Vakanties Van Hotelkamerveiling

Hotelkamerveiling - 608 Vakanties Vergelijken [2020/2021]

Vergelijk 608 Vakanties van Hotelkamerveiling ✈ Zodat JIJ niet teveel betaalt. ✓ Onafhankelijk & Onpartijdig ✈ Zodat JIJ eerlijk kan vergelijken!

263
Bestemmingen
608
Vakanties
Hotelkamerveiling
Fletcher Hotel Landgoed Avegoor
Vanaf€29

Ellecom, Nederland

Aan de rand van de Veluwe, in het Gelderse dorpje Ellecom, vindt u Fletcher Landgoed Hotel Avegoor. Het 4-sterren hotel is gevestigd op het prachtige en historische landgoed Avegoor. Het gebied grenst aan het Nationaal Park Veluwezoom met de heuvel Posbank als hoogtepunt.Dit hotel iséén van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher. Let goed op: bij 4-sterren hotels geldt een toeslag van? 5,- p.p.p.n.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Fletcher Hotel-Restaurant Waalwijk
Vanaf€29

Waalwijk, Nederland

Het 4-sterren Fletcher Hotel-Restaurant Waalwijk ligt in de gezellige stad Waalwijk op een steenworp afstand van Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen en attractiepark De Efteling. De natuurrijke omgeving leent zich perfect voor een mooie fiets- of wandeltocht door het Noord-Brabantse landschap. Een veelzijdige en aantrekkelijke omgeving voor een onbezorgd verblijf.Dit hotel iséén van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher. Let goed op: bij 4-sterren hotels geldt een toeslag van? 5,- p.p.p.n.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Breda
Vanaf€49

Breda, Nederland

Ontdek sprankelend Breda vanuit Hotel Breda. Dit viersterrenhotel biedt u een luxe thuishaven tijdens een stedentrip in Breda. Ga uitgebreid shoppen in trendy winkels, bewonder historische monumenten, proef de Brabantse gastvrijheid op een van de gezellige terrasjes of ontdek de omringende natuurgebieden. In en rond Breda kan het allemaal!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Hotel Tiel
Vanaf€65

Tiel, Nederland

Midden in de Betuwe ligt Van der Valk hotel Tiel. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan deze prachtige streek. Wie verblijft bij dit onlangs vernieuwde hotel kan rekenen op verrassende gastvrijheid bij een vertrouwd familiebedrijf. Ben je opzoek naar een locatie om te ontspannen? Neem een duik in het luxe nieuwe zwembad! Je zal hier gegarandeerd genieten en tot rust komen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Strela Hotel
Vanaf€295

Davos, Zwitserland

Verblijf in het unieke berglandschap van Davos en overnacht in HotelStela. Vanuit dit centraal gelegen hotel geniet u van het adembenemendeuitzicht op de imposante Jakobshorn. De hoogst gelegen stad van de Alpen is deideale bestemming voor wintersporters en natuurliefhebbers.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Mountain Hotel Ochsen 2 Top
Vanaf€295

Davos, Zwitserland

Ervaar comfort en gastvrijheid in Hotel Ochsen in het centrum van het Zwitserse Davos. Met tal van gezellige restaurants en cafés  vrijwel om de hoek, is dit gastvrije hotel een uitstekend onderkomen voor een gezellige wintersport- of wandelvakantie in de hoogst gelegen stad van de Alpen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Mountain Hotel Ochsen
Vanaf€295

Davos, Zwitserland

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Mountain Hotel Ochsen 2 Top
Vanaf€729

Davos, Zwitserland

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden
Vanaf€159

Sassenheim, Nederland

Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden is de ideale uitvalsbasis voor het maken van allerlei leuke uitstapjes! Op korte afstand vind je het prachtige strand van Noordwijk, welke bekend staat om zijn levendige boulevard en gezellige winkelstraat. Ook een bezoek aan het strand van Katwijk is zeker te moeite waard. Verder sta je binnen enkele minuten vanaf het hotel in het gezellige Leiden, waar je heerlijk kunt shoppen, musea kunt bezoeken of kunt neerstrijken op een van de vele terrasjes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Eindhoven
Vanaf€59

Eindhoven, Nederland

Eindhoven is een uitbundige stad met een bruisend centrum, ontelbare kroegen en een enorm winkelaanbod. Daarnaast kent de Brabantse stad ook een rijke historie die je vanuit het luxe viersterrenhotel Van der Valk Eindhoven kunt gaan ontdekken. Kortom, de vijfde stad van Nederland is absoluut een bezoek waard!

BEKIJKEN
Gevonden: Gisteren
Wyndham Garden Gummersbach
Vanaf€33

Gummersbach, Duitsland

Samen een romantisch weekendje weg of even een paar dagen volledig ontspannen? Bied mee op een arrangement bij het Wyndham Garden Gummersbach Hotel. Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is schitterend gelegen midden in het groene heuvellandschap van het schilderachtige Bergische Land. Een paradijs voor natuurliefhebbers!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Strandhotel Bos en Duin
Vanaf€119

Oostkapelle, Nederland

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten ben je in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kan je heerlijk ontspannen in de Finse sauna (?) die zich op het dak van het hotel bevindt.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Vanaf€83

Sassenheim, Nederland

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Tesselhof
Vanaf€49

De Koog - Texel, Nederland

Geniet van een comfortabel verblijf op het grootste Waddeneiland van Nederland. Hotel Tesselhof ligt in het centrum van de gezellige badplaats De Koog op loopafstand het strand. Dit gastvrije hotel biedt een ideale uitvalsbasis om Texel te ontdekken. Geniet van een heerlijke strandwandeling, ga op culinaire ontdekkingstocht of bezoek Ecomare.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Strandhotel Bos en Duin
Vanaf€59

Oostkapelle, Nederland

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Wyndham Garden Gummersbach
Vanaf€75

Gummersbach, Duitsland

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel de Klok
Vanaf€59

Buren - Ameland, Nederland

Geniet van een heerlijk ontspannen verblijf op een unieke locatie in Ameland. Hotel de Klok vind je in het pittoreske dorpje Buren. Op slechts 1,5 kilometer bevindt zich zowel de Waddenzee als de Noordzee. Ontdek de natuur en geniet van de mooiste wandel- en fietsroutes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Tesselhof
Vanaf€79

De Koog - Texel, Nederland

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Dorhout Mees
Vanaf€55

Biddinghuizen, Nederland

Golf- en Adventure Hotel Dorhout Mees in Biddinghuizen is de locatie bij uitstek voor een geslaagd weekend weg in het hart van Nederland. Het hotel biedt uitstekende faciliteiten als een golfterrein, diverse adventure activiteiten en een uitstekend restaurant. Op steenworp afstand vind je attractiepark Walibi en het mooie Veluwemeer.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel 1900
Vanaf€105

Bergen, Nederland

Een paar dagen lekker uitwaaien aan de kust, fietsen in de duinen of genieten van zon en strand in het pittoreske Bergen? Het gezellige en knusse familiehotel Anno 1900 zorgt ervoor dat je volop kunt genieten van een ontspannen verblijf aan de kust van Noord-Holland.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
FeWo Sauerland
Vanaf€135

Schmallenberg, Duitsland

Overnacht in een van de mooiste vakantieregio?s van Duitsland! Sauerland ligt op ongeveer 10 kilometer van zowel Winterberg als Schmallenberg en je verblijft dus in de prachtig omgeving van het mooie Sauerland. Kom volledig tot rust in de overweldigende natuur: overnacht omringd door bergen, groene weiden en bossen. Dit is bij uitstek dé bestemming voor natuurliefhebbers. Geniet hier van het ultieme vakantiegevoel in de Duitse natuur.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag