Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een sauna, fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een bankethal en een automaat. Lees meer
Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een sauna, fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een bankethal en een automaat.
Geniet van een maaltijd bij Restaurant Hannibal of blijf lekker op je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden) van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
De volledige accommodatie is gesloten van 18 december tot 11 januari.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 31 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers hebben elk diepe baden en een regendouche. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een gratis krant.
Afstanden worden weergegeven tot op 0,1 mijl en kilometer. Burg Wels - 4,9 km Haus der Salome Alt - 5,4 km Burg Wels - 5,4 km Stadtplatz - 5,9 km Welios Science Center - 6 km Stadtmuseum Wels Minoriten / Archäologische Sammlung - 6,1 km Messe Wels - 6,5 km Zoo Schmiding - 11,6 km Schloss Hartheim - 13,6 km Heimatmuseum Wallern - 14,2 km PlusCity - 16,1 km Med Campus 3 - 18,1 km Sauna AusZeit - 18,5 km Aquapulco Pirate World - 18,6 km Botanische tuin van Bad Schallerbach - 18,6 km De dichtstbijgelegen grootste luchthavens zijn:Linz (LNZ-Hoersching) - 13,3 km Salzburg (SZG-W.A. Mozart) - 122,7 km
Wanneer je verblijft bij Hotel Maxlhaid in Wels bevind je je op 10 min. rijden van Burg Wels en Burg Wels. Dit hotel ligt op 5,4 km van Haus der Salome Alt en op 5,9 km van Stadtplatz.
In Wels
Hotelfaciliteiten
Populaire faciliteiten
Gratis parkeren
Gratis Wi-Fi
Restaurant
Huisdiervrij
Sauna
Fietsverhuur
Lift
Rookvrij
24-uurs receptie
Roomservice
Parkeergelegenheid
Gehandicaptenparkeerplaats
Parkeren bij hotel Gratis
Eten en drinken
Restaurant
Wellness
Fitness
Sauna
Sport en activiteiten
Fietsverhuur
Algemeen
Lift
Terras
Tuin
Hotelservice/diensten
Kluis bij receptie
Kranten beschikbaar
Wifi
Roomservice
Wasserette
Bagageopslag
Hotelinformatie
Adres
Maxlheid 9, 4600 , Wels, Oostenrijk
Receptie
Inchecken 12:00
Uitchecken 11:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Nee
Huisdieren
Niet toegestaan
Roken
Het gehele hotel is rookvrij
Betalen in dit hotel
American Express
Contanten in lokale valuta
MasterCard
Visa
Aantal kamers
31
Gesproken talen
Engels
Duits
Frans
Goed om te weten
Belangrijke informatie
- Inchecken: - 22.30 uur - Minimale leeftijd om in te checken: 18 - Incheckinstructies: Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht. Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten. Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd. Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren. Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen. Contactloos betalen is mogelijk
- Speciale instructies: De receptie is op de volgende tijden geopend:
Maandag - vrijdag: 06.30 uur - 22.30 uur
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. De receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. - Uitchecken: 11:00 - Toeslagen: De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn: De stad heft de volgende belasting: EUR 2.40 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 15 jaar. We hebben alle kosten inbegrepen die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
- Optionele extra'S: Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 17 per persoon Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid) Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
- Algemene informatie: Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen (hiervoor gelden toeslagen, die je kunt nalezen in de sectie 'Kosten'). De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging. Gasten kunnen overal contactloos betalen. Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
Nog geen beoordelingen
Dit hotel heeft nog niet genoeg beoordelingen ontvangen. Om de kwaliteit van de hotelinformatie te waarborgen, berekenen we alleen een gemiddeld cijfer wanneer er genoeg beoordelingen zijn.
Omgeving
Adres
Hotel Maxlhaid Maxlheid 9 4600 Wels Oostenrijk
Bezig met laden van Google Maps
Laden Google Maps mislukt
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen