Vakanties Van Hotelkamerveiling

82 vakanties

Huidig filter

  • Hotelkamerveiling

Vakantie zoeken

Vanaf prijs

Hotel Nivelles Sud
Vanaf€145

Nivelles, België

Van der Valk Hotel Nivelles-Sud is een sfeervol Van der Valk Hotel nabij de snelweg E19. Dankzij de ligging is de stad Brussel gemakkelijk te bereiken. In 20 minuten sta je midden in het centrum te genieten van een heerlijke wafel of ontmoet je Manneken Pis. De directe omgeving van Waals-Brabant is prachtig! Deze bestaat namelijk uit een glooiend heuvellandschap waar je urenlang zoet kan zijn. Maak een eindeloze fietstocht of pak je wandelschoenen en ga er op uit.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Botel
Vanaf€27

Amsterdam, Nederland

Botel is een drijvend hotel dat in het hart van Amsterdam ligt, pal naast de voormalige NDSM-werf. Handig, want dat betekent dat u zich direct in dé artistieke en culturele hotspot van Amsterdam bevindt. En u overnacht in een hotelkamer aan het IJ. Amsterdamser kan het niet.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Heijenrath
Vanaf€45

Heijenrath, Nederland

Ervaar de bourgondische gastvrijheid van Hotel Heijenrath. Dit gezellige familiehotel is schitterend en rustig gelegen in het glooiende heuvellandschap van Zuid-Limburg. Met het gezellige Mergelstadje Valkenburg en de historische winkelsteden Aken en Maastricht vrijwel om de hoek. De omgeving leent zich uitstekend voor schitterende fiets- en wandeltochten door het glooiende heuvellandschap met tal van pittoreske dorpjes en kastelen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Heijenrath
Vanaf€89

Heijenrath, Nederland

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Campanile Hotel Den Bosch
Vanaf€85

Den Bosch, Nederland

Ervaar Brabantse gastvrijheid in Den Bosch tijdens een verblijf in Campanile Hotel&Restaurant?s Hertogenbosch. Dit hotel is een prima uitvalsbasis om het gezellige centrum te verkennen. Ontdek de stad vanaf het water tijdens een rondvaart, ga uitgebreid shoppen of geniet van een heerlijke Bossche bol..

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel van de Vijsel
Vanaf€55

Amsterdam, Nederland

Aan het begin van een van de bekendste straten van onze hoofdstad vind je Hotel van de Vijsel aan de Amsterdamse Overtoom.De unieke indeling en design maakt het een bijzondere bestemming. De luxe kamers zijn ingericht met houten elementen en vintage details uit de 19e eeuw. Met het Vondelpark, Leidseplein en museum district op korte loopafstand, is dit hotel ideaal gelegen voor het ontdekken van de stad.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Mercier
Vanaf€65

Amsterdam, Nederland

Gelegen in het hart van de geliefde wijk Jordaan, vind je in een rustige zijstraat parallel aan de Rozengracht, dit 4-sterren boutique hotel. Vandaag de dag vind je er dit luxe design hotel&fancy restaurant met cocktailbar ONS HUIS. Een ware schatkist vol art deco, rijke prints, velours en unieke kunstwerken. . In de picture-perfect kamers vind je burgundy metrotegels en een mozaïek badkamervloer, vintage meubels, gebloemde gordijnen en veel pracht&praal.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Landhotel De Hoofdige Boer
Vanaf€125

Almen, Nederland

Geniet van een gezellig verblijf in Landhotel de Hoofdige Boer. Dit gastvrije hotel met voortreffelijke eetgelegenheden ligt midden in het Achterhoekse dorpje Almen, op steenworp afstand van de historische Hanzestad Zutphen. Je kunt in Almen en omgeving heerlijk fietsen en wandelen door uitgestrekte bossen en langs rivier De Berkel.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Holiday Inn Express Utrecht Papendorp
Vanaf€1

