Vakanties Van Hotelkamerveiling

Hotelkamerveiling - 573 Vakanties Vergelijken [2019/2020]

Vergelijk 573 Vakanties van Hotelkamerveiling ✈ Zodat JIJ niet teveel betaalt. ✓ Onafhankelijk & Onpartijdig ✈ Zodat JIJ eerlijk kan vergelijken!

249
Bestemmingen
573
Vakanties
Hotelkamerveiling

573 vakanties

Huidig filter

  • Hotelkamerveiling
Hotel Wemeldinge
Vanaf€75

Wemeldinge, Nederland

Kom heerlijk tot rust en beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije en rustige familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Best Western Hotel de Jonge
Vanaf€39

Assen, Nederland

Overnachten in het hart van Assen? Dan ben je in het centraal gelegen BEST WESTERN City Hotel de Jonge aan het juiste adres. Dit sfeervolle hotel met diverse horecagelegenheden biedt een fantastische uitvalsbasis om de fietsprovincie Drenthe met haar schitterende landschap en prehistorische hunebedden te verkennen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Best Western Hotel Achim Bremen
Vanaf€69

Bremen, Duitsland

Ontdek de Hanzestad Bremen vanuit Best Western Hotel Achim Bremen. Dit hotel in het gezellige plaatsje Achim biedt een comfortabele uitvalsbasis voor een bezoek aan het historische centrum van Bremen. Ga heerlijk fietsen langs rivier de Weser of bewonder de prachtige monumenten aan het sfeervolle marktplein in hartje stad.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Best Western Hotel Delphi
Vanaf€75

Amsterdam, Nederland

Geniet van een luxe verblijf in het BEST WESTERN Delphi Hotel. Dit viersterrenhotel is rustig gelegen in het chique Amsterdam-Zuid op loopafstand van gezellige restaurants en cafés, leuke winkels en bezienswaardigheden als het Vondelpark en het Museumplein. Uitgebreid shoppen, musea bezoeken of lekker eten? In onze levendige hoofdstad zal je je geen moment vervelen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Hotel Emmen
Vanaf€82

Emmen, Nederland

Van der Valk Hotel Emmen is een ideale uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in Drenthe. Bezoek Dierenpark Emmen, bewonder de prehistorische Hunebedden of maak een fietstocht in het mooie landschap. In het hotel kunt u heerlijk ontspannen in het verwarmde zwembad, culinair genieten in het restaurant of relaxen in uw kamer met bubbelbad.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Landgasthof Nesselbach
Vanaf€89

Schmallenberg, Duitsland

Ervaar het ontspannen vakantiegevoel in het hart van Sauerland. Verblijf 4 dagen in het dorpje Nesselbach bij Landgasthof Nesselbach. Dit gastvrije gasthof is prachtig gelegen aan de rand van het bos op slechts 10 kilometer afstand van het populaire Winterberg. De ideale locatie voor een actieve vakantie in het natuurschoon van het Sauerland.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Fletcher Hotel Restaurant Nieuwegein Utrecht
Vanaf€29

Utrecht, Nederland

Fletcher Hotel-Restaurant Nieuwegein-Utrecht**** ligt aan de A2 en op slechts tien kilometer afstand van de historische stad Utrecht. Met cultuur en natuur binnen handbereik is dit hotel een ideale uitvalsbasis als u optimaal wilt genieten van uw vrije tijd.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Gasthof Euverem
Vanaf€37

Gulpen, Nederland

In het Bourgondische Gulpen, bekend om haar Gulpener bier, vind je Gasthof Euverem. Dit gezellige gasthof is een ideaal startpunt voor mooie fiets- en wandeltochten in het schitterende Zuid-Limburgse heuvellandschap. In een straal van slechts 15 kilometer liggen gezellige winkelsteden.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Bilderberg Hotel't Speulderbos
Vanaf€169

Garderen, Nederland

Bilderberg Hotel `t Speulderbos ligt in een prachtige bosrijke omgeving op de rand van Nationale Park de Hoge veluwe nabij Apeldoorn. Het luxe viersterrenhotel biedt alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf en ligt op een ideale locatie voor het maken van leuke uitstapjes.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hostellerie de Maasduinen
Vanaf€75

Velden, Nederland

Ervaar Limburgse gastvrijheid bij Hostellerie de Maasduinen. Dit kleinschalige hotel ligt in Arcen-Velden, net ten zuiden van Arcen en ten noorden van Venlo, op steenworp afstand van Nationaal Park de Maasduinen; een prachtig stukje Nederland om op de fiets te ontdekken. Of wat dacht je van een uitstapje naar de Kasteeltuinen en Thermaalbaden in Arcen of naar winkelparadijs Oberhausen?

