Ga direct naar de contentGa direct naar het boekingsformulierGa direct naar de footer
Deze advertentie is automatisch vertaald door DeepL.com. De brontaal was Frans.

Je bent te gast bij

Over dit vakantiehuis

  • Rustige, bebouwde omgeving met enig verkeer

Elke slaapkamer heeft airconditioning en een eigen badkamer of douche met toilet, zodat ieders privacy wordt gerespecteerd.
Twee slaapkamers hebben 1 tweepersoonsbed [ 1 bed (140 x 200) en 1 bed (160 x 200 cm) ].
Twee slaapkamers hebben twee eenpersoonsbedden die samen een tweepersoonsbed vormen [ 2 bedden (80x200) = 160 x 200 ] { 2 bedden ( 100 x 200) = 200 x 200].
Een van de slaapkamers is een familiekamer met een slaapbank die een tweepersoonsbed vormt (140 x 200).
Een zitkamer tussen twee slaapkamers heeft een slaapbank die dienst doet als tweepersoonsbed (160 x 200)
Een kleine woonkamer naast een slaapkamer heeft een eenpersoonsbed (100 x 200)
Een kinderbed
Een kinderbed voor baby's

Registratienummer

(RP)

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • Niet-roken
  • Lokaal contact
  • Historisch pand
  • Vaatwasser
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Strijkijzer
  • Omheinde tuin
  • Huisdier welkom
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • TV
  • Internet
  • Open haard
  • Haardroger
  • Bad
  • Airconditioning
  • Met zwembad

Beschikbaarheid van 'La Maison de Chagnol'

In de buurt

Klik op de afbeelding om een interactieve kaart te openen

Aan de poort van de Provence, in het dorpje Rochecolombe in de zuidelijke Ardèche, op slechts enkele minuten van de belangrijkste bezienswaardigheden van de zuidelijke Ardèche: de Gorges de l'Ardèche, de Pont d'Arc, de Grotte Chauvet 2, biedt het Maison de Chagnol u een omgeving die bevorderlijk is voor rust, ontspanning, excursies en bezoeken aan de streek, waar ieder van u vindt wat hij zoekt.

  • Landelijk
  • Heuvelachtig
  • In/bij een dorp

Culinair en wijn

Dit is een wijnbouwgebied, met een groot aantal privélandgoederen waar je wijnen van verschillende BOB-druivenrassen kunt ontdekken, waarvan sommige biologisch.

Via een grote coöperatie kun je de verschillende wijnboeren ontdekken die gegroepeerd zijn en geen eigen kelders hebben.

Een sterrenkok op 10 minuten van het huis (Chef Richard Rocles)
Een sterrenkok op 3/4 uur van het huis (Chef Piet Huysentruyt en zijn brigade)

Seizoensfruit en -groenten en niet te vergeten kastanjes, een van de culinaire schatten van de streek.

Wat is er te doen

Er zijn veel activiteiten binnen een straal van 14 km van het huis, speleologie, canyoning, Kanoé, kajakken, rotsklimmen, paragliding, hiken, vissen, golfen, tennis, enz. en er zijn veel wandelingen te maken vanuit het huis als je een wandeling van 17 km wilt maken, enz.

Een keramist in het dorp kan je lessen geven.

  • Bij wandelpaden
  • Aan mountainbike route
  • Bij paardrijroute
  • Vissen
  • Vlieg en zweefsport

Wat je ook moet weten...

Een kuuroord ligt op 3 km van het huis,
Het kuuroord Vals les Bains, waarvan het water werd gebruikt door koning Lodewijk 14.

Overige prijsinformatie en aanbiedingen

De som van 2800 € komt overeen met het bedrag van de waarborg, dit bedrag moet worden meegenomen in cheque.
Het wordt niet geïnd tijdens het verblijf.
Het wordt bewaard tot maximaal 48 uur na het vertrek van de huurder.
Deze waarborg garandeert dat eventuele schade niet verborgen blijft voor de eigenaar op de dag van het vertrek van de huurder. (te veel eerdere problemen).
Dit bedrag kan worden afgetrokken van de kosten voor het vervangen of repareren van eventuele schade.

Ik accepteer uw hondenvrienden, want ik heb zelf ook viervoeters thuis.
Ze zullen zich niet bemoeien met uw privéruimte tijdens uw verblijf.

Je honden zijn welkom buiten de bedden en banken in het huis en de lounge in de tuin.
Om hygiënische redenen mogen uw huisdieren niet in het zwembad zwemmen.
Het beekje langs het huis en de waterslang staan ter beschikking van je huisdieren om af te koelen.

Er zijn zakjes beschikbaar voor het verzamelen van uitwerpselen. Deze zakken moeten in de vuilnisbak in het dorp worden gedeponeerd.

Een minimum supplement van 5€*7 = 35€ zal worden aangerekend voor elk ongemak veroorzaakt aan uw huisdier tijdens uw verblijf.

Prijs is inclusief

Handdoeken, Linnengoed

Prijs is exclusief

  • Borg € 2.800,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 530,00

Heb je vragen?

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Met hoeveel personen?

Recensies

La Maison de Chagnol heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

Prijs per week vanaf

€ 2.752

Prijs per week vanaf

€ 2.752

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.
  • Binnen 48 uur reactie van de verhuurder.
  • Na akkoord kan je jouw boeking bevestigen of kosteloos annuleren.