Utrecht, Nederland

Welkom bij Holiday Inn Express Utrecht - Papendorp! Je?tweede thuis? in Utrecht. Het hotel biedt een groot aantal voorzieningen voor een fantastisch verblijf. Bezoek het gezellige centrum van Utrecht, maak een rondvaart over de grachten en geniet van de vele winkels en terrasjes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Holiday Inn Express Amsterdam Sloterdijk Station
Vanaf€35

Amsterdam, Nederland

Vanuit het hotel bent u in no time in het centrum van Amsterdam. De Dam met het Koninklijk Paleis en het Madame Tussauds museum is gemakkelijk te voet te bereiken vanaf Amsterdam Centraal. Slenterend langs de beroemde Amsterdamse grachten en bruggen kunt u naar de gezellige Jordaan wijk gaan en een bezoek aan het Anne Frank Huis brengen. Aan het Museumplein liggen het befaamde Rijksmuseum en het Van Gogh Museum. Rondom het Leidseplein en het Rembrandtplein zijn veel restaurantjes, cafés en uitgaansgelegenheden.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Crown Hotel Eindhoven Centre
Vanaf€95

Eindhoven, Nederland

Treedt binnen in het kroonjuweel van Eindhoven en laat u meenemen door het energieke, ambitieuze en dynamische team. Het hotel is centraal gelegen waardoor u direct midden in hartje Eindhoven bent en op loopafstand van het centraal station. Bij het Crown Hotel Eindhoven vindt u alle ingrediënten voor een geslaagd avondje uit of een dagje shoppen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel de Klok
Vanaf€95

Buren-Ameland, Nederland

Geniet van een heerlijk ontspannen verblijf op een unieke locatie in Ameland. Hotel de Klok vind je in het pittoreske dorpje Buren. Op slechts 1,5 kilometer bevindt zich zowel de Waddenzee als de Noordzee. Ontdek de natuur en geniet van de mooiste wandel- en fietsroutes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Huis van Bewaring
Vanaf€49

Almelo, Nederland

Het Huis van Bewaring is gevestigd in een gerenoveerde gevangenis in het hart van Almelo. De prachtig ingerichte kamers zijn ruim en er is een gezellig terras. Er is gratis WiFi beschikbaar.De romantische kamers zijn uniek ingericht met warme kleuren en een groot bed.Er is een woonkamer en een eetkamer. U kunt gebruikmaken van de keuken om thee en koffie te maken. Bij mooi weer is het terras een mooie plek om een boek te lezen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel de Hoeve van Nunspeet
Vanaf€1

Nunspeet, Nederland

Dicht bij het centrum van het dorp bevindt zich Hotel de Hoeve van Nunspeet. Omringd door bossen vind je hier een oase van rust. Ontdek de prachtige natuur van de Veluwe per fiets of te voet? Liever iets cultureels? Dat kan ook! Maak een stadswandeling door historische en veelzijdige stadjes als Elburg, Hattem en Harderwijk.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden
Vanaf€95

Sassenheim, Nederland

Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden is de ideale uitvalsbasis voor het maken van allerlei leuke uitstapjes! Op korte afstand vind je het prachtige strand van Noordwijk, welke bekend staat om zijn levendige boulevard en gezellige winkelstraat. Ook een bezoek aan het strand van Katwijk is zeker te moeite waard. Verder sta je binnen enkele minuten vanaf het hotel in het gezellige Leiden, waar je heerlijk kunt shoppen, musea kunt bezoeken of kunt neerstrijken op een van de vele terrasjes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Restaurant Buitenlust
Vanaf€95

Amerongen, Nederland

Geniet van een gezellig verblijf in de bosrijke omgeving van Amerongen. Het kleinschalige Hotel Restaurant Buitenlust is prachtig gelegen aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug. Een paradijs voor natuurliefhebbers! De omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Naar filter
82 Vakanties