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Fletcher Hotel-Restaurant Carlton
Vanaf€29

Naaldwijk, Nederland

Midden in het hart van het bruisende Westland in Zuid-Holland ligt ons gastvrije, centraal gelegen hotel. Bent u op zoek naar cultuur, natuur en uitstekend eten? Vanuit Fletcher Hotel-Restaurant Carlton in Naaldwijk kunt u alle kanten op!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Campanile Roissy
Vanaf€79

Roissy En France, Frankrijk

Citytrip naar Parijs? Overnacht dan in het fraaie Hotel Campanile Roissy. Het hotel is, door zijn ligging langs de A1/E19 en vlakbij de luchthaven, gemakkelijk te bereiken. U reist vanaf het nabijgelegen RER-treinstation direct naar het centrum van het romantische Parijs.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Vanaf€59

Gladbeck, Duitsland

Geniet van een veelzijdig weekend weg en overnacht bij Van der Valk Hotel Gladbeck. Dit luxe viersterrenhotel ligt midden in het Rurhgebied en is daarmee een perfecte uitvalsbasis voor leuke uitstapjes. Beleef een dag vol avontuur in Movie Park Germany, ga uitgebreid shoppen in CentrO Oberhausen of geniet van mooie fiets- en wandeltochten in het nabijgelegen natuurpark!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Linge Hotel
Vanaf€73

Elst, Nederland

Op zoek naar een rustgevende, maar toch verassende omgeving? Dan is Linge hotel Elst een perfect uitgangspunt, gelegen midden in de Betuwe tussen Arnhem en Nijmegen. Het landschap dat per seizoen verandert en waar u naast de prachtige natuur nog tal van musea en attracties vindt. Wat denkt u een dagje Burger?s Zoo, openlucht museum of winkelen in Nijmegen bijvoorbeeld.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Alle Piramidi
Vanaf€195

Segonzano, Italië

Het knusse Hotel Alle Piramidi vormt 7 dagen je uitvalsbasis voor het verkennen van de schitterende natuur in de Noord-Italiaanse gemeente Segonzano. Wandel door de groene gebergten en ontspan na afloop in de sauna of het zwembad van het hotel! Boek je zonvakantie vandaag nog.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Wyndham Garden Gummersbach
Vanaf€110

Gummersbach, Duitsland

Samen een romantisch weekendje weg of even een paar dagen volledig ontspannen? Bied mee op een arrangement bij het Wyndham Garden Gummersbach Hotel. Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is schitterend gelegen midden in het groene heuvellandschap van het schilderachtige Bergische Land. Een paradijs voor natuurliefhebbers!

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Fletcher Hotel-Restaurant De Eese-Giethoorn groepsbon
Vanaf€29

De Bult, Nederland

In een uniek bosrijke omgeving vindt  u Fletcher Hotel De Eese-Giethoorn. Nabij het Hotel ligt het pittoreske Giethoorn. Voor een unieke ervaring ontdekt u dit?Venetië van het Noorden? per boot! Gelegen tussen meerdere nationale parken is dit ook een ideale uitvalsbasis voor fiets- of wandeltochten door ongerepte natuur.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Weisser Stein
Vanaf€59

Schmallenberg, Duitsland

Even helemaal tot rust komen in de natuur? Kies voor een ontspannen verblijf bij Hotel Weisser Stein in het Duitse Sauerland. Dit knusse familiehotel is prachtig gelegen in het kuuroordstadje Bad Fredeburg. Trek uw wandelschoenen aan of stap op de fiets voor een schitterende tocht door het groene heuvellandschap.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Hotel Garni
Vanaf€32

Veessen, Nederland

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Garni. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en bied je een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Van der Valk Duiven
Vanaf€55

Duiven, Nederland

Wil je stijlvol overnachten in een luxe kamer met bubbelbad? Bied dan mee op een arrangement bij Van der Valk Hotel Duiven-Arnhem. Dit viersterrenhotel is een luxe uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in de omgeving van Arnhem. Bezoek Burgers Zoo, ga shoppen in Arnhem, maak een fietstocht door de mooie omgeving of verken vanuit dit hotel het natuurgebied Nationaal Park Veluwezoom.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag
Crown Hotel Eindhoven
Vanaf€75

Eindhoven, Nederland

Treedt binnen in het kroonjuweel van Eindhoven en laat u meenemen door het energieke, ambitieuze en dynamische team. Het hotel is centraal gelegen waardoor u direct midden in hartje Eindhoven bent en op loopafstand van het centraal station. Bij het Crown Hotel Eindhoven vindt u alle ingrediënten voor een geslaagd avondje uit of een dagje shoppen.

BEKIJKEN
Gevonden: Vandaag