedt een comfortabele thuishaven tijdens uw veelzijdige stedentrip in dit winkelparadijs. Eindeloos shoppen, architectonische meesterwerken bewonderen of wandelen in het mooie Grugapark? In Essen hoeft u zich niet te vervelen!

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Gasterij Berg en Dal
Vanaf€69

Slenaken, Nederland

Hotel Restaurant Berg en Dal is een gezellig familiehotel gelegen in het hartje van Slenaken. Bestaande uit 11 eenvoudige, nette tweepersoonskamers met douche en toilet en 5 twee- eenpersoonskamers met douche en toilet op de gang. In het restaurant/ café kan je genieten van een heerlijke verse pizza, pasta, salade of een vis of vleesgerecht uit de houtskooloven.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Hotel Weisser Stein
Vanaf€59

Schmallenberg, Duitsland

Even helemaal tot rust komen in de natuur? Kies voor een ontspannen verblijf bij Hotel Weisser Stein in het Duitse Sauerland. Dit knusse familiehotel is prachtig gelegen in het kuuroordstadje Bad Fredeburg. Trek uw wandelschoenen aan of stap op de fiets voor een schitterende tocht door het groene heuvellandschap.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Crown Hotel Eindhoven
Vanaf€69

Eindhoven, Nederland

Treedt binnen in het kroonjuweel van Eindhoven en laat u meenemen door het energieke, ambitieuze en dynamische team. Het hotel is centraal gelegen waardoor u direct midden in hartje Eindhoven bent en op loopafstand van het centraal station. Bij het Crown Hotel Eindhoven vindt u alle ingrediënten voor een geslaagd avondje uit of een dagje shoppen.

